Noderīgi padomi

Kā izvēlēties zāliena pļaujmašīnu?

4.3/5
07 07 2018

Lai apzināti izvēlētos zāliena pļaujmašīnu, kas atbildīs jūsu vajadzībām, jums jāņem vērā trīs kritēriji:

  1. ZĀLIENA PLATĪBA

Izvēloties zāliena pļaujmašīnu - pirmais svarīgais kritērijs ir zāliena, ko jūs gatavojaties pļaut, platība. 220.lv piedāvā dažādus elektriskos, akumulatora un vieglmotora zāliena pļaujmašīnas nelieliem un vidējiem zālieniem līdz 80 m2. Lieliem zālieniem ar platību līdz 1500 m2 mēs iesakām lielāka platuma modeļus (no 46 līdz 53 cm) ar papildu funkcijām – tādām kā kolektors un savs strāvas avots, vai bez tiem. Lielām zāles platībām līdz 6000 m2 mēs iesakām vienu no trīs zāliena traktoriem ar lielu palīginstrumentu klāstu. Apkopojot jāsaka, ka izmēram ir nozīme.

  1. DZINĒJS – ELEKTRISKAIS VAI BENZĪNA

Otrais kritērijs – dzinēja, kas iedarbina pļāvēju, veida izvēle. Ja jums ir neliels zāliens, kurā nav daudz šķēršļu elektrības vadam, tad jums pareizā izvēle būs viena no 220.lv elektriskajām zāliena pļaujmašīnām. Ja jums nepatīk troksnis un vadi, jums jāizvēlas zāliena pļaujmašīna ar akumulatoru. Lieliem un sarežģītiem zālieniem mēs noteikti iesakām izmantot zāliena pļaujmašīnu ar benzīna dzinēju. Mēs piedāvājam plašu spēka agregātu, pļaušanas platumu un papildaprīkojuma spektru, kas apmierinās visizvēlīgāko klientu prasības. Daudzveidība – tas ir svarīgi.

  1. SAVĀKŠANA, SĀNU IZMETE VAI MULČĒŠANA

Vairums zāliena pļaujmašīnu ir aprīkotas ar zāles konteineru, bet dažām no tām ir palīgierīce mulčēšanai vai sānu izmetei. Tāpēc ļoti svarīgi ir izvēlēties – vai jūs vēlaties, lai jūsu zāliena pļaujmašīna savāktu zāli, vai tai būtu speciāla mulčēšanas palīgierīce, kas pārvērš zāli sīkās daļiņās, kuras nokrīt zālienā. Tādējādi jūs iegūstat veselīgu un noturīgu zālienu. Ja zāli nav nepieciešams savākt, bet zāliena reljefs nav ideāls – mēs tomēr iesakām jaudīgas un drošas zāliena pļaujmašīnas ar sānu izmetes opciju. Izvēle ir jūsu ziņā.

TOP piedāvājumi: Zāles pļāvēji

Pircējiem patika šis ieraksts

4.3/5
10 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?