Noderīgi padomi

Kā pieslēgt datoru pie televizora?

4.3/5
06 04 2018

Bieži gadās situācijas, kad ielādētu filmu vai citu informāciju vēlamies paskatīties liela izmēra televizora ekrānā. Neraugoties uz to, ka mūsdienu televizori piedāvā dažādas iespējas un bieži atbalsta interneta sakarus, visvienkāršākais datora pieslēgšanai pie televizora ir HDMI kabeļa izmantošana. Veicot dažas vienkāršas darbības, jūs drīz vien redzēsiet vēlamo attēlu savā televizorā.

Kā savienot datoru ar televizoru?

 1. Pārliecinieties, ka abās jūsu izmantotajās ierīcēs ir HDMI savienojums un iegādājieties tiem piemērotu kabeli.
 2. Pielieciet datoru pēc iespējas tuvāk televizoram, lai tos varētu savienot ar HDMI kabeli.
 3. Paskatieties, kur jūsu datorā atrodas šis savienojums - to var atrasties gan aizmugurē, gan sānos, parasti netālu no USB savienotāja. Tas būs atzīmēts kā “HDMI”.
 4. Šī kabeļa gali ir pilnīgi vienādi, tāpēc vienalga, kuru no tiem ielikt atbilstošā datora pieslēgvietā.
 5. Televizorā HDMI savienojums atrodas blakus elektropadeves kabelim. Tāpēc, to konstatējot, jums vajadzēs atkārtot analogas darbības un ielikt otru kabeļa galu attiecīgā pieslēgvietā.
 6. Izmantojot televizora vai tālvadības pults pogas, maniet televizora signāla avotu (angl. Input) – ja ierīcei ir vairākas HDMI pieslēgvietas, tad jāizvēlas tā, kuru jūs pieslēdzāt televizoram.
 7. Atgriezieties pie datora, ar peles labo pogu uzklikšķiniet uz darbvirsmas un izvēlieties ekrāna parametru izvēlni (angl. Display Settings).
 8. Nospiediet pogu “Atrast” (angl. Detect) – tas ļaus datoram atrast pieslēgto televizoru.
 9. Izvēlieties jums piemērotu ekrāna attēlu, pārbaudiet, vai patiešām tiek parādīts pilna ekrāna režīms un saglabājiet visus vēlamos parametrus.
 10. Palaidiet filmu vai citu informāciju un noņemiet no ekrāna peles kursoru – tas ļaus jums baudīt pilnu attēlu bez papildu pogām.

  Ar šo uzdevumu izdosies tikt galā ikvienam, kurš vismaz nedaudz saprot datora un televizora savienojumus. Taču, ja jūs saskaraties ar kādām grūtībām, ieteicams pārstartēt abas šīs ierīces – tas ir viens no vienkāršākajiem šīs problēmas risinājumiem. Smart TV pieslēgšana būs ļoti līdzīga. Jautājums par to, kā pieslēgt otru televizoru, būs jau sarežģītāks.

  Pircējiem patika šis ieraksts

  4.3/5
  6 Klientu vērtējumi

  Kā jūs novērtējat šo ierakstu?