Noderīgi padomi

Kā pieslēgt plīts virsmu?

3.8/5
05 04 2018

Mūsdienās plītīm ir pārsteidzoši plašs piedāvājums: mēs varam atklāt to dažādos veidus un papildu funkcijas, kas atvieglo ražošanas procesu. Tāpēc daudziem cilvēkiem ir jautājumi par to, kā izvēlēties labāko plīti. Tomēr bažas patiesībā ar to nebeidzas. Pēc piemērotākās plīts virsmas izvēles jūs gaida vēl viens svarīgs uzdevums – jāparūpējas par to, lai to pareizi uzstādītu un pieslēgtu. Līdz ar to Jūs sākat interesēties par to, kā pieslēgt elektrisko plīti, vai pastāv darbību secības atšķirība vai citas būtiskas atšķirības, kuras ir būtiski ņemt vērā, ja tiek veikta indukcijas plīts pieslēgšana, elektriskās plīts pieslēgšana vai gāzes plīts pieslēgšana. Tāpēc, ja jūs esat nolēmis šo darbu veikt patstāvīgi, tad daži vienkārši padomi palīdzēs ātri un efektīvi tikt galā ar šo uzdevumu.

TOP piedāvājums

Schlosser ID 553-2B cena un informācija | Schlosser ID 553-2B | 220.lv IZDEVĪGI
€ 25500 23st. 12min.
Uz grozu
IZDEVĪGI
SIEMENS EH631BEB1E cena un informācija | SIEMENS EH631BEB1E | 220.lv IZDEVĪGI
€ 38300 23st. 12min.
Uz grozu
IZDEVĪGI
Bosch PUJ611BB1E cena un informācija | Bosch PUJ611BB1E | 220.lv IZDEVĪGI
€ 28500 4.8/5 23st. 12min. Izņemiet rīt
Uz grozu
IZDEVĪGI
Indukcijas plīts virsma Cata IB 753 BK cena un informācija | Indukcijas plīts virsma Cata IB 753 BK | 220.lv IZDEVĪGI
€ 36800 23st. 12min.
Uz grozu
IZDEVĪGI
Indukcijas plīts Schlosser ID357S cena un informācija | Indukcijas plīts Schlosser ID357S | 220.lv IZDEVĪGI
€ 14600 5/5 23st. 12min.
Uz grozu
IZDEVĪGI
Parādīt vairāk

Soli pa solim. Kā uzstādīt plīts virsmu?

 1. Pievērsiet uzmanību tam, ka mēbelē iebūvējamas plīts virsmas var izmantot tikai pēc tam, kad tās ir uzstādītas uz visiem standartiem atbilstošas virsmas.
 2. Plīts virsmas komplektācijā parasti ietilpst pieslēgšanas kabelis. Tomēr atkarībā no elektrības sprieguma, var būt nepieciešams papildus parūpēties par tā iegādi.
 3. 380 V elektrības spriegumam vajadzēs 5x2,5 mm2 kabeli, bet 220 V - 3x4 mm2.
 4. Pirms pievienošanas darbu uzsākšanas jāatslēdz elektropadeve. Šīs ierīces pieslēgšanu elektrotīklam ieteicams uzticēt tikai kvalificētam speciālistam.
 5. Pēc tam nepieciešams pareizi uzstādīt plīts virsmu – precīzi izmēri, cik daudz vietas jāatstāj līdz galda virsas malai un citiem elementiem, norādīti konkrēta produkta instrukcijā. Šo ieteikumu ievērošana garantē drošu plīts virsmas izmantošanu.
 6. Uzmanīgi apgrieziet plīts virsmu uz galda virsas vai nedaudz mīkstākas virsmas.
 7. Piestipriniet visām prasībām atbilstošu ierīces kabeli un blīvēšanas sloksnes.
 8. Pagrieziet plīts virsmu un uzstādiet tai paredzētajā nišā.
 9. Pievērsiet uzmanību, ka visiem pievienošanas kabeļiem jābūt pietiekami daudz brīvai vietai un tie nekādā gadījumā nedrīkst pieskarties kastēm vai galda virsai.
 10. Ieslēdziet elektropadevi un ielieciet plīts virsmas kabeli rozetē. Ja jūs visu esat izdarījis pareizi, tad ierīce būs veiksmīgi sagatavota darbam, bet, ja jūs dzirdēsiet ilgstošu skaņas signālu vai plīts virsmas ekrānā nekas netiks parādīts, tad pieslēgšana noritējusi neveiksmīgi.

  Precīzākas instrukcijas plīts virsmas pieslēgšanai un kopšanai jūs saņemsiet kopā ar šo ierīci. Taču, ja jums radīsies jautājumi, vai jūs nekad agrāk neesat saskāries ar tās uzstādīšanu, tad labāk patstāvīgi veikt sagatavošanas darbus, bet visu pārējo uzticēt speciālistiem. Tas nodrošinās drošu un kvalitatīvu plīts virsmas funkcionēšanu ilgus gadus, turklāt speciālists varēs Jūs iepazīstināt ar citām interesējošām niansēm un atbildēt uz jautājumiem par to, kā notiek indukcijas plīts virsmas pieslēgšana un gāzes plīts pievienošana, cik daudz no šī procesa Juūs varat patstāvīgi veikt un no kādiem uzstādīšanas riskiem jāizvairās.

  Pircējiem patika šis ieraksts

  3.8/5
  13 Pircēju vērtējumi

  Kā jūs novērtējat šo ierakstu?