Noderīgi padomi

Kā izvēlēties un lietot fotoepilatoru? (+TOP3 modeļi 2021)

5/5
28 04 2021

Mēs pastāvīgi meklējam veidus, kā efektīvi noņemt liekos matus no ķermeņa – ja esat vīlies standarta metodēs, ir vērts padomāt par fotoepilāciju. Šī ir mūsu valstī plaši izplatīta procedūra, kuru var veikt patstāvīgi – vienkārši ir jāatrod kvalitatīvu, Jūsu personīgām vajadzībām piemērotu fotoepilatoru. Šoreiz pārrunāsim šo ierīču svarīgākās īpatnības, un mēģināsim noskaidrot, kāds fotoepilators ir labākais.

Fotoepilatora lietošana

Šo ierīču darbības princips ir balstīts uz intensīvās impulsu gaismas tehnoloģijas, kas ir pielāgota drošai lietošanai mājās. Fotoepilatori iznīcina matu sīpolus, tāpēc mati neaug daudz ilgāku laiku. Kā lietot fotoepilatoru? Ir svarīgi sekot sekojošiem soļiem:

 • Pirms šīs procedūras matus vajadzētu noskūt, bet lietot parasto epilatoru matu izraušanai nav nepieciešams – proti, saknes arī tiks apstarotas. Ādai jābūt pilnīgi sausai un tīrai.
 • Izvēlieties atbilstošo siltuma līmeni, novietojiet ierīci tieši pret ādu un uzgaidiet, līdz iedegsies zaļa gaismiņa, nospiediet pogu. Jums vajadzētu sajust patīkamu siltumu.
 • Pati procedūra, atkarībā no ķermeņa daļas un ierīces specifikācijas, var ilgt 15 līdz 30 minūtes, taču ar matiem tev izdosies atvadīties pat uz dažiem mēnešiem. Tomēr, lai sasniegtu šādus rezultātus, procedūra būs jāatkārto apmēram ik pēc divām nedēļām – ja vien ražotāja instrukcijā nav norādīts savādāk.

Fotoepilatora plusi, mīnusi un klientu atsauksmes

Daudzi apšauba, vai ir vērts iegādāties fotoepilatoru. Tomēr, ja tuvāk iepazīsieties ar citu pircēju atsauksmēm, Jūs drīz pārliecināsieties, ka šī matu noņemšanas metode patiešām ir ļoti efektīva. Tie, kas ir jau ir izmēģinājuši fotoepilatoru saka, ka matiņi aug daudz retāk, un daudzi no tiem ir ievērojami vājāki. Tiesa, vērts atzīmēt, ka šī procedūra nav īpaši piemērota tiem, kuri vēlas noņemt sirmos, ļoti gaišus, rudus matus, vai arī tiem, kuriem ir dabiski tumšs ādas tonis. Visos citos gadījumos rezultāti noteikti neliks vilties – turklāt fotoepilators ir lieliski piemērots gan vīriešiem, gan sievietēm.

Ir arī vērts izcelt šīs priekšrocības:

 • Nav sāpju un ādas kairinājuma. Veicot šo procedūru, ir jūtama tikai minimāla tirpšana. Āda netiek kairināta, tāpēc praktiski jebkuru citu darbību var veikt tūlīt pat pēc procedūras.
 • Daudzpusība. Jūs varēsiet izmantot šo ierīci matu noņemšanai dažādās vietās – uz sejas, rokām, muguras, kājām, vēdera, padusēm vai bikini zonā.
 • Maksimāls komforts. Šī procedūra neaizņems daudz Jūsu laika, un Jūs to varēsiet izdarīt jebkurā Jums pimērota laikā – Jums vairāk nebūs jāsaskaņo savs brīvs laiks ar šīs procedūras speciālistu vai skaistumkopšanas salona darba grafikiem.

Kā trūkumu var uzskatīt nedaudz augstāka šo ierīču cena. Tomēr jāpatur prātā, ka šīs ierīces kalpo ārkārtīgi ilgi. Ja Jūs aprēķināsiet, cik daudz izmaksās viena procedūra, tad šī summa noteikti neliksies pārāk liela, atbilstoši šo ierīču priekšrocībām.

PHILIPS Lumea Advanced IPL foto epilators cena un informācija | PHILIPS Lumea Advanced IPL foto epilators | 220.lv % SUPER PIEDĀVĀJUMS
€ 28700 4.5/5
Uz grozu
SUPER PIEDĀVĀJUMS
Braun IPL PL5137 cena un informācija | Braun IPL PL5137 | 220.lv % AKCIJA PIEGĀDEI
€ 35300 4.8/5 Izņemiet parīt
Uz grozu
AKCIJA PIEGĀDEI
Philips Lumea SC1994/00 cena un informācija | Philips Lumea SC1994/00 | 220.lv % AKCIJA PIEGĀDEI
€ 21800 4.5/5
Uz grozu
AKCIJA PIEGĀDEI
Fotoepilators Silk'n Glide Rapid 400.000 cena un informācija | Fotoepilators Silk'n Glide Rapid 400.000 | 220.lv % AKCIJA PIEGĀDEI
€ 16500 5/5
Uz grozu
AKCIJA PIEGĀDEI
Braun Silk-expert Pro 5 PL5129 + mini sejas skuveklis cena un informācija | Braun Silk-expert Pro 5 PL5129 + mini sejas skuveklis | 220.lv % AKCIJA PIEGĀDEI
€ 32761 Izņemiet parīt
Uz grozu
AKCIJA PIEGĀDEI
Philips BRI921/00 cena un informācija | Philips BRI921/00 | 220.lv % AKCIJA PIEGĀDEI
€ 28800 Izņemiet parīt
Uz grozu
AKCIJA PIEGĀDEI
Philips Lumea BRI950/00 cena un informācija | Philips Lumea BRI950/00 | 220.lv % AKCIJA PIEGĀDEI
€ 36700 Izņemiet parīt
Uz grozu
AKCIJA PIEGĀDEI
Braun Silk-expert Pro 5 PL5115 IPL cena un informācija | Braun Silk-expert Pro 5 PL5115 IPL | 220.lv % AKCIJA PIEGĀDEI
€ 32995
Uz grozu
AKCIJA PIEGĀDEI
Philips Lumea Advanced SC1998/00 cena un informācija | Philips Lumea Advanced SC1998/00 | 220.lv % AKCIJA PIEGĀDEI
€ 31300 5/5
Uz grozu
AKCIJA PIEGĀDEI
Parādīt vairāk

Labākais fotoepilators: kādu izvēlēties?

Lai Jūsu jaunais pirkums atbilstu visām cerībām, ir lietderīgi ņemt vērā šos izvēles aspektus:

 • Barošanas tips. Šīs ierīces var darbināt ar elektrību vai ar akumulatoru. Abiem veidiem ir savas priekšrocības: akumulatora ierīce būs kompaktāka, un Jūs to varēsiet izmantot jebkurā vietā un laikā. Savukārt elektriskās ierīces nodrošinās nepārtrauktu darbību – Jums nebūs jāuztraucas par to, ka fotoepilators kuru katru brīdi izlādēsies.
 • Depilācijas platība. Šī funkcija ļaus Jums prognozēt, cik liela ādas daļa tiks apstrādāta ar vienu klikšķi. Jo augstāka tā ir, jo īsāks laiks Jums būs jāpavada pie šīs nodarbes – šādos gadījumos ir vērts izvēlēties modeļus, kuriem gaismas virsmas laukums ir aptuveni 6 cm2. Taču, ja Jūs biežāk plānojat depilēt mazākas, grūti pieejamas vietas, tad noteikti varat izvēlēties arī tādas ierīces, kas apstrādā aptuveni 3 cm2 lielu laukumu vienā reizē.
 • Jauda. No šīs iespējas būs atkārīgs ne tikai tas, cik efektīvi Jūs atvadīsieties no matiem – ja izvēliesieties pārmērīgu jaudu, Jūs varēsiet dabūt arī ādas apdegumu. Vislabāk ir izvēlēties variantus, kuru jauda ir apmēram 5 J/cm2.
 • Gaismas avota modulis. Katrai ierīcei ir noteikta zibšņu reižu rezerve – no tās arī ir atkarīgs ierīces kalpošanas laiks. Iztērējot visu šo rezervi, būs nepieciešams mainīt ierīces spuldzītes, tomēr dažiem vienkāršākiem modeļiem šī funkcija var nebūt pieejama – tas nozīmē, ka Jums būs jāiegādājas jauna ierīce. Tātad, šajā gadījumā vislabāk ir nekavējoties izvēlēties modeļus ar lielāku zibšņu rezervi un noteikt prioritāti tām ierīcēm, kurām ir maināmas spuldzītes – tas nākotnē Jums noteikti samazinās papildu izmaksas.
 • Papildu priekšrocības. Dažiem fotoepilatoriem ir maināmi uzgaļi jutīgām zonām, papildu aizsardzība, ka arī ir iespējams mainīt gaismas līmeņu iestatījumus . Rūpīgi izpētiet visas šīs papildu priekšrocības un izlemiet, kuras Jums patiešām būs nepieciešamas.

TOP3 labākie fotoepilatori

Ja neesat simtprocentīgi drošs par to, kuru fotoepilatora modeli izvēlēties, apskatiet zemāk uzskaitītās ierīces, kas ieguvušas vislielāko patērētāju uzmanību tieši 2021.gadā.

Philips Lumea Prestige BRI956/00

Philips Lumea Prestige fotoepilators tiek atzīts par vienu no visefektīvākajiem risinājumiem matiņu likvidēšanai mājas apstākļos. Kas šo ierīci padara tik efektīvu?

Pirmkārt, fotoepilators ir aprīkots ar 4 inteliģentiem uzgaļiem, kas ir speciāli pielāgoti dažādām ķermeņa zonām (paduses, bikini zona, seja, pārējais ķermenis), lai ikviens Jūsu ķermeņa centimetrs iegūtu pilnvērtīgu, acīmredzamu un ilglaicīgu rezultātu. 

Otrkārt, Philips Lumea Prestige uz konkurentu fona izceļas ar tajā iebūvēto SmartSkin tehnoloģiju, kas noteiks Jūsu ādas toni un apstrādājamai zonai piemērotāko gaismas iestatījumu. 

Treškārt, nedrīkst nepieminēt šajā ierīcē iestrādāto UV aizsargfiltru, kas palīdzēs pasargāt Jūsu ādu no ierīces izdalītajiem UV stariem.

Marasil Lux + IPL

Ar Marasil Lux + IPL fotoepilēšanas ierīci nevēlams ķermeņa apmatojums beidzot ir pagātne! Šis fotoepilators ir radīts sadarbojoties ar pasaulē atzītiem ādas ekspertiem un aprīkots ar inovatīvo IPL (Intense Pulse Light) jeb intensīvi pulsējošās gaismas tehnoloģiju, kas ne tikai likvidēs nevēlamos un spītīgos ķermeņa matiņus, bet arīdzan atjaunos ādas virsējo slāni. 

Jāuzsver, ka šī ierīce ir īpaši ērti lietojama pateicoties tās ergonomiskajai formai, kā arī piemērota lietošanai pat uz visjūtīgākajiem ādas apgabaliem, tajā skaitā augšlūpas, zoda un bikini zonas. 

Protams, Marasil Lux fotoepilatorā ir iestrādāti 8 dažādi gaismas intensitātes līmeņi – atliek vien izvēlēties sev tīkamāko un ķerties pie darba!

1 Marasil Lux+ IPL cena un informācija | Marasil Lux+ IPL | 220.lv % AKCIJA PIEGĀDEI
€ 14700
Uz grozu
AKCIJA PIEGĀDEI

Silk’n Infinity Premium Smooth

Silk’n Infinity Premium Smooth fotoepilators ir jaunākās paaudzes nevēlamo ķermeņa un sejas matiņu likvidēšanas ierīce, kas aprīkota ar HPL (Home Pulsed Light) jeb zemas enerģijas pulsējošās gaismas tehnoloģiju, kas ir īpaši droša lietošanai tieši mājas apstākļos. 

Šo ierīci ir iespējams lietot 2 dažādos veidos, proti, pulsācijas un ritināšanas režīmā. Pulsācijas režīms būs visefektīvākā izvēle pirmreizējās lietošanas nolūkos, taču ritināšanas režīms lieliski noderēs atkārtotām fotoepilācijas reizēm. 

Silk’n Infinity Premium Smooth modeļa augstā funkcionalitāte izpaužas ierīcē iekļautajos 5 darbības režīmos, turklāt fotoepilatora komplektā ir iekļauts arī firmas skuveklis, kas palīdzēs atbrīvoties no liekajiem matiņiem pirms fotoepilatora lietošanas uzsākšanas.

1 Fotoepilators Silk'n Infinity Premium Smooth cena un informācija | Fotoepilators Silk'n Infinity Premium Smooth | 220.lv % AKCIJA PIEGĀDEI
€ 26900
Uz grozu
AKCIJA PIEGĀDEI

Pirms ķeraties pie galējā lēmuma pieņemšanas, noteikti aplūkojiet arī citus mūsu sortimentā pieejamos fotoepilatoru modeļus, lai iepazītos ar to nozīmīgākajām atšķirībām un izvēlētos tieši to ierīci, kas Jūs apmierina gan tās efektivitātes, gan vizuālā noformējuma ziņā. 

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
12 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?