Noderīgi padomi

Kā izveidot matu lokas?

5/5
29 11 2019

Tas ir fakts, ka taisnu matu īpašnieki vienmēr ir slepeni greizsirdīgi uz lokainu matu īpašniekiem, un viņi meklē veidus, kā izveidot skaistas matu lokas. Par laimi, mūsdienās netrūkst risinājumu šo sapņu piepildīšanai. Viss, kas jums jādara, ir jāizlemj, par kādiem matu viļņiem jūs sapņojat, un iepazīties ar vairākiem padomiem, kā izveidot matu cirtas mājās - viss vienuviet!

Smalkas lokas

Sapņojot par šādām matu lokām, vislabāk ir paļauties uz īpašiem lokšķērēm, kas kalpos gadiem ilgi. Pēc matu mazgāšanas un žāvēšanas šāds process arī nebūs sarežģīts: ņemiet plānas matu šķipsnas, uzklājiet tām matu veidošanas putas, aptiniet ap vaļējām knaiblēm un dažas sekundes turiet tās aizvērtas. Ieveidojot katru matu šķipsnu, jūs varēsiet priecāties par burvīgi izskatīgām cirtām. Lai rezultātu saglabātu pēc iespējas ilgāk, ieteicams lietot papildu nostiprinošus līdzekļus - vasku un laku.

Gaisīgas lokas

Var teikt, ka tie, kas apsver iespēju iegūt vieglas matu lokas, patiešām ir paveicies - šī metode neprasīs papildu pirkumus un ļaus diezgan ātri sasniegt rezultātus. Tāpat par šo metodi ir vērts padomāt tiem, kas vēlas iegūt matu lokas bez lokšķērēm. Šajā gadījumā viss, kas jums jādara, ir jāņem lielākas matu šķipsnas, jāuzklāj matu veidošanas putas un matu šķipsna jāapvij ap pirkstu. Aptiniet pārējos matus ap audumu un sasieniet tāgalus kopā. Atstājiet šo "meistardarbu" uz nakti un no rīta izbaudiet vieglas, noturīgas lokas!

Holivudas lokas

Tiem, kas vēlas izskatīties kā no TV ekrāniem, iesakām izmēģināt šo paņēmienu, lai izveidotu Holivudas lokas. Atkal vislabāk ir izmantot lokšķēres. Uzklājiet šķipsnām matu putas, saspiediet un paturiet tās ar lokšķērēm, bet pats galvenais - neatbrīvojiet tās. Izveidotajai matu lokai jāapliek saspiestai lokšķērēs galvas augšdaļā un kādu laiku tās jāpatur, lai rezultāts varētu labāk nofiksēties. Pēc brīža jāatbrīvo matu šķipsnas no lokšķērēm, tās rūpīgi atbrīvojot un lokas viegli jāizķemmē, lai tās izskatās pēc iespējas dabiskākas.

Dabiska izskata lokas

Tiem, kas vēlas izveidot dabiskas lokas, nebūs nepieciešamas nekādas papildu ierīces - viss, kas jums nepieciešams, būs jūsu pacietība. Pēc matu mazgāšanas un žāvēšanas uzklājiet matu želeju, kas nav ar visspēcīgāko fiksāciju, lai tā būtu uzklāto visiem matiem, pēc tam saņemiet matus copē, aptiniet ar dvieli un atstājiet uz stundu. Pēc tam uzmanīgi atbrīvojiet matus no copes, izsmidziniet fiksējošu līdzekli, atkal sasieniet matus copē un atstājiet uz nakti. Pēc tam, kad no rīta izlaidīsiet matus, izlaidiet pirkstus caur matiem vēlamajā pozīcijā un lokas ir gatavas!

Lielas lokas

Domājot, kā iegūt lielas lokas, varat izmantot matu ruļļus - pats galvenais, padariet tos pēc iespējas lielākus. Šīs metodes priekšrocība ir tāda, ka matus nav nepieciešams pakļaut papildu karstumam. Pats process ir vienkāršs: pat vēl mitros matus nepieciešams uzklāt matu ieveidošanas putas un tad, sākot no priekšējām šķipsnām un virzoties uz galvas aizmuguri, savērpiniet šķipsnas un gaidiet, līdz mati izžūst. Ideālā gadījumā atstājiet matu ruļļus uz nakti un pēc tam no rīta, izņemiet matu ruļļus pretējā noņemšanas secībā un fiksēšanai izmantojiet matu laku.

Pludmales lokas

Tiem, kas vēlas izveidot pludmales lokas, mitrus matus, kuros ieklātas matu veidojošās putas, jāsapin bizēs un pēc tam jāsasien četrās copēs. Jo vairāk copītes jums būs, jo smalkākas būs lokas. Ar šādu rotaļīgu frizūru vajadzētu sēdēt dažas stundas, līdz mati izžūst, un, ja parasti jums lokas neturās, ieteicams lietot matu laku.

Nekārtīgas lokas

Tiem, kas vēlas veidot lokainas matu cirtas, iespējams, visvienkāršāk ir izmantot lokšķēres. Izžāvējiet matus ar ieveidošanas putām un izsmidziniet karstuma aizsardzības līdzekli. Lai izveidotu nekārtīgu frizūru, jums vajadzētu pagriezt lokšķēres ar matu šķipsnām dažādos jeb pretējos virzienos, kas pievienos vēl lielāku ekskluzivitāti. Kad ir izveidotas dažas šādas nekārtīgas šķipsnas, tās jāsasien. Kad visi mati ir sacirtoti, lokas var atbrīvot, un matus var nedaudz sabužināt ar pirkstiem un visu pabeigt ar matu laku.

Kā iegūt lokas ar matu taisnotāju?

Daudzās situācijās, kad tiek izmantotas īpašas matu lokošanas ierīces, tās var aizstāt arī ar matu taisnotāju. Viss, kas jums jādara, - uzklājiet vasku uz sausiem matiem, pēc tam vienlaikus pa vienai matu šķipsnai, aptiniet to ap ierīces korpusu un velciet to uz leju. Rezultātam uzklājiet laku, taču nekādā gadījumā nelietojiet suku, jo jums šis process būs jāatkārto vēlreiz.

Noteikti ir vēl daudz vairāk iespēju, kā izveidot glītas lokas - eksperimentējot un mainot izveidotos noteikumus, jūs atklāsiet metodes, kas būs vislabāk piemērotas jūsu matiem. Atcerieties, ka daži no rezultātiem būs atkarīgi no izmantotajiem rīkiem: plašu to izvēli atradīsiet internetveikalā 220.lv.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
3 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?