Noderīgi padomi

Labākās viedās aproces 2020. gadā

4.8/5
08 06 2020

Viedās aproces sniedz Jums pilnīgu kontroli pār savu veselību, miega kvalitāti, treniņa efektivitāti un dažreiz pat – sniedz Jums vēl vairāk iespēju. Šie viedie aksesuāri izskatās ļoti stilīgi uz Jūsu rokas un ir tik ērti, ka par tiem dažreiz var pat aizmirst. Par šo ierīču priekšrocībām nav diskusiju, tomēr, izvēloties vienu no labākajām viedajām aprocēm, izdarīt izvēli ir diezgan sarežģīti. Ja esat nonācis šajā situācijā vai vienkārši interesējaties par tirgus jaunumiem, mēs piedāvājam uzzināt, kuras viedās aproces ir vispopulārākās 2020. gadā.

Fitbit Charge 4

Kaut arī šī viedā aproce var izskatīties tāda pati kā “Charge 3”, Jūs atradīsiet vienu būtisku atšķirību šajā modelī. Šis ir integrēts GPS, kas padara Jūsu rezultātu izsekošanu vēl ērtāku. Turklāt šī populārā aproce var piedāvāt bezkontakta maksājumus, dažādu miega fāžu izsekošanu un vairāk nekā 20 dažādas programmas Jūsu efektīvajiem treniņiem. Šo priekšrocību sarakstu lieliski papildina akumulators, kas darbojas līdz 7 dienām. Kritiķi piekrīt, ka šī šobrīd ir viena no labākajām viedo aproces versijām, kas pieejama tirgū - tajā ir viss nepieciešamais.

1 Fitbit Charge 4 (NFC), Rosewood cena un informācija | Fitbit Charge 4 (NFC), Rosewood | 220.lv
€ 17600 5/5 21st. 35min.
Uz grozu
2 Fitbit Charge 4 (NFC), Black cena un informācija | Fitbit Charge 4 (NFC), Black | 220.lv LABĀKA CENA
€ 12900 5/5 21st. 35min. Ir noliktavā
Uz grozu
LABĀKA CENA

Fitbit Charge 3

Ilgu laiku šī viedā aproce tika saukta par vienu no ideālākajām uzņēmuma “Fitbit” ierīcēm, tāpēc nav pārsteidzoši, ka pat izlaižot atjauninātu versiju, tā nepazaudē savu pozīciju. Pirmais, kas jāņem vērā, ir atjauninātais, daudz vieglākais un tāpēc labāka izskata ekrāns, kas ir arī lielāks un skaidrāks nekā “Charge 2” versija. Šis modelis ir arī ūdensizturīgs un var piedāvāt daudzas iespējas sportam un veselīgākai dzīvei, ieskaitot sirdsdarbības kontroli. Jums, iespējams, pat nebūs jābrīnās, kāpēc šī viedā aproce atrodas TOP sarakstā!

Garmin Vivosmart 4

Viedās aproces plānais dizains slēpj vairākas vērtīgas funkcijas, kas patiks visiem, kas ar sportu nenodarbjas profesionāli, taču soli pa solim cenšās to panākt. Šim populārajam modelim ir pārsteidzoši ilgs akumulatora darbības laiks, kas atkarībā no lietošanas biežuma var ilgt līdz nedēļai bez papildu uzlādēšanas. Aplausu vērta novatoriska funkcija ar nosaukumu "ķermeņa akumulators" – tas palīdz Jums saprast, kad ir labākais laiks pavingrot, pamatojoties uz to, cik daudz enerģijas Jums ir. Šāda aproce noteikti mainīs Jūsu ikdienas ieradumus.

1 Garmin Vivosmart 4, S/M, Violeta cena un informācija | Garmin Vivosmart 4, S/M, Violeta | 220.lv
€ 9999 21st. 35min.
Uz grozu
2 Garmin Vivosmart 4, S/M, Melns cena un informācija | Garmin Vivosmart 4, S/M, Melns | 220.lv 6 € ATLAIDE NO 60 €
€ 8399 21st. 35min.
Uz grozu
6 € ATLAIDE NO 60 €

Huawei Band 3 Pro

Lielisks akumulatora darbības laiks un stilīgs (krāsains) displejs nav šīs viedās aproces vienīgās priekšrocības – ta ir arī viena no populārākajām, pateicoties tās precizitātei un lieliskajai cenas un kvalitātes attiecībai. Ar šo aproci Jūs varēsiet sekot līdzi saviem peldēšanas treniņiem, sekot sirdsdarbības ātrumam, pārbaudīt GPS un daudzas sportam pielāgotas funkcijas – ja Jūs meklējat tieši šāda veida ierīci, šī izvēle noteikti Jums neliks vilties.

Garmin Vivosport

Šī viedā aproce ir viena no nedaudzajām, kurai ir gan GPS, gan sirdsdarbības monitorings – šo īpašību dēļ to dēvē par vienu no labākajām izvēlēm skrējējiem un tiem, kuriem patīk treniņi ārā. Jūs varēsiet izmantot šo viedo aproci arī baseina treniņiem tās ūdens izturības dēļ, un Jūs varēsiet aizmirst arī par biežām uzlādēm – akumulators darbosies apmēram septiņas dienas.

Honor Band 5

Šīs viedās aproces ārkārtīgi zemā cena interesē visvairāk, taču varat būt pārliecināti, ka šis modelis var piedāvāt vairāk priekšrocību. Krāsu skārienekrāns ļauj ērti izsekot visu informāciju, un miega uzraudzības funkcija sniedz noderīgus padomus, kā uzlabot Jūsu atpūtas kvalitāti. Ja Jūs meklējat vienkāršu ierīci, kas nekļūdīgi pilda pamatfunkcijas, Jūs to jau esat atradis!

1 Honor Band 5, Rozā cena un informācija | Honor Band 5, Rozā | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 3599 5/5 21st. 35min. Ir noliktavā
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €
2 Honor Band 5, Zils cena un informācija | Honor Band 5, Zils | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 3499 4.8/5 21st. 35min.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €
3 Honor Band 5, Melns cena un informācija | Honor Band 5, Melns | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 3499 4.8/5 21st. 37min. Ir noliktavā
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €

Samsung Galaxy Fit-e

Šis ir pirmais Samsung mēģinājums izveidot īpaši lētu viedo aproci – tā kā šī ierīce ir minēta starp populārākajām, nav pat jāatbild uz jautājumu, vai viņiem tas ir izdevies. Skaists dizains, aptuveni nedēļas akumulatora darbības laiks un spēja sekot daudziem dažādiem aktivitāšu, (tostarp peldēšana un riteņbraukšana), rezultātiem – šīs ir tikai dažas no spilgtākajām priekšrocībām, kuras patiks pat tiem, kuri neplāno plati atvērt savu maciņu.

Xiaomi Mi Band 4

Krāsains AMOLED skārienekrāns, NFC bezkontakta maksājumi, mūzikas kontrole un, protams, standarta sporta un veselības uzraudzības programmas gaida Jūs, ja nolemsiet iegādāties šo viedo aproci. Jūs varēsiet pielāgot šo ierīci dažādām sportiskām aktivitātēm, un funkcionalitātes netrūks pat visprasīgākajiem – ja Jūs tuvāk izpētīsiet šis aproces iespējas, Jūs ļoti drīz par to pārliecināsieties.

1 Xiaomi Mi band 4, Black cena un informācija | Xiaomi Mi band 4, Black | 220.lv SUPER PIEDĀVĀJUMS
€ 2349 4.7/5 21st. 37min. Ir noliktavā
Uz grozu
SUPER PIEDĀVĀJUMS

Fitbit Inspire

Šī, no pirma acu skatiena šķietami vienkārša vieda aproce faktiski var piedāvāt zolīdu funkciju klāstu – tas visas darbojas nevainojami un precīzi. Īpaši tiek slavēts optimālais aproces ekrāna izmērs, kas ir pietiekami liels, lai ērti apskatītu ienākošos paziņojumus un statistiku, un pietiekami mazs, lai izskatītos skaisti uz rokas. Jūs varat būt pārliecināti – Jūs atklāsiet vēl vairāk šis viedās aproces noderīgas iespējas!

1 Fitbit Inspire Fitness Tracker, Balts cena un informācija | Fitbit Inspire Fitness Tracker, Balts | 220.lv LABĀKA CENA
€ 11800 21st. 35min. Ir noliktavā
Uz grozu
LABĀKA CENA

Polar A370

Šī viedā aproce būs piemērota un patiks tiem, kuri no šīm ierīcēm sagaida visvienkāršākās funkcijas un vienmērīgu un precīzu darbību. Tiesa, šim modelim ir daudz ko piedāvāt – aproces daudzpusīgas treniņu programmas, visaptveroša miega analīze un konkurētspējīga cena, ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc Polar viedā aproce ir iekļauta šajā TOP sarakstā.

Pēc Jūsu vajadzību novērtēšanas, starp visām šīm TOP viedajām aprocēm viegli atrast to, kas palīdzēs sasniegt tieši Jūsu mērķus. Ja vēlaties izvēlēties labāko soļu skaitītāju, pievērsiet uzmanību papildus funkcijām.  Vēl vairāk viedo aproču Jūs atradīsiet 220.lv internetveikalā: šeit viedās aproces tiek piedāvātas par lielisku cenu!

Pircējiem patika šis ieraksts

4.8/5
4 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?