Noderīgi padomi

Kā neiegrābties iegādājoties kosmētiku internetā?

4.3/5
18 05 2018

Kosmētikas iegādi internetā bieži nosaka iespēja to iegādāties par pieņemamāku cenu. Taču kā atrast tādu veikalu, kas ir uzticams? Un kā zināt, ka piedāvātie produktu kvalitāte ir augsta līmeni?

Iespējams vērtīgākais padoms – preces neiegādāties: nezināmās interneta mājas lapās, no personām, kuras piedāvā tik tikko zināmu ražotāju preces sociālos tīklos, pasūtot tās forumos – katram no šiem „žanriem” ir sava specifika un atbilstošas nianses. Daudzos gadījumos cilvēki kosmētiku internetā iegādājas no zināmiem, labu reputāciju ieguvušiem veikaliem, tādējādi garantējot to, ka pasūtītais pirkums atnāks laikus un būs kvalitatīvs.

Sociālie tīkli

Nezināma grupa Facebookā, kur zināma ražotāja šampūns tiek piedāvāts par daudzreiz zemāku cenu, visticamāk būs mēģinājums no cilvēkiem izkrāpt naudu. Vajadzētu atgādināt izteicienu, ka pusdienas bezmaksas nemēdz būt.

Forumi

Ko var teikt par forumiem? Varbūt tur situācija ir cita un kosmētikas tēma iegūst pozitīvāku nokrāsu? Daudz kas ir atkarīgs no pašas mājas lapas. Ja tajā diskutē lielākā daļa dalībnieku, taču nevienu nepazīstat, tad ir maz ticams, ka kosmētikas iegāde internetā  no jebkura foruma dalībnieka ir simts procentu uzticama lieta. Taču dažu forumu dalībnieku sistēma ir paplašināta un tajā nav grūti pārbaudīt, vai persona ir tā, par ko tā uzdodas. Bet, ja ir jau veikti jebkādi darījumi, visticamāk būs labas atsauksmes. Tātad, diskusiju portāli – daudzpusīga tēma.

Nav būtiski, kurā konkrētā mājas lapā plānojat iegādāties šampūnu, roku krēmu vai citu kosmētikas produktu, vajadzētu „novērtēt realitāti”. T. i., painteresēties, cik citos veikalos viens vai cits produkts maksā. Ja citur konkrētā šampūna cena svārstās no 13 līdz 15 eiro, bet jūsu atrastajā veikalā tādas pašas pudelītes cena sasniedz knapi 2 EUR, visticamāk kaut kas nav kārtībā.

Iespējams ne reizi vien esat dzirdējis par smaržu pakaļdarinājumiem, kurus nav ieteicams pirkt kaitīgo vielu dēļ. Pakaļdarinājumi maksā mazāk, bet lietotāji bieži piekrīt, ka lielākoties labāka ir oriģinālā prece – gan tādēļ, ka to smarža ir noturīgāka, gan tādēļ, ka tās ir drošākas veselībai.

Kosmētikas iegāde internetā ir laba izvēle, ja neuzķeraties uz katru piedāvājumu, kas piedāvā zelta kalnus. Iegādāties preces no uzticamiem veikaliem atmaksājas, jo to cenas ir pievilcīgākas, sortiments ir plašāks salīdzinot ar parastajiem veikaliem.

TOP piedāvājums

Pircējiem patika šis ieraksts

4.3/5
7 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?