Noderīgi padomi

Kā izvēlēties un lietot fotoepilatoru? (+TOP3 modeļi 2020)

5/5
15 04 2020

Mēs pastāvīgi meklējam veidus, kā efektīvi noņemt liekos matus no ķermeņa – ja esat vīlies standarta metodēs, ir vērts padomāt par fotoepilāciju. Šī ir mūsu valstī plaši izplatīta procedūra, kuru var veikt patstāvīgi – vienkārši ir jāatrod kvalitatīvu, Jūsu personīgām vajadzībām piemērotu fotoepilatoru. Šoreiz pārrunāsim šo ierīču svarīgākās īpatnības, un mēģināsim noskaidrot, kāds fotoepilators ir labākais.

Fotoepilatora lietošana

Šo ierīču darbības princips ir balstīts uz intensīvās impulsu gaismas tehnoloģijas, kas ir pielāgota drošai lietošanai mājās. Fotoepilatori iznīcina matu sīpolus, tāpēc mati neaug daudz ilgāku laiku. Kā lietot fotoepilatoru? Ir svarīgi sekot sekojošiem soļiem:

 • Pirms šīs procedūras matus vajadzētu noskūt, bet lietot parasto epilatoru matu izraušanai nav nepieciešams – proti, saknes arī tiks apstarotas. Ādai jābūt pilnīgi sausai un tīrai.
 • Izvēlieties atbilstošo siltuma līmeni, novietojiet ierīci tieši pret ādu un uzgaidiet, līdz iedegsies zaļa gaismiņa, nospiediet pogu. Jums vajadzētu sajust patīkamu siltumu.
 • Pati procedūra, atkarībā no ķermeņa daļas un ierīces specifikācijas, var ilgt 15 līdz 30 minūtes, taču ar matiem tev izdosies atvadīties pat uz dažiem mēnešiem. Tomēr, lai sasniegtu šādus rezultātus, procedūra būs jāatkārto apmēram ik pēc divām nedēļām – ja vien ražotāja instrukcijā nav norādīts savādāk.

Fotoepilatora plusi, mīnusi un klientu atsauksmes

Daudzi apšauba, vai ir vērts iegādāties fotoepilatoru. Tomēr, ja tuvāk iepazīsieties ar citu pircēju atsauksmēm, Jūs drīz pārliecināsieties, ka šī matu noņemšanas metode patiešām ir ļoti efektīva. Tie, kas ir jau ir izmēģinājuši fotoepilatoru saka, ka matiņi aug daudz retāk, un daudzi no tiem ir ievērojami vājāki. Tiesa, vērts atzīmēt, ka šī procedūra nav īpaši piemērota tiem, kuri vēlas noņemt sirmos, ļoti gaišus, rudus matus, vai arī tiem, kuriem ir dabiski tumšs ādas tonis. Visos citos gadījumos rezultāti noteikti neliks vilties – turklāt fotoepilators ir lieliski piemērots gan vīriešiem, gan sievietēm.

Ir arī vērts izcelt šīs priekšrocības:

 • Nav sāpju un ādas kairinājuma. Veicot šo procedūru, ir jūtama tikai minimāla tirpšana. Āda netiek kairināta, tāpēc praktiski jebkuru citu darbību var veikt tūlīt pat pēc procedūras.
 • Daudzpusība. Jūs varēsiet izmantot šo ierīci matu noņemšanai dažādās vietās – uz sejas, rokām, muguras, kājām, vēdera, padusēm vai bikini zonā.
 • Maksimāls komforts. Šī procedūra neaizņems daudz Jūsu laika, un Jūs to varēsiet izdarīt jebkurā Jums pimērota laikā – Jums vairāk nebūs jāsaskaņo savs brīvs laiks ar šīs procedūras speciālistu vai skaistumkopšanas salona darba grafikiem.

Kā trūkumu var uzskatīt nedaudz augstāka šo ierīču cena. Tomēr jāpatur prātā, ka šīs ierīces kalpo ārkārtīgi ilgi. Ja Jūs aprēķināsiet, cik daudz izmaksās viena procedūra, tad šī summa noteikti neliksies pārāk liela, atbilstoši šo ierīču priekšrocībām.

Labākais fotoepilators: kādu izvēlēties?

Lai Jūsu jaunais pirkums atbilstu visām cerībām, ir lietderīgi ņemt vērā šos izvēles aspektus:

 • Barošanas tips. Šīs ierīces var darbināt ar elektrību vai ar akumulatoru. Abiem veidiem ir savas priekšrocības: akumulatora ierīce būs kompaktāka, un Jūs to varēsiet izmantot jebkurā vietā un laikā. Savukārt elektriskās ierīces nodrošinās nepārtrauktu darbību – Jums nebūs jāuztraucas par to, ka fotoepilators kuru katru brīdi izlādēsies.
 • Depilācijas platība. Šī funkcija ļaus Jums prognozēt, cik liela ādas daļa tiks apstrādāta ar vienu klikšķi. Jo augstāka tā ir, jo īsāks laiks Jums būs jāpavada pie šīs nodarbes – šādos gadījumos ir vērts izvēlēties modeļus, kuriem gaismas virsmas laukums ir aptuveni 6 cm2. Taču, ja Jūs biežāk plānojat depilēt mazākas, grūti pieejamas vietas, tad noteikti varat izvēlēties arī tādas ierīces, kas apstrādā aptuveni 3 cm2 lielu laukumu vienā reizē.
 • Jauda. No šīs iespējas būs atkārīgs ne tikai tas, cik efektīvi Jūs atvadīsieties no matiem – ja izvēliesieties pārmērīgu jaudu, Jūs varēsiet dabūt arī ādas apdegumu. Vislabāk ir izvēlēties variantus, kuru jauda ir apmēram 5 J/cm2.
 • Gaismas avota modulis. Katrai ierīcei ir noteikta zibšņu reižu rezerve – no tās arī ir atkarīgs ierīces kalpošanas laiks. Iztērējot visu šo rezervi, būs nepieciešams mainīt ierīces spuldzītes, tomēr dažiem vienkāršākiem modeļiem šī funkcija var nebūt pieejama – tas nozīmē, ka Jums būs jāiegādājas jauna ierīce. Tātad, šajā gadījumā vislabāk ir nekavējoties izvēlēties modeļus ar lielāku zibšņu rezervi un noteikt prioritāti tām ierīcēm, kurām ir maināmas spuldzītes – tas nākotnē Jums noteikti samazinās papildu izmaksas.
 • Papildu priekšrocības. Dažiem fotoepilatoriem ir maināmi uzgaļi jutīgām zonām, papildu aizsardzība, ka arī ir iespējams mainīt gaismas līmeņu iestatījumus . Rūpīgi izpētiet visas šīs papildu priekšrocības un izlemiet, kuras Jums patiešām būs nepieciešamas.

TOP3 labākie fotoepilatori

Lai iegādātos kvalitatīvu un uzticamu ierīci, vispirms apskatiet šos modeļus – tie šobrīd visvairāk piesaista pircējus.

Silk'n Glide Rapid 400.000

Šī ierīce pārsteigs Jūs ar savu efektivitāti – ir pierādīts, ka matiņi tiek noņemti daudz ātrāk nekā ar citiem šīs sērijas modeļiem. Jūs viegli varēsiet to izmantot mazākiem ādas laukumiem, jo vienā zibšņa laikā tiek apstrādāts 3 cm2 laukums. Jūs varēsiet izvēlēties vispiemērotāko depilācijas režīmu, bet lejupielādējot īpašu lietotni, Jūs nekad neaizmirsīsiet par nākamo procedūru un varēsit sekot rezultātiem vēl ērtāk. Zibšņu rezerve sasniedz pat 400 tūkstošus, tāpēc šāds fotoepilators kļūs par Jūsu ilgtermiņa biedru!

Braun Silk-Expert Pro 3 PL3011

Šis „Braun“ modelis ir slavens ar savu unikālo „SensorAdapt“ tehnoloģiju – pateicoties šai tehnoloģijai, ierīce pati varēs novērtēt Jūsu ādas toni un attiecīgi izvēlēties vispiemērotāko zibšņu veiktspēju. Šeit atradīsiet arī papildu iestatījumus, piemēram, tādu kā režīmu un apstrādes iespējas – tas ļaus Jums droši un efektīvi noņemt matiņus pat tad, ja fotoepilācija tiek izmēģināta pirmo reizi. Zolīds zibšņu skaits, kompakts dizains un komplektā esošā ērta ceļojuma somiņa – tas viss, kas Jums var būt nepieciešams!

Philips Lumea SC1995/00

Šis modelis ļoti patiks tiem, kas augsti novērtē efektivitāti – viena zibšņa laikā Jūs nekavējoties atbrīvosiet no liekiem matiņiem līdz 4cm2 platībā. Ražotājs sola, ka kāju matiņu noņemšanas procedūra aizņems tikai 15 minūtes, tomēr Jūs viegli varēsiet pielāgot šo ierīci visām ķermeņa daļām – to nodrošinās 5 dažādi gaismas režīmi. Garš vads ļaus izmantot šo ierīci jebkur, kur ir elektrotīkla kontakts, bet aizsardzība pret nejaušiem gaismas zibšņiem nodrošinās šīs ierīces ilgāku kalpošanas laiku. Izbaudiet ātru rezultātu un maksimālu komfortu!

Pat tad, ja neviens no šiem fotoepilatoriem nepārsteidz Jūs ar savām funkcijām, šobrīd tirgū Jums ir iespēja atrast daudz vairāk ievērības cienīgu variantu. Apsveriet vissvarīgākos savas izvēles aspektus un pārliecinieties par šo ierīču efektivitāti!

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
2 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?