Noderīgi padomi

Labākās datorpeles 2019. gadā

3.8/5
23 08 2019

Ātra un precīza datorpele var dot nozīmīgu ieguldījumu mūsu darba vai spēļu efektivitātē - šie produkti tiek strauji uzlaboti, tāpēc nebrīnieties, ja vecā pele izskatās kā relikvija, tiklīdz būsiet izmēģinājis jaunākos modeļus. Mēs esam izveidojuši 2019. gadā visaugstāk novērtēto datorpeļu sarakstu - ja jūs meklējat jaunu datorpeli, vispirms apskatiet to populārākos modeļus.

Logitech MX Master 2S

“Logitech” ražo dažas no jutīgākajām datorpelēm tirgū, un šis modelis noteikti ir viens no tiem - ja jūs meklējat peli radošiem uzdevumiem vai precīziem darbiem, jūs noteikti novērtēsiet šo priekšrocību. Ergonomiskais dizains nodrošinās nepārspējamu komfortu, bezvadu savienojums neierobežos jūsu galda brīvību, un peles sānos esošās pogas ļaus ērti pārvietoties starp logiem - varat tos pielāgot, lai paātrinātu darbplūsmu. 

Vēl viena vērā ņemama priekšrocība ir reaktīvais ritināšanas ritenis jeb rullītis, kas ļauj pārlūkot dokumentus vai interneta mājaslapas jūsu ātrumā atkarībā no tā, cik ātri tiks ritināts rullītis. Vienīgais šīs datorpeles negatīvais elements ir nedaudz augstāka cena, taču daudzi eksperti ir vienisprātis, ka šobrīd tā ir labākā izvēle tirgū.

Logitech MX Anywhere 2S

Šī datorpele ir viena no labākajām izvēlēm tiem, kuri vēlas būt produktīvi un vienlaikus kontrolēt vairākus datorus - ar šo produktu jūs varēsiet viegli paveikt šo uzdevumu. Logitech pelei ir arī ātras uzlādes funkcija, tā ir jaudīga, daudzpusīga un efektīva. Jāizceļ kompaktais izmērs, kam ir gan plusi, gan mīnusi. Mazais izmērs būs noderīgs, bieži pārvietojoties ar peli, taču, ja plaukstas ir lielākas, kompaktums var arī kļūt nedaudz kaitinošs un ne vienmēr ērts.

SteelSeries Rival 650

Dators tiek slavēts par tā pievilcīgo izskatu, precīzu sensoru, lietotājam draudzīgu dizainu un ātras uzlādes funkciju - kritiķi ir vienisprātis, ka “SteelSeries” beidzot ir izveidojuši savu pirmo “must have” peli. Tā ir taisnība, ka datorpele iegūs mazliet vairāk svara, taču jums jāzina, ka šim modelim ir noņemamas malas, kas ļaus sadalīt smaguma centru - tas būs atkarīgs tikai no jums.

Apple Magic Mouse 2

Šis modelis būs viens no labākajiem variantiem tiem, kas izmanto Apple ierīces. Pēc šīs peles izmēģināšanas jūs noteikti fascinēs īpaši daudzfunkcionālā tehnoloģija, kas ļaus kontrolēt produktu ar žestiem, kurš, kā tiek apgalvots, ir lieliski izstrādāts. Jūs iegūsiet stilīgu datorpeles dizainu, taču ir labi zināt, ka daži kritiķi šo modeli uzskata par pārāk jutīgu - bet tas vairāk ir ieraduma, nevis trūkuma jautājums.

SteelSeries Rival 710

Nebūs kļūdaini, ja tiks apgalvots, ka zem šī nosaukuma slēpjas gandrīz labākās spēļu datorpele, kas apburs visus piedzīvojumu entuziastus. Īpaši lietotājam draudzīga, modulāra un ar ļoti precīzu “TrueMove 3” sensoru, šī spēļu pele noteikti ir savas cenas vērta - iespaidīga veiktspēja un virkne funkciju varētu kompensēt visus šī modeļa trūkumus.

Razer DeathAdder Chroma

Bieži tiek apgalvots, ka šī Razer pele ir viena no labākajām izvēlēm datorspēlēm, taču precizitātes un jutīguma dēļ to vienlīdz novērtēs gan dizaineri, gan jebkurš cits, kurš pilda sarežģītākus uzdevumus. Varat būt drošs, ka šī ergonomiskā pele lieliski iederēsies jūsu rokā, lai jūs nenogurtu pat pēc ilgām darba stundām (vai spēlēm). Dažreiz apgaismojuma sistēma un programmatūra tiek kritizēta kā nepilnīga, taču neviens nešaubās, ka šī datorpele ir pelnījusi savu vietu top sarakstos.

Logitech M330 Silent Plus

Kā norāda nosaukums, šī datorpele izceļas ar īpaši klusu darbību. Ražotāji saka, ka trokšņu līmenis tiek samazināts par aptuveni 90 procentiem, tāpēc jūs varat droši izmantot peli, pat atrodoties blakus guļošam cilvēkam - un kluso pieredzi vēl vairāk uzlabo vienmērīgais ritināšanas rullītis, kas nodrošinās ļoti minimālu skaņu. Pateicoties kompaktajam izmēram un nelielajam svaram, jūs varat to ņemt sev līdzi jebkurā laikā un vietā. Tiesa, kritiķi sūdzas par ražotāju pogām un “Bluetooth” trūkumu, taču šos trūkumus kompensē šīs datorpeles ārkārtīgi zemā cena.

Šogad vispopulārākās datorpeles ir pielāgotas visdažādākajām vajadzībām, tāpēc jūs varēsiet viegli atrast perfektu, jūsu vajadzībām atbilstošu datorpeli. Jūs varat iegādāties šīs un vēl citas datorpeles par labu cenu internetveikalā 220.lv. Ienāciet apskatīties!

Pircējiem patika šis ieraksts

3.8/5
10 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?