Noderīgi padomi

Kā pareizi izvēlēties grima otiņu?

4.3/5
24 05 2018

Jūs tās izmantojat katru dienu, bet cik bieži jūs aizdomājaties par savām grima otiņām? Šeit 10 padomi par to, kā pareizi izvēlēties grima otiņu un kopt to:

Otiņu pamatveidi:

  1. Izlemiet, vai jūs vēlaties otiņu ar dabīgiem vai sintētiskiem sariņiem. Daži stilisti uzskata, ka dabīgo sariņu otiņas ir labāk piemērotas noteiktām lietošanas zonām. Tomēr sintētisko sariņu ražošanas tehnoloģija ir tiktāl uzlabojusies, ka cilvēki tos nevar atšķirt. Ja jums ir ētiski iebildumi pret produktiem, kuros izmantotas dzīvnieku spalvas, jūs varat iegūt lielisku rezultātu ar nekaitīgām sintētiskām otiņām. Un vienalga justies labi!
  2. Ja jūs vēlaties izmantot dabīgus matiņus, mazajām otiņām vislabāk piemērota ir sabuļu kažokāda tās praktiskuma un elastības dēļ.  Labāko kažokādu dēvē par “kolonoka sabuli” – to iegūst no tēviņa astes. Lielajām sejas otiņām bieži izmanto kazu kažokādas. Vāveru un āpšu kažokādas arī tiek izmantotas labas kvalitātes otās. Lētākās otiņās jūs varat redzēt kaut ko, ko dēvē par “kamieļvilnu”, bet patiesībā tie ir zirga astri.
  3. Sintētiskie sariņi (parasti taklona vai neilona) ir būtiski uzlabojušies, pateicoties mūsdienu tehnoloģijām. Tie ir lētāki un dažām lietošanas jomām arī pārspēj dabīgās otiņas. Galvenās – maskējošās un lūpu sintētiskās otiņas bieži ir labākas par dabīgajām, jo tās neuzsūc krēmveida grimu.
  4. Otiņas konstrukcijā var būt iekļauts plastmasas vai koka rokturis. Tam jābūt platam un pietiekami garam, lai jūs varētu ērti to izmantot lietošanas mērķim.

Grima otiņu Top 5

Grima otu komplekts Clarins cena un informācija | Grima otu komplekts Clarins | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 4250 5/5 20st. 56min. Ir noliktavā
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €
Otu komplekts Royal & Lang Moda Mythical Blue cena un informācija | Otu komplekts Royal & Lang Moda Mythical Blue | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 1399 20st. 56min. Ir noliktavā
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €
Grima otu komplekts IDC Institute, 4 gab. cena un informācija | Grima otu komplekts IDC Institute, 4 gab. | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 899 20st. 56min. Ir noliktavā
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €
Grima otas Iso Trade, P8572, 18 gab. cena un informācija | Grima otas Iso Trade, P8572, 18 gab. | 220.lv LABĀKA CENA
€ 1049 4.5/5 21st. 2min. Ir noliktavā
Uz grozu
LABĀKA CENA
Ota grima pamatam Real Techniques cena un informācija | Ota grima pamatam Real Techniques | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 1349 20st. 56min. Ir noliktavā
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €
Parādīt vairāk

  1. Manšetei (metāla cilindrs, kas fiksē sarus uz roktura) ir cieši jāpieguļ un jābūt bez šuvēm (bez metinājuma vai savienojumiem). Tam piemēroti ir misiņa, niķeļa un tērauda gredzeni. Alumīnija manšetes ir lētākas, bet vājākas. Manšetēm ir jābūt niķelētām vai pārklātām ar pretkorozijas materiālu. Viegli paraustiet aiz sariņiem, lai pārliecinātos, ka manšete cieši piestiprina tos pie roktura.
  2. Gala rezultātā jums otiņa ir jāpārbauda. Laba otiņa ir tāda, kura strādā jūsu labā un atbilst jūsu budžetam.
  3. Izvairieties no otiņām, kuras pārdod kosmētikas zīmoli. Tās parasti atšķiras ar ļoti augstām cenām, bet tām īpašu priekšrocību kvalitātes ziņā. Parasti ar grima otiņām jūs saņemat to, par ko maksājat. Bet reizēm jūs saņemat mazāk!
  4. Nepērciet pa vienai. Ja jūs esat atradis kvalitatīvas otiņas, tad daudz lētāk ir pirkt komplektu, nevis vienu otiņu. Jūs varat ietaupīt 1/3 vai vairāk, pērkot ar prātu.
  5. Rūpējieties par savām otiņām. Reizi mēnesī sajauciet siltu ūdeni ar nelielu daudzumu šampūna dabīgiem sariņiem vai trauku mazgāšanas līdzekļa sintētikai. Noskalojiet otiņu, kārtīgi to nomazgājiet, nosusiniet ar papīra dvieli un nolieciet līdz tā pilnībā nožūst. Laba otiņa var kalpot gadiem ilgi, ja par to labi rūpējas.
  6. Ja jums nav laika regulāri tīrīt otiņas, tad vienkārši apzinieties, ka jūsu piesātinātais dzīvesveids neļauj to darīt un regulāri otiņas nomainiet. Vairumam cilvēku to vajadzētu darīt divas reizes gadā. Otiņas, kas pienācīgi netiek tīrītas, kļūst netīras, tajās uzkrājas grima paliekas un var savairoties kaitīgi mikroorganismi.

Pircējiem patika šis ieraksts

4.3/5
7 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?