Noderīgi padomi

Labākās Valentīna dienas dāvanas sievietēm

23 01 2020

Mīlestības dienā mēs parasti koncentrējamies ne tikai uz saviem iemīļotājiem, bet arī uz dāvanām, ko vēlamies tiem pasniegt. Ir daudz dažādu ideju, ko uzdāvināt Valentīna dienā – īpaši populāri ir izmantot sarkanu krāsu, kas visvairāk ir saistīta ar šiem svētkiem. Taču galvenais ir atcerēties, ka Jūsu izvēle nosūtīs noteiktu ziņojumu, kuru Jūsu otra pusīte sapratīs ļoti ātri. Tāpēc apsveriet, kādu dāvanu Jūs vēlētos pasniegt un, pamatojoties uz to, meklējiet vispiemērotāko ideju.

Simbolisks apsveikums

Attiecību sākumposmā, ja vēl nevēlaties izdarīt pārātrus secinājumus par attiecību gaitu, Jūs varat izvēlēties simboliskās un ne pārāk saistošas dāvanas. Šādas Valentīna dienas dāvanas sievietei neprasa arī milzīgus ieguldījumus:

 •       Saldas dāvanas. Galvenokārt tas ir sirds formas konfektes skaistā iepakojumā. Šāda dāvana nav absolūti saistoša – to var izmantot pat tad, ja vēlaties atstāt iespaidu uz savu kolēģi vai labu draudzeni. 

 •       Mūžīgi ziedošās rozes. Šie ziedi ir absolūta šo svētku klasika, dzīvu rožu vietā Jūs varat izvēlēties mūžīgi ziedošās rozes – tad Jūs pasniegsiet gan oriģinālāku, gan praktiskāku dāvanu.

 •       Oriģinālās krūzes. Šī ir vēl viena samērā praktiska Valentīna dienas dāvana, kas agrāk vai vēlāk tiks izmantota. Tas ir atkarīgs no tā, kā Jūs redzat savu attiecību nākotni, varat izvēlēties krūzes, kas ir dekorētas ar mīlestības vārdiem vai simboliem, vai nu arī pietiekami neitrālus, sarkanās krāsas traukus.

Romantiska mīlestības izpausme

Ja Jūs šobrīd atrodaties posmā, kad vēderā lido tauriņi, un vēlaties visai pasaulei pastāstīt par savu mīļoto, Jums vajadzētu atklāt šo stāstu arī Viņai. To ir ļoti vienkārši īstenot, izmantojot vienu no šīm idejām:

 •       Jūsu fotoattēlu kolekcija. Nē, mēs nesakām, ka fotorāmis ir vislabāka Valentīna dienas dāvanas ideja, taču, ja Jūs to uzreiz ievietosiet tajā vissvarīgākus Jūsu kopējo mirkļu fotoattēlus, šāda dāvana uzreiz iegūs pavisam citu nozīmi. Ja Jums ir ļoti daudz patīkamu kopējo brīžu, varat izmantot arī digitālos fotorāmjus: šāda ideja būs diezgan negaidīta.

 •       Momentkamera. Ja kopējo uzņemto bilžu skaits vēl nav tik liels, tieši Valentīna dienā Jūs varat labot šo situāciju. To izdarīt Jums palīdzēs Jujifilm Instax momentkamera, kas iemūžinās brīnišķīgākos mirkļus šeit un tagad. Centieties, lai šajā īpašajā vakarā būtu kaut kas īpašs, ko iemūžināt, un meklējiet neaizmirstamas Valentīna dienas idejas.

​​​​​​​

 •   Valentīna dienas atribūtika. Mīkstas plīša rotaļlietas, sirds formas baloni, iemīlējušies cimdi, spilveni, kas dekorēti ar mīlestības uzrakstiem... Šīs ir tikai dažas no jautrām idejām, kuras skeptiķiem var šķist pavisām banālas, taču iemīlēšanās stadijā tās patiešām palīdz atklāt Jūsu patiesās jūtas.

​​​​​​​

 •       Masāžas eļļas. Valentīna diena ir lieliska iespēja, lai atklātu sevī jaunas prasmes. Neviena sieviete neatteiksies no relaksējošas masāžas, tāpēc Jums vienkārši ir nedaudz jāpatrenējas un jāpadomā, kāda aromāta masāžas eļļa Jums patīk vislabāk.

Rūpes

Ļoti bieži sievietes grib parādīt, ka vēlas, lai par viņām rūpētos jebkurā situācijā –  ja tas ir Jūsu mērķis, Jums ir jāizvēlas viena no šīm idejām:

 •       Power Bank. Šī dāvana ļoti netieši parādīs, ka vēlaties, lai Jūsu sieviete būtu vienmēr pieejama, un Jums nekad nebūs jāuztraucās par sakaru zaudēšanu.
 •       Acu ēnu, zīmuļa un skropstu tušas komplekts. Ikviena sieviete piekristu, ka vīrietis, kurš spēj izvēlēties kvalitatīvus grimam piemērotus līdzekļus patiešām ir pelnījis komplimentus – ja arī Jūs vēlaties tos sadzirdēt, Jums būs nedaudz jāpiepūlas. Ideālajā variantā apskatiet savas sievietes kosmētikas sominu vai uzjautājiet padomu viņas draudzenei – šāda Valentīna dienas dāvana noteikti tiks novērtēta.

​​​​​​​​​​​​​​

 •       Kosmētikas komplekti. Ir vērts arī padomāt par sejas, ādas vai matu kopšanas līdzekļu komplektiem. Tie ļaus Jums parādīt, ka vēlaties, lai Jūsu izrezētā neaizmirst par savu skaistumu un pievērstu īpašu uzmanību ļoti svarīgiem skaistumkopšanas rituāliem.

​​​​​​​​​​​​​​

 •       Vitamīni. Šī ir ļoti delikāta un ārkārtīgi vērtīga dāvana – īpaši tad, ja Jūs labi zināt, par kādām problēmām sūdzās Jūsu mīļotā sieviete. Tiesa, nolemjot izvēlēties šo ideju, jāpatur prātā oriģināla iesaiņošana vai jaukie mazie Valentīna dienas sīkumiņi: tas spēs saglabāt romantisku noskaņojumu.

Īstenojiet savas mīļotās sapņus

Ja Jūs zināt, par ko sapņo Jūsu mīļotā, Valentīna diena ir lieliska iespēja pierādīt, ka Jūs piepildīsiet visus viņas sapņus. Starp šiem sapņiem ļoti bieži dominē:

 •       Smaržas. Aromāta izvēle noteikti nav vieglākais uzdevums, tomēr, ja esat pamanījis, ka viņas iecienītākās smaržas ir beigušās, Jums noteikti ir jāizmanto tik labvēlīga situācija. Tuvojoties Valentīna dienai, ir vērts ieklausīties savā otrajā pusītē: un Jūs, visticamāk, uzzināsiet, kāds aromāts viņu pēdējā laikā visvairāk iedvesmo. Tādēļ ir vērts padomāt arī par komplektu, kas ļaus Jūsu sievietei vēl ilgāk izbaudīt aizraujošo smaržu aromātu.

​​​​​​​​​​​​​​

 •       Kvalitatīvas austiņas. Sievietei, kurai patīk mūzika, noteikti patiks izolācija no ārējiem trokšņiem, un vislabāk sadzirdēt tās ritmus palīdzēs kvalitatīvas austiņas. Jūsu uzdevums – atrast produktus, kas atbilst visiem šiem kritērijiem.

​​​​​​​​​​​​​​

 •       Sēžammaisi. Sievietes bieži sapņo par jaunām mēbelēm vai interjera detaļām – dāmām, kuras ir mūsdienīga interjera meklējumos, bieži patīk unikāli sēžammaisi. Ja esat vismaz vienu reizi novērojis viņas interesi par šīm mēbelēm, izmantojiet izdevību un izvēlieties šo ideju Valentīna dienai!

​​​​​​​​​​​​​​

 •       Viedpulksteņi un viedās aproces. Aktīvām, sportiskām sievietēm, kuras pieturās pie veselīga dzīvesveida, īpaši patiktu funkcionāli un burvīgi Fossil, Xiaomi Amazfit viedpulksteņi, padarot iespaidīgo rezultātu sasniegšanu vēl vieglāku. Fitbit viedās aproces arī būs lieliski piemērotas šim gadījumam, tās ļaus sekot un dalīties sasniegumos, un tādējādi vēl vairāk pastiprināt savstarpējās saites.

​​​​​​​​​​​​​​

Vēlme atstāt neaizmirstamu iespaidu

Apsverot, ko dāvināt savai sievai Valentīna dienā, vai lai iegūtu ilggadējas attiecības ar ļoti mīļu dzīves biedru, mēs vienmēr meklējam lielākas dāvanas, kas viņas varētu pārsteigt. Lai gan gadu gaitā ir arvien grūtāk sagaidīt no otrās pusītes pārsteiguma pilnu reakciju, tomēr, ir vērts izmēģināt zemāk esošās idejas:

 •       Luksusa kosmētika. Iespējams, ka sievietes daudz labāk saprot luksusa kosmētikas nozīmi un vērtību, tāpēc Jums ir jāizvēlas produkti, kas ir bagātināti ar augstākās kvalitātes sastāvdaļām, tad Jūs noteikti saņemsiet pozitīvu dāvanas novērtējumu. Viņām vajadzētu patikt arī luksusa dekoratīvās kosmētikas komplekti, tāpēc Jums šajā gadījumā ir pietiekami plaša izvēle.

​​​​​​​​​​​​​​

 •       Viedtālrunis. Vēl labāka priekšējā kamera, ekskluzīvs dizains, uzlabota funkcionalitāte – tie ir iemesli, kāpēc sievietes vēlas atjaunot savus viedtālruņus, lai varētu sasniegt vēl vairāk. Šādas idejas lielākā priekšrocība ir tā, ka jauns mobilais draugs vienmēr būs ar viņu kopā – tas nozīmē, ka viņa katru dienu atcerēsies, cik ļoti pārsteidzoša bija šī Valentīna dienas dāvana.

​​​​​​​​​​​​​​

 •       Milzīgs plīša rotaļu lācītis. Jā, šī ideja nav piemērojama katrai sievietei, taču, ja pamanāt viņas tieksmi uz romantiku, varat būt pārliecināts – iegādājoties lielu plīša rotaļlietu, Jūs trapīsiet tieši desmitniekā. Protams, jo lielāks tas būs, jo lielāks iespaids tiks atstāts, tomēr neaizmirstiet arī par praktiskumu: pārliecinieties, ka šis milzīgais rotaļu lācītis atradīs savu vietu Jūsu mājās pat pēc Valentīna dienas.
 •       Jauna gulta. Diez vai ir iespējams atrast labāku iespēju iegādāties šo svarīgu mēbeli, tomēr var derēt, ka tas būs negaidīts pārsteigums Jūsu mīļotajai. Īpaši tad, ja Jūs pieliksiet visas pūles, lai šī ideja būtu izpildīta līdz galam. Salieciet gultu un izrotājiet to ar pavisam jaunu (vēlams romantisku) gultas veļu un pagatavojiet saldas uzkodas, kuras šeit varēs nodegustēt!

​​​​​​​​​​​​​​

Starp visām šīm idejām Jūs noteikti atradīsiet vismaz vienu, kas Jums derēs un iepriecinās Jūsu mīļoto sievieti. Dariet visu iespējamo, lai Valentīna dienas dāvana būtu sirsnīga un atspoguļotu Jūsu patiesās jūtas – tad Jūs noteikti atstāsiet neaizmirstāmu iespaidu uz savu dāmu!

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?