Noderīgi padomi

Kāda veida knupītis ir vislabāk piemērots jaundzimušajam?

24 04 2019

Nekļūdīsieties sakot, ka mazuļa knupītis ir viens no svarīgākajiem produktiem, kas ļaus Jūsu mazulim kļūt klusam. Nav pat vērts paskaidrot, cik svarīga  nozīme ir pareizai šāda knupīša izvēlei: knupītis ir tiešā saskarē ar bērna muti, tāpēc šis produkts ir jāizvēlas ar lielu atbildību. Kādas nianses ir vissvarīgākās lietas, ko būtu vērts atcerēties?

Knupītis BIBS COLOUR Sunshine/Sand 0–6 mēn. cena un informācija | Knupītis BIBS COLOUR Sunshine/Sand 0–6 mēn. | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 1299 5/5 2d. 12st.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €
Knupītis BIBS 2 gab.Haze/Blossom 6-18 mēn. cena un informācija | Knupītis BIBS 2 gab.Haze/Blossom 6-18 mēn. | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 1299 2d. 12st.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €
Knupītis Avent "Nakts B" N2, 0-6 mēn. cena un informācija | Knupītis Avent "Nakts B" N2, 0-6 mēn. | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 729 5/5 2d. 12st. Izņemiet rīt
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €
MAM nakts silikona māneklis Air Night, 6 mēn.+, 2 gab., blue cena un informācija | MAM nakts silikona māneklis Air Night, 6 mēn.+, 2 gab., blue | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 699 5/5 2d. 12st. Izņemiet rīt
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €
Smiki graužamā rotaļlieta-knupīša turētājs Krellītes-zvaigznīte 6 mēn + cena un informācija | Smiki graužamā rotaļlieta-knupīša turētājs Krellītes-zvaigznīte 6 mēn + | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 379 5/5 2d. 12st. Izņemiet rīt
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €
Silikona knupītis Philips Avent "Ultra Air M", 0-6 mēn., 2 gab., SCF343/20  cena un informācija | Silikona knupītis Philips Avent "Ultra Air M", 0-6 mēn., 2 gab., SCF343/20  | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 749 5/5 2d. 12st.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €
Parādīt vairāk

Apsveriet vecuma grupu

Pārāk liels knupītis palielina aizrīšanās risku mazulim, un pārāk mazs knupītis var vienkārši nepatikt mazulim - īpaši svarīgi ir pievērst uzmanību ražotāja ieteikumiem. Pie katra knupīša ir norādīta noteikta vecuma grupa un laika periods, kurā ieteicams lietot vienu un to pašu produktu. Ja Jūs meklējat pareizo variantu jaundzimušajiem, Jums jāizvēlas tie knupīši, kurus var izmantot no pirmajām dienām (0 mēnešu vecuma grupa).

Izvēlieties pareizo materiālu

Materiālam, no kura tiek izgatavots knupītis, ir arī noteiktas īpašības – pašlaik tirgū visbiežāk sastopamas šādas vielas:

  • Kaučuks. Tas ir ļoti dabisks, videi draudzīgs knupis, ļoti patīk vecākiem, kuri meklē organiskas idejas. Priekšrocības būs arī mazulim: šādi knupīši ir ļoti mīksti, maigi, elastīgi, nerada alerģiskas reakcijas, un nesatur ķimikālijas. Šāds knupis būs pietiekami izturīgs, bet Jums jāapzinās, ka tiešā saules gaisma var saīsināt tā kalpošanas laiku.
  • Silikons. Tas ir viens no populārākajiem materiāliem, ko izmanto knupīšu ražošanā ar augstu kvalitāti un ilgtspējību – šos izstrādājumus neietekmē saule, bet ir diezgan sarežģīti pieradināt bērnus.. Šis materiāls nav ļoti elastīgs, bet daudzus šādus knupīšus var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā – ja vien uz iepakojuma nav norādīts citādi.
  • Latekss. Šis materiāls ir mīkstāks un elastīgāks nekā silikons, tāpēc tieši šie knupīši var nolietoties nedaudz ātrāk. Mazuļi kas nav alerģiski pret lateksu, parasti mīl šo knupīšu patīkamo tekstūru. Ja vien uz iepakojuma nav norādīts citādi, šādus knupīšus parasti nevar mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

Pievērsiet uzmanību īpašībām, kas atvieglo ikdienas dzīvi

Izvēloties knupīti jaundzimušajam, ir svarīgi apsvērt arī papildu detaļas, kas nodrošinās lielāku ikdienas komfortu:

  • Skaidri redzama krāsa. Neatkarīgi no tā, ka Jūs paļaujaties uz saviem spēkiem, Jūs varat būt pārliecināti - vismaz vienu reizi (un, visticamāk, vairākas reizes) Jūs mājās „kaut kur“ nozaudēsiet knupīti. Lai atvieglotu meklēšanu, izvēles procesā ir jāizvairās no šadu notikumu: ja izvēlaties spilgtākas krāsas vai tumšus modeļus, meklēšana būs daudz vienkāršāka..
  • Iespēja mazgāt un sterilizēt knupi. Tā nav obligāti vajadzīga īpašība, bet, ja vēlaties efektīvāk sterilizēt knupīšus, izvēlieties tos modeļus, kurus var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā – tas ievērojami saīsinās to tīrīšanas laiku.
  • Pietiekami plati aizsargi. Ja Jūs vēlaties būt pārliecināts par savu bērnu drošību, izvēlieties knupīti ar cietu, pietiekami platu aizsraga daļu – tad Jūs būsiet pārliecināts, ka Jūsu mazulim nebūs iespēja aizrīties.

Apsverot visus šos aspektus, Jūs varat viegli izlemt, kurš ir vislabāk piemērots Jūsu jaundzimušajam. Mēs varam būt priecīgi, ka šie produkti patiešām neprasīs lielus ieguldījumus – ja paskatās uz 220.lv interneta veikala piedāvājumu, un Jūs drīz paši par to pārlieciāsieties!

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?