Noderīgi padomi

JBL austiņas un skaļruņi: kāpēc tie ir jūsu ieguldījumu vērti?

2/5
14 08 2019

Vairāk vai mazāk, bet visi ir dzirdējuši par JBL austiņām un skaļruņiem. Šī amerikāņu kompānija, kas tika dibināta pirms vairāk nekā 70 gadiem, tagad ir labi pazīstama ne tikai parasto patērētāju, bet arī mūzikas profesionāļu vidū. Uzņēmums pieder “Harman International Industries”, kas ir “Samsung Electronics” meitasuzņēmums.

JBL zīmols visā pasaulē tiek asociēts ar augstu kvalitāti - gadu gaitā tas ir spējis noturēties virsotnē un līdz ar mainīgajām tehnoloģiskajām iespējām ir manāmi uzlabojuši savus produktus. Ja jūs joprojām neesat pārliecināts, vai uzticaties šai firmai vai nē, apskatiet JBL produktu svarīgākās priekšrocības!

Kas īpašs ir JBL austiņās?

Visizplatītākās JBL austiņu priekšrocības ir:

 • Lieliska kvalitāte. Šajā gadījumā tiek runāts gan par austiņu skaņu, gan kvalitāti - uzņēmums, kas piedāvā milzīgu produkcijas daudzumu, nesagraus savu reputāciju, piedāvājot apšaubāmas kvalitātes produktus. Tomēr ir vērts uzsvērt skaņas iespējas: zemās un vidējās frekvences ir gandrīz ideālas, bet augstās skaņas ļoti reti tiek kritizētas. Nepārtraukti tiek veikti uzlabojumi, lai vēl vairāk izdotos uzlabot skaņas kvalitāti, un līdz šim ar to ir lieliski veicies. 
 • Moderns izskats. JBL austiņas mūsdienās ir daļa no mūsu tēla - ražotāji to labi apzinās un piedāvā virkni spilgtu un stilīgu modeļu. Izmantojot šīs austiņas, jūs noteikti  nepaliksiet nepamanīts!
 • Maksimāls komforts. Austiņas ir izstrādātas, ņemot vērā cilvēka ķermeņa uzbūvi, tāpēc jūs nejutīsiet diskomfortu pat ilgstoši nēsājot. Klienti arī bieži uzsver, ka JBL austiņas neizkrīt no ausīm, tāpēc tās var pielāgot dažādām darbībām.

Mūsdienās pārdošanā ir pat vairākas JBL austiņu kategorijas, kuras var izmantot dažādiem mērķiem:

 • JBL bezvadu austiņas (earbud) izceļas ar vieglu, neuzkrītošu svaru un bezkompromisa, augstas kvalitātes skaņu.
 • Ausīs ievietojamās JBL austiņas tiek raksturotas kā dziļas, jaudīgas un precīzas. Izcila frekvences reakcija un augsta veiktspēja piešķir tām vēl vairāk priekšrocību. Starp šiem modeļiem jūs atradīsiet arī modeļus ar vadu, kas jūs pārsteigs ar īpaši pievilcīgo cenu un veiktspējas attiecību.
 • Sportam draudzīgās JBL austiņas ir lieliski piemērotas jūsu aktīvajai atpūtai: neatkarīgi no tā, ar kuru sporta veidu jūs nodarbojaties, jūs varat brīvi un ērti pārvietoties, klausoties motivējošu mūziku.
 • JBL bezvadu austiņas nodrošinās lielisku skaņu, ilgu akumulatora darbības laiku un kā arī jaunākās tehnoloģijas. Šie modeļi ietver gan balss palīgu, gan iespaidīgu trokšņu samazināšanu.

Kāpēc iegādāties JBL skaļruņus?

Pārnēsājamie skaļruņi šobrīd ir savā zelta laikmetā, tāpēc nav pārsteigums, ka šī kompānija seko galvenajām tendencēm. JBL “Bluetooth” skaļruņi un to jaudīgais akumulators ir lieliski piemēroti mājām un izklaidēm kopā ar draugiem vai stilīgām pastaigām pilsētas ielās. Visi no tiem ir ūdensizturīgi (IPX7), tāpēc jūs varat pielāgot skaļruņus pat stilīgākajām pludmales ballītēm. Turklāt daudzos modeļos var arī atbildēt uz tālruņa zvaniem, izmantojot “Bluetooth”.

Iespaidīga skaņas kvalitāte, pamanāms dizains - jau dzirdēts, taču skaļruņiem ir arī citas priekšrocības. Bet tas vēl nav viss - atkarībā no JBL skaļruņu sērijas jums būs arī  iespēja izmēģināt:

 • JBL Boombox ir zināmi, kā visspēcīgākie skaļruņi, kas var “izturēt” spēcīgākos basa sitienus. Jūs nezaudēsiet mūzikas ritmu pat visu diennakti.
 • JBL Xtreme 2 portatīvajiem skaļruņiem ir īpaši augsta ūdensizturība un tie var nodrošināt dinamisku un satriecošu stereo skaņu.
 • JBL Pulse 3 skaļruņi pārsteigs jūs ar ārkārtīgi plašu skaņu klāstu un iepriecinās ar iespaidīgu gaismas šovu.
 • JBL Charge 4 portatīvais skaļrunis, lai arī nav tik spilgts, ir ļoti jaudīgs un viegli uzlādējams. Papildu priekšrocība ir dziļais bass.
 • JBL Flip 4 ir nākamās paaudzes godalgotais “Flip” sērijas skaļrunis, kas nodrošinās pārsteidzoši jaudīgu stereo skaņu.
 • JBL CLIP 3 skaļruņi ir īpaši kompakti, taču nedomājiet, ka tas ko mainīs - tiem patiešām netrūkst skaņas!
 • JBL GO 2 skaļruni avr ērti paņemt plaukstā, ļaujot pārvadāt mūziku visur, kur vēlaties.

Jūs, iespējams, pamanīsiet, ka JBL austiņu un skaļruņu priekšrocību saraksts ir patiesi iespaidīgs - tie ir atraduši ceļu pircēju sirdīs, pastāvīgi sekojot tendencēm un atjauninot savus produktus. Iespaidīgās skaņas kvalitātes, noderīgo funkciju un moderna dizaina kombinācija neatstās jūs vienaldzīgu - ja jūs aizrauj JBL austiņas un skaļruņi, jūs varat tos iegādāties par labu cenu internetveikalā 220.lv.

Pircējiem patika šis ieraksts

2/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?