Noderīgi padomi

Labākie videoreģistratori 2020. gadā

3.7/5
09 04 2020

Lai maksimāli palielinātu ceļu satiksmes drošību, gan autovadītāji, gan gājēji veic papildu pasākumus, lai palīdzētu novērst negadījumus. Arvien vairāk autovadītāju aprīko savas automašīnas ar videoreģistratoriem, kas negadījuma situācijā var sniegt neapstrīdamus pierādījumus. Šoreiz apspriedīsim, ko meklēt, izvēloties automašīnas kameru, un pārskatīsim to populārākos modeļus.

Kā izvēlēties videoreģistratoru?

Apsverot, kā izvēlēties videoreģistratoru, jums vajadzētu koncentrēties uz šādiem aspektiem:

  • Attēla kvalitāte. Attēlu spilgtums un to detaļas būs atkarīgas no šī iestatījuma. Ieteicams izvēlēties modeļus ar vismaz HD video kvalitāti, taču tirgū atradīsiet gan FHD, gan Super HD variantus.
  • Skata leņķis. Jo lielāks tas ir, jo plašāks ir redzes leņķis. Vislabāk ir izvēlēties modeļus, kas filmē 120-180 grādu leņķī.
  • Piestiprināšanas metode. Vakuums ļaus jums ērti pārvietot reģistratoru uz citu vietu, līmlente nodrošinās stabilitāti, un modeļi, kas uzstādīti uz spoguļa, būs neredzami garnadžiem. Padomājiet par to, kuru funkciju jūs uzskatāt par prioritāru.
  • Atmiņas ietilpība. Jo lielāka ir videoreģistratora iekšējā atmiņa vai atmiņas kartes ietilpība, jo retāk jums jāuztraucas par informācijas dzēšanu.
  • Otra kamera. Automašīnu videoreģistratori ar divām kamerām ļaus fiksēt satiksmes negadījumus abās transportlīdzekļa pusēs, taču arī to cena būs nedaudz augstāka.
  • Papildu funkcijas. Ekrāns, GPS uztvērējs, kustības detektors, sadursmes sensori ir dažas no papildu priekšrocībām, ko jums var piedāvāt videoreģistratori. Padomājiet par to, kura no šīm funkcijām jums faktiski būs nepieciešama.

TOP videoreģistratoru modeļi

Lai izvēlētos labāko videoreģistratoru, vispirms iepazīstieties ar šiem modeļiem - tie šobrīd ir vispopulārākie.

Garmin Dash Cam 66W

Kompakts dizains, ārkārtīgi plašs filmēšanas leņķis un daudzas noderīgas funkcijas padara šo videoreģistratoru gandrīz par gada labāko modeli. Jums patiks izcilā kvalitāte pat vājā apgaismojumā, un spēja bezvadu režīmā pievienot līdz četrām kamerām nodrošinās jūsu automašīnas redzamību no visiem leņķiem. Jūs gaida arī tādas funkcijas kā balss vadība, autovadītāja brīdinājumi, stāvēšanas režīms, Bluetooth un Wi-Fi atbalsts un daudzas citas noderīgas funkcijas. Ja jūs meklējat ne tikai kompaktu, bet arī funkcionālu automašīnas kameru, šis modelis jūs nepievils.

MIO MiVue C330

Šis videoreģistrators piedāvā stabilu priekšrocību sarakstu par diezgan zemu cenu. Tiklīdz jūs iedarbināt automašīnu, tas uzsāks ierakstīšanas režīmu ar 1080p 30 kadriem sekundē, tāpēc varat būt pārliecināti, ka visa svarīgākā informācija tiks notverta. Šeit atradīsiet GPS uztvērēju, 130 grādu skata leņķi un 3 asu G sensoru, kas nodrošinās, ka informācija tiek automātiski saglabāta arī pēc pēkšņām kustības izmaiņām. Tiesa, filmējot tumsā, attēla kvalitāte var radīt nelielu vilšanos, taču, ja braucat lielākoties dienas laikā, problēmām nevajadzētu būt.

1 MIO MiVue C330, Melns cena un informācija | MIO MiVue C330, Melns | 220.lv 6 € ATLAIDE NO 60 €
€ 9799 4/5 9st. 24min. Ir noliktavā
Uz grozu
6 € ATLAIDE NO 60 €

Garmin Dash Cam Mini

Šis ir īpaši mazs, atslēgas izmēra “Garmin Dash Cam” saimes loceklis, kas ir pieejams par izdevīgu cenu. Piestiprinot to pie vējstikla spoguļa, jūs vienkārši aizmirstat par video ierakstītāja esamību. Tiesa, kompaktais izmērs nozīmē, ka šeit jūs neatradīsiet daudz papildu funkciju, taču tā savu galveno funkciju veiks nevainojami. 1080p HD attēli, 140 grādu leņķa objektīvs un Wi-Fi savienojums nodrošina ērtu lietošanu - vairāk, nekā jūs varētu gaidīt.

Xiaomi 70mai Pro

Ne velti šis videoreģistrators atrodas populārāko modeļu sarakstā. Jūs varat baudīt izcilu funkcionalitāti par īpaši zemu cenu. Ērts LCD ekrāns, stāvēšanas režīms, balss komandas, aizsardzība pret miglu ir tikai daži no būtiskajiem ieguvumiem. Tam visam jāpievieno augstas kvalitātes 5MP kamera un 1944P izšķirtspēja. Neatkarīgi no tā, vai ceļojat saulainā dienā vai naktī, attēlu kvalitāte noteikti neliks vilties. Šis videoreģistrators piedāvā arī palīdzību uz ceļa - ja izbraucat no joslas vai pārāk tuvu piebraucat pie kāda šķēršļa, ierīce jūs brīdinās, tāpēc tiks garantēta pilnīga drošība.

Garmin Drive 51 LMT-S

Šis modelis jūs pārsteigs ar savu funkcionalitāti, jo tas ir ne tikai videoreģistrators, bet arī navigācija. Uz lielā ekrāna jūs varat ērti redzēt nepieciešamos maršrutus, dzirdēt svarīgākos brīdinājumus un pat redzēt populārākos apskates objektus. Protams, jūs atradīsiet arī video ierakstīšanas funkcijas - materiāls būs kvalitatīvs, kā arī tā laiks, datums, atrašanās vieta un ātrums. Ja jums nepieciešama arī navigācija automašīnā, bet nevēlaties salonā ievietot dažādas ierīces, šī būs viena no labākajām izvēlēm.

1 Garmin Drive 51 LMT-S Full EU cena un informācija | Garmin Drive 51 LMT-S Full EU | 220.lv 9 € ATLAIDE NO 100 €
€ 15900 9st. 24min.
Uz grozu
9 € ATLAIDE NO 100 €

Šie šobrīd ir vispopulārākie, bet noteikti ne vienīgie, automašīnu kameru modeļi. Pieaugot videoreģistratoru popularitātei, strauji paplašinās arī to piedāvājums - ja neatradīsiet piemērotāko starp šiem modeļiem, internetveikalā 220.lv varat apskatīt vēl plašāku piedāvājumu klāstu. 

Pircējiem patika šis ieraksts

3.7/5
14 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?