Noderīgi padomi

Kā pareizi izvēlēties acu laineri

15 07 2018

Kad jūs izvēlaties acu laineri, jums jāņem vērā daudzas lietas – vairāk, nekā jūs domājat. Ir daudz dažādi acu laineru veidi – un jūsu izvēlētais būtiski ietekmēs uzklāšanas procesu un galarezultātu. Kā uzzināt – kāds laineris ir piemērots tieši jums?

Nekad nebaidieties: mēs esam šeit, lai to noskaidrotu. No želejām līdz zīmuļiem – mēs paskaidrosim, kādam nolūkam vajadzīgs katrs lainera veids, kā arī izskatīsim mūsu iecienītos produktus visos cenu diapazonos. Ir pagājuši tie laiki, kad visus savus ar grūtībām nopelnītos dolārus jūs tērējāt acu zīmuļa iegādei; nevainojams kontūrlīnijas ārējais izskats – no šodienas tas ir jūsu liktenis.

Šeit izklāstīts viss, kas jums jāzina par dažādiem acu laineru veidiem un to pareizu izvēli.

Želejveida acu laineris

Kam: želejveida laineris sākumā var šķist dīvains, bet to ir vērts pamēģināt, ja bieži veidojat kaķa acis.

Kā to izmantot: tas tiek piegādāts nelielā trauciņā, parasti kopā ar otiņu (lai gan jūs varat izmantot jebkuru otu; parasti vislabāk piemērota ir leņķiskā).

Kāpēc mums tas patīk: jūs varat ātri iegūt tīru, precīzu līniju, pateicoties biezākai formulai un smalkai otai. Jūs varat arī mainīt otas, lai iegūtu dažādus rezultātus. Krēmveida konsistence ir neticami vienkārši lietojama, tāpēc ir diezgan viegli kontrolēt darbības.

Kāpēc mums tas nepatīk: želejveida lainerim ir kaitinoša tendence kļūt sausam, un, ja jūs esat nepareizi nolicis otu, situācija kļūst sarežģīta. Ota ir arī regulāri jātīra, lai izvairītos no acu infekcijām, kas arī rada rūpes.

Labākais budžeta klases želejveida laineris: Maybelline Eye Studio Lasting Drama Gel Eyeliner ($10, ulta.com). Tas pieejams melnā, brūnā un zilā krāsā, komplektā ietilpst pārsteidzoši kvalitatīva ota.

Labākais universālais želejveida laineris: Make Up For Ever Aqua Creamliner Waterproof Cream Eyeliner ($22, sephora.com). tas pieejams sešos lieliskos toņos un turas mūžīgi; plus tas ir tas, kuru Bachelorette lietoja Keitlina Bristou!

Šķidrais acu laineris

Kam: Šķidrais laineris ir lieliski piemērots tīru līniju veidošanai ar krasiem izliekumiem. Tas paredzēts meikapam, kam nepieciešams delikātums un precizitāte.

Kā to lietot: tas tiek piegādāts visdažādākajās formās; ar pieņemamu cenu mēs konstatējam, ka pildspalvas ar marķiera uzgalīšiem ir vieglāk lietot, nekā nelielus flakonus ar piestiprinātām otiņām – kā nagiem. Uzvelciet vajadzīgo kontūru ar otu vai aplikatoru, un pēc tam aizpildiet to.

Kāpēc mums tas patīk: ļoti smalkas otas un aplikatori ļauj iegūt patiešām smalkas, maigas līnijas, ideāli piemērotas, lai pievienotu krāsas mūsu augšējo skropstu līnijām. Lietošanu padara vieglāku arī iebūvētas otas esamība, salīdzinot ar daudzām želejām; turklāt tiem parasti ir plašāks krāsu un toņu spektrs.

Kāpēc mums tas nepatīk: šķidrā konsistence var padarīt sarežģītāku tīru un precīzu lietošanu; citiem vārdiem sakot – šķidrais laineris var izsmērēties. Tā uzklāšanai nepieciešama arī ievērojama pieredze, kas var kaitināt.

Labākais budžeta klases šķidrais laineris: L’Oreal Infallible The Super Slim Liquid Eyeliner ($9, ulta.com) - izturīga un uzticams. Turklāt tas ir ļoti vienkārši lietojams jauniesācējiem, kas izmanto šķidro laineri. 

Labākais universālais šķidrais laineris: Make Up for Ever Aqua Liner ($23, sephora.com) ir mīksts uzgalis otas vietā, kas padara tā lietošanu ļoti vienkāršu. Turklāt tas tiek piegādāts 18 krāsās – no melnā līdz spilgti rozā.

Acu zīmulis

Kam: var daudz ko teikt par dūmakainām acīm – un jūs varat to panākt ar acu zīmuli.

Kā to lietot: Kā zīmuli! Novelciet ar to gar augšējo un apakšējo skropstu līniju un nedaudz izpludiniet to. Novelciet ar to gar plakstiņa augšējo un apakšējo iekšējo robežu papildu toņa iegūšanai. Jūs varat uzklāt arī sīkus vilcienus zem skropstām pilnīgi dabīgam ārējam izskatam.

Kāpēc mums tas patīk: Acu zīmulis ir lieliski piemērots ikdienas meikapam, ne pārāk uzkrītošam, īpaši ja jūs to nedaudz izpludināsiet. Turklāt tas ir ideāls risinājums plakstiņu iekšējai virsmai (neviens nevēlas, lai šķidrais laineris iekļūtu acs ābolā).

Kāpēc mums tas nepatīk: ir grūti turēt zīmuli vienmēr asu, bet, ja jūs izvēlaties skrūvējamu zīmuli, tas kļūst neass. Tas kaitina. Turklāt – izmantojot zīmuļus, jūs reizēm saskarsieties ar PĀRĀK asiem. Ai.

Labākais budžeta klases zīmulis: NYX Slide On Eye Pencil ($8, ulta.com) - pieejams, mīksts, tiek piedāvāts 16 jautros toņos.

Labākais universālais zīmulis: Urban Decay Naked 24/7 Glide-On Double-Ended Eye Pencil ($16, sephora.com) – labs tāpēc, ka jūs iegūstat divus toņus vienā zīmulī. Tas ir arī ļoti mīksts un plastisks vieglai un vienmērīgai lietošanai.

TOP piedāvājumi: Dekoratīva kosmētika

Dekoratīvās kosmētikas komplekts - koferis Everybody's Darling cena un informācija | Dekoratīvās kosmētikas komplekts - koferis Everybody's Darling | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 59 €
€ 1899 4.7/5 8st. 39min. Izņemiet rīt
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 59 €
Grima komplekts bērniem Martinelia BFF Bear Beauty Case cena un informācija | Grima komplekts bērniem Martinelia BFF Bear Beauty Case | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 59 €
€ 1549 5/5 8st. 38min. Izņemiet rīt
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 59 €
Dekoratīvās kosmētikas komplekts - koferis French Manicure cena un informācija | Dekoratīvās kosmētikas komplekts - koferis French Manicure | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 59 €
€ 1849 4.7/5 8st. 39min. Izņemiet rīt
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 59 €
3 € ATLAIDE NO 59 €
Skropstu tuša Bourjois Twist Up the Volume, 8 ml cena un informācija | Skropstu tuša Bourjois Twist Up the Volume, 8 ml | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 59 €
€ 799 4.8/5 8st. 38min.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 59 €
Komplekts Grima koferis Golden Rose cena un informācija | Komplekts Grima koferis Golden Rose | 220.lv 7 € ATLAIDE NO 150 €
€ 20000 8st. 38min.
Uz grozu
7 € ATLAIDE NO 150 €
Dekoratīvās kosmētikas komplekts Cosmetic 2K All About Beauty Train Case cena un informācija | Dekoratīvās kosmētikas komplekts Cosmetic 2K All About Beauty Train Case | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 59 €
€ 1899 4.8/5 8st. 39min.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 59 €
Dekoratīvas kosmētikas komplekts Favorite 80 Colours cena un informācija | Dekoratīvas kosmētikas komplekts Favorite 80 Colours | 220.lv SUPER PIEDĀVĀJUMS
€ 1649 4.9/5 8st. 39min. Izņemiet rīt
Uz grozu
SUPER PIEDĀVĀJUMS
Skropstu tuša Collistar Infinito cena un informācija | Skropstu tuša Collistar Infinito | 220.lv LABĀKA CENA
€ 1549 4.8/5 8st. 41min. Izņemiet rīt
Uz grozu
LABĀKA CENA
Parādīt vairāk

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?