Noderīgi padomi

Kalnu slēpes

4/5
15 03 2019

Vēlaties iegādāties slēpes? Vai Jums ir grūtības atrast atšķirības starp tām? Vai ir grūti izlemt? Mēs sniegsim Jums dažus padomus, kas palīdzēs Jums izdarīt izvēli un iegādāties vispiemērotāko modeli.

Kalnu slēpes ar stiprinājumiem bērniem Rossignol Experience Pro (KID-X) cena un informācija | Kalnu slēpes ar stiprinājumiem bērniem Rossignol Experience Pro (KID-X) | 220.lv 9 € ATLAIDE NO 100 €
€ 16600 2d. 12st.
Uz grozu
9 € ATLAIDE NO 100 €
9 € ATLAIDE NO 100 €
15 € ATLAIDE NO 250 €
Kalnu slēpes ar stiprinājumiem vīriešiem Rossignol React 10 TI (KONECT) cena un informācija | Kalnu slēpes ar stiprinājumiem vīriešiem Rossignol React 10 TI (KONECT) | 220.lv 25 € ATLAIDE NO 500 €
€ 53600 2d. 12st.
Uz grozu
25 € ATLAIDE NO 500 €
Kalnu slēpes ar stiprinājumiem Rossignol Hero Elite ST TI K/NX 12 K.GWB cena un informācija | Kalnu slēpes ar stiprinājumiem Rossignol Hero Elite ST TI K/NX 12 K.GWB | 220.lv 25 € ATLAIDE NO 500 €
€ 65200 2d. 12st.
Uz grozu
25 € ATLAIDE NO 500 €
Kalnu slēpes Rossignol PURSUIT 400 CARBON FLUID X cena un informācija | Kalnu slēpes Rossignol PURSUIT 400 CARBON FLUID X | 220.lv 15 € ATLAIDE NO 250 €
€ 32600 5/5 2d. 12st.
Uz grozu
15 € ATLAIDE NO 250 €
15 € ATLAIDE NO 250 €
9 € ATLAIDE NO 100 €
Kalnu slēpes ar stiprinājumiem bērniem Rossignol Hero JR 100-130 (KID-X) cena un informācija | Kalnu slēpes ar stiprinājumiem bērniem Rossignol Hero JR 100-130 (KID-X) | 220.lv 9 € ATLAIDE NO 100 €
€ 21900 2d. 12st.
Uz grozu
9 € ATLAIDE NO 100 €
Kalnu slēpes ar stiprinājumiem bērniem ROSSIGNOL EXPERIENCE PRO (KID-X) cena un informācija | Kalnu slēpes ar stiprinājumiem bērniem ROSSIGNOL EXPERIENCE PRO (KID-X) | 220.lv 9 € ATLAIDE NO 100 €
€ 21900 2d. 12st.
Uz grozu
9 € ATLAIDE NO 100 €
Parādīt vairāk
  

NOVĒRTĒJIET SAVU SAGATAVOTĪBAS LĪMENI

Pirms slēpju iegādes ir ļoti svarīgi noteikt savu sagatavotības jeb prasmju līmeni. Slēpju pāris, kas atbilst Jūsu līmenim, sniegs Jums lielāko prieku un komfortu!

  • Iesācējs: slēpošana Jums ir pilnīgi jauna pieredze! Jūs maināt slīdēšanu un “arkla” pozīciju. Zemos ātrumos varat slēpot pa zaļajām un zilajām trasēm.
  • Vidējs līmenis: Jūs varat pagriezties, turot slēpes paralēlā pozīcijā, sākat justies ērti un ar prieku pārietu uz sarkano trasi.
  • Profesionāls: Jūs varat tikt galā ar jebkuras krāsas trasi, bet vēl ir iespējami uzlabojumi.
  • Eksperts: slēpes Jums ir viss. Jūsu tehnika ļauj Jums izjust intensīvas emocijas gan trasē, gan ārpus tās, Jūs esat apguvis visu veidu reljefu un zināt visus tehniskos pagriezienus

NOSAKIET SAVU SLĒPOŠANAS VEIDU

Visām kalnu slēpēm ir rieviņas, bet praksē to īpašības ir atšķirīgas, lai gan tagad modē ir universālums! Lai atrastu modeli, kas atbilst Jūsu vajadzībām, ir jānosaka joma, kurā vēlaties panākt uzlabojumus.

  • Trase: jūtaties ērti uz nogāzēm, Jūs izbaudat visu zonu, kurā Jūs braucat. Slēpojat ar modernas tehnoloģijas "power turn rocker" palīdzību, kas nodrošinās Jums labu vadību un saķeri ar nogāzēm.
  • Sacensības: Jūs esat pieradis pie kalnu un slaloma nolaišanās, un meklējat efektivitāti un ātrumu. Izvēlieties slēpes ar šauru vidējo daļu ar "power rocker" tehnoloģiju, kas ļaus Jums optimizēt stabilitāti un precizitāti.
  • Kalnu slēpošana: Jūs dodat priekšroku nogāzēm, bet tiklīdz apstākļi to atļauj, Jums patīk braukt ārpus trases! Izvēlieties universālas slēpes ar „autoturn rocker” tehnoloģiju, kas ļaus Jums justies ērti uz jebkura sniega seguma.
  • Brīvā slēpošana: Lielāko daļu laika Jūs pavadāt ne nogāzēs un nepārtraukti meklējat sniegu. Jūsu mērķis: izveidot savas trases. Izvēlieties garas slēpes ar “off pad” un „powder turn rocker” tehnoloģiju, kas svaigā sniegā dos Jums lielāku pacēluma spēku.
  • Brīvā stila slēpošana: rampas lēcieniem, margas un caurules nav Jums nekas jauns. Izvēlieties vieglas dubultās priekšējās slēpes ar “Jip tip” tehnoloģiju, kas ļauj palielināt un atvieglot lēcienus.

IZVĒLIETIES JŪSU LĒCIENU LIELUMU

Jūsu lēcienu izmērs ir atkarīgs ne tikai no Jūsu auguma, bet arī no sagatavotības. Īsas slēpes nodrošina labāku kontroli, bet garas slēpes nodrošina lielāku stabilitāti un pacelšanas spēku. Iesācējs vai brīvā stila entuziasts izvēlēsies slēpes, kas sasniegs deguna galu, savukārt pieredzējuši, ātrumu cienoši slēpotāji, vai brīvās slēpošanas cienītāji labāk izvēlēsies daudz garākas slēpes.

Slēpju optimālo garumu parasti nosaka šādā secībā: svars, spējas, svars un agresivitāte. Mazāk agresīvi, uzlaboti slēpotāji kļūdīsies, ja izvēlēsies īsākas slēpes, savukārt agresīvāki un pieredzējušāki slēpotāji var izvēlēties slēpes par izmēru lielākas.

Lai izvēlētos slēpes, kas atbilst Jūsu vajadzībām, ņemiet vērā šos trīs kritērijus: Jūsu prasmju līmeni, praksi un savu izmēru. Tad, ņemot vērā grafikas elementus un budžetu, Jūs varat izvēlēties sev piemērotākās slēpes. Taču neaizmirstiet, ka piemērota slēpju pāru izvēle ļaus Jums labāk pārvaldīt savas kustības, uzlabot slēpošanas tehniku un izjust īpašu gandarījumu! Lai noteiktu slēpju ideālo izmēru, izmantojiet mūsu izmēru tabulu. Slēpju modeļa un garuma izvēle vienmēr būs ļoti personisks un subjektīvs lēmums. Izvēloties slēpju garumu, pievērsiet uzmanību tālāk uzskaitītajiem faktoriem.

Iesācējs Vidējais līmenis Profesionālis

Ekspers

TRASE

(Iedzīšana)

Jūsu augums - 10 cm Jūsu augums - 7 cm Jūsu augums - 5 cm Jūsu augums

KALNU

(Pieredze)

Jūsu augums - 10 cm Jūsu augums - 5 cm Jūsu augums Jūsu augums - 5 cm

BRĪVĀ SLĒPOŠANA

(7. sērija)

Jūsu augums - 5 cm Jūsu augums Jūsu augums Jūsu augums - 5 cm

BRĪVAIS STILS

(S sērija)

Jūsu augums - 10 cm Jūsu augums - 7 cm Jūsu augums - 7 cm Jūsu augums - 5 cm

Pircējiem patika šis ieraksts

4/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?