Noderīgi padomi

Jaunā LEGO Hidden Side sērija: aizmirstiet visu, ko līdz šim esat zinājuši

4.2/5
07 08 2019

LEGO konstruktori ir pazīstami gandrīz visiem bērniem un viņu vecākiem, taču šādus jaunumus neviens negaidīja. Šo klucīšu un konstruktoru veidotāji aicina jūsu pēcnācējus iegremdēties interaktīvā, piedzīvojumiem bagātā pieredzē - spēlēm ir nepieciešamas ne tikai dizaina prasmes, bet arī viedtālruņi, lai iegūtu vēl lielāku ieskatu papildinātajā realitātē. Un neaizmirsīsim: ja jūs nenoķersiet spokus, tie noķers jūs!

LEGO Hidden Side iespējas: pēc uzbūves spēle tikai sāksies

Visi jaunās LEGO Hidden Side sērijas dizaineri darbojas Ņūberijā - pilsētā, kur spoki ir izplatīta, bet nevēlama parādība. Viņi seko cilvēkiem, mīt pamestās ēkās un visādi citādi traucē vietējo iedzīvotāju mieru, tāpēc jūsu mazajiem nāksies bruņoties ar pacietību, drosmi un doties meklēt šos spokus!

Pēc iepazīšanās ar šo ievadrakstu var šķist, ka tas ir tikai vēl viens scenārijs LEGO veidotājiem, lai stimulētu bērnu fantāziju, bet nesteidzieties: tiklīdz noslēpumainajā pilsētā tiks uzceltas ēkas, spēle tikai sāksies. Jaunie piedzīvojumi būs tikai priekšā: pēc īpašas aplikācijas lejupielādes un samontētā komplekta skenēšanas bērni atradīs pavedienus, atcerēsies noslēpumus, noķers spokus un veiks citus uzdevumus. Šī programma nepārtraukti attīstās, tāpēc pat ar vienu LEGO Hidden Side konstruktoru bērniem aktivitāšu netrūks.

Hidden Side konstruktors - iespaidīga reālās un virtuālās pasaules kombinācija

Nevajadzētu pieņemt, ka LEGO ir atteicies no pamatvērtībām un tagad koncentrēsies tikai uz digitālo pasauli - šie konstruktori ir ideāla reālās pasaules un papildinātās realitātes kombinācija, lai palīdzētu bērniem pazīt abas no tām. Veicot uzdevumus aplikācijā, bērniem būs pastāvīgi jāpieskaras savām uzceltajām konstrukcijām: iespējams, tās vajadzēs pagriezt, sagriezt vai pacelt, bet konstruētās skaistules netiks aizmirstas. Varat būt drošs: ar šādu LEGO komplektu bērni noteikti nebūs aizrāvušies tikai ar saviem tālruņiem.

Ražotāji uzskata, ka šādas fiziskas manipulācijas maina papildinātās realitātes pieredzi, un ka paplašinātās realitātes pieredze mudinās atklāt jaunas lietas fiziskajos modeļos. Tādējādi tiek radīta ļoti aizraujoša divu dažādu pasauļu spēle, kas vēl nekad nav redzēta!

vaikai žaidžia su LEGO Hidden Side konstruktoriumi - vaiduoklių mokykla

Kam domāti LEGO Hidden Side konstruktori?

Noslēpumainā spoku pilsēta aicina visus zinātkāros bērnus uz piedzīvojumiem un jaunu pieredzi, taču, ja sekojat ražotāju ieteikumiem, LEGO Hidden Side dizaineri iesaka šīs sērijas konstruktorus izvēlēties bērniem sākot no aptuveni septiņiem gadiem. Tomēr, tāpat kā ar jebkuru citu konstruktotu, jums vajadzētu izvērtēt savu bērnu spējas: ja viņi jau izmanto tālruni un arvien vairāk spēlē virtuālās spēles, bagātiniet viņu brīvo laiku ar šo interaktīvo darbību!

Jāatzīmē arī, ka lietotne netiek atbalstīta visos viedtālruņu modeļos ar Android un iOS operētājsistēmām - pirms šī LEGO komplekta iegādes jums jāpārliecinās par savietojamību.

berniukas ir mergaitė žaidžia su LEGO Hidden Side konstruktoriumi - sudužusiu laivu

Populārākie LEGO Hidden Side konstruktori

Lai vēl vairāk iepazītos ar šīs LEGO sērijas iespējām un izvēlētos to, kas vislabāk piemērota jūsu pēcnācējiem, jums jāiepazīstas ar dažiem no fokusētākajiem dizaineriem:

  • LEGO Hidden side spokainā vidusskola. Noslēpumainā vidusskolā notiek briesmīgas lietas - tiklīdz bērni pievēršas saviem tālruņiem, atklājas pavisam cita, bīstama un piedzīvojumiem bagāta pasaule. Noteikti nebūs garlaicīgi: bērni varēs papildināt savu vampīru kolekciju, meklēt viņu vadītāju, meklēt slēptos priekšmetus un, iespējams, padarīt skolu tādu, kāda tā bija kādreiz.

  •   LEGO Hidden Side Avarējušais garneļu kuģis. Pamestais kuģis drīz kļuva par spoku apsēstu vietu, kuru apmeklēt uzdrošinājās tikai visdrosmīgākie spoku mednieki. Jūsu bērns var kļūt par vienu no viņiem un kopā ar šīs pilsētas galvenajiem varoņiem pārvarēt vissarežģītākos uzdevumus. Bērni šajā komplektā atradīs daudz mazu detaļu, tāpēc jums nekad neiztrūks vietas.

  • LEGO Hidden Side El Fuego kaskadieru auto. Spoku apsēsti motociklisti, elpu aizraujoši triku triecieni un spoku medības, kas pastāvīgi izaicinās, ir tikai daļa no tā, ko bērni piedzīvos ar šo komplektu. Paši neveiksminieki varēs izlemt, ko darīt tālāk, lai galu galā pārvarētu visus pilsētiņas niknos ienaidniekus - šeit noteikti robežu iztēlei un radošumam. 

Neatkarīgi no tā, kuru šīs sērijas komplektu jūs izvēlēsieties, visi LEGO Hidden Side dizaineri būs pārsteigti par iespaidīgo reālās un papildinātās realitātes dinamisko un vienmēr prezentējošo spēļu kombināciju. Bērni varēs attīstīt savu iztēli, paši pieņemt lēmumus, ienākt mūsdienās ļoti populārajā virtuālajā pasaulē, bet tajā pašā laikā uzlabot savas fiziskās prasmes. Šis ir viens no nedaudzajiem šādiem kompromisiem gan vecākiem, gan bērniem!

Vai esat gatavs iegremdēties papildinātās realitātes piedzīvojumā? LEGO Hidden Side konstruktori ļaus jums to darīt - uzziniet vairāk par tiem!

Pircējiem patika šis ieraksts

4.2/5
5 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?