Noderīgi padomi

Kā izvēlēties piemērotu datorpeli?

5/5
07 03 2018

Vai Jūs vēlaties iegādāties datorpeli, taču nav ne jausmas, kādu vajadzētu izvēlēties? Mēs Jums palīdzēsim!

Lai Jums būtu ērti izmantot visas datora sniegtās iespējas, svarīgi ir ne tikai pievērst uzmanību pašas ierīces specifikācijām, bet arī pareizi izvēlēties datorpeli. Šo preču ražotāji spēj piedāvāt visdažādākos datorpeļu modeļus, tādēļ ne vienmēr var ātri izlemt, kāds variants vislabākajā veidā apmierinās visas vajadzības. Kādi ir esošo datorpeļu galvenie veidi, un ko būtu par to jāzina?

TOP - piedāvājumi: Peles

Apple Magic Mouse 2, Bluetooth cena un informācija | Apple Magic Mouse 2, Bluetooth | 220.lv % AKCIJA PIEGĀDEI
€ 8399 4.6/5 Izņemiet rīt
Uz grozu
AKCIJA PIEGĀDEI
AKCIJA PIEGĀDEI
Optiskā Bezvadu pele LOGITECH M185 cena un informācija | Optiskā Bezvadu pele LOGITECH M185 | 220.lv % AKCIJA PIEGĀDEI
€ 1399 4.9/5 Izņemiet rīt
Uz grozu
AKCIJA PIEGĀDEI
Bluetooth pele Apple Magic Mouse 2 MRME2ZM/A, pelēka cena un informācija | Bluetooth pele Apple Magic Mouse 2 MRME2ZM/A, pelēka | 220.lv % AKCIJA PIEGĀDEI
€ 10700 Izņemiet rīt
Uz grozu
AKCIJA PIEGĀDEI
AKCIJA PIEGĀDEI
Spēļu pele Logitech G102, melna cena un informācija | Spēļu pele Logitech G102, melna | 220.lv % AKCIJA PIEGĀDEI
€ 2599 5/5 Izņemiet rīt
Uz grozu
AKCIJA PIEGĀDEI
SteelSeries, Aerox 3, Black cena un informācija | SteelSeries, Aerox 3, Black | 220.lv % AKCIJA PIEGĀDEI
€ 6599
Uz grozu
AKCIJA PIEGĀDEI
Wacom grafiskā planšete One Small (CTL-472-N) cena un informācija | Wacom grafiskā planšete One Small (CTL-472-N) | 220.lv % AKCIJA PIEGĀDEI
€ 4499
Uz grozu
AKCIJA PIEGĀDEI
Xiaomi Mi Dual Mode Wireless Mouse Silent Edition/Black cena un informācija | Xiaomi Mi Dual Mode Wireless Mouse Silent Edition/Black | 220.lv % AKCIJA PIEGĀDEI
€ 1749 4.9/5
Uz grozu
AKCIJA PIEGĀDEI
AKCIJA PIEGĀDEI
Parādīt vairāk

Optiskās peles. Tas ir drošs un ilgmūžīgs variants, ērti slīd pa jebkuru virsmu. Šāda veida datorpeļu detaļas ir fiksētas, un putekļu iekļūšana tajā praktiski nav iespējama. Tādēļ to komfortablā lietošana Jūs priecēs īpaši ilgi un iepatiksies tiem, kuri augstu vērtē kvalitatīvus risinājumus.

Lāzerpeles. To darbības princips ir praktiski analoģisks optisko datorpeļu darbības principam, taču šos produktus atšķir to daudz lielākā precizitāte. Tādēļ šāda veida peles ļauj spēlmaņiem gūt daudz labākus rezultātus, un ļoti iepatiksies visu spēļu cienītājiem.

Datorpeles ar vaduStandarta variants, kas ir ļoti ērts tādos gadījumos, kad nav vēlēšanās noņemties ar kabeļiem un raizēties par papildu elementiem, kas nodrošina šīs ierīces nepārtrauktu darbu.

Bezvadu datorpeles. Šāds risinājums arvien biežāk aizstāj tradicionālos izstrādājumus ar vadu. Pievilcīgās cenas bezvadu datorpelēm sniegs katram iespēju parūpēties par šīs ierīces iegādāšanos, kas ir ļoti ērta lietošanā un to neierobežo garš vads. Ja savlaicīgi parūpēsieties par bateriju iegādi, tad bezvadu tastatūra un datorpeles būs ļoti ērts variants braucienu laikā un priecēs ar savu ergonomisko dizainu. Bezvadu datorpeles piezīmjdatoram, planšetdatoram – tās ļoti labi pielāgojas ikvienai ierīcei.

Bluetooth - datorpeles. Šādi produkti darbojas ar Bluetooth sakaru starpniecību, un sniedz iespēju ērti strādāt vēl lielākā attālumā. Tādēļ, ja Jums ir vajadzīga novatoriska un ērta datorpele – šis ir viens no visbiežāk izvēlētajiem variantiem.

Datorpeles spēļu faniemTās ir domātas īpaši spēļu cienītājiem, datorpeles, kas spēj sniegt daudz ērtāku vadību un visdažādākās papildu funkcijas, kas nodrošina efektīvu spēlēšanu. Razer, Steelseries un citu ražotāju piedāvātās datorpeles nenogurdina roku, atšķiras ar skaistu dizainu, un ļauj sasniegt vislabākos rezultātus.

TOP - piedāvājumi: Spēļu peles

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
3 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?