Noderīgi padomi

Labākie ledusskapji 2020. gadā

3.4/5
07 05 2020

Mēs ledusskapī glabājam visdažādākos produktus, tāpēc var teikt, ka mūsu ēdienu panākumi daļēji ir atkarīgi no to kvalitātes. Kad pienāks laiks šo sadzīves tehnikas iekārtu mainīt, jums ir jāiepazīstas ar daudz plašo un uzlaboto tirgus piedāvājumu - ja jūs domājat, kuri ledusskapji ir vislabākie 2020. gadā, jūs atradīsiet daudz ievērības cienīgu iespēju. Aicinām iepazīties ar šī gada populārāko sarakstu!

Beko RCSA300K20W

Šis modelis patiks ikvienam, kurš vēlas, lai jaunais ledusskapis būtu ar pēc iespējas zemākām izmaksām: to nodrošina īpaši dabisks apgaismojums un daudz mazāk enerģijas patērējošs LED apgaismojums, kā arī stingra A+ enerģijas klase. Šī modeļa popularitāti ietekmēja skaņas signāls, kas brīdina gan par atvērtām, gan daļēji aizvērtām durvīm, un nodalījumam durvju augšpusē, kas piemērots piena produktiem - kur tie neizžūs un saglabāsies daudz ilgāk.

Samsung RB31FERNDEF/EF

Burvīgā smilškrāsas nokrāsa vispirms pievērš uzmanību, taču šim ledusskapim ir daudz vairāk priekšrocību. Īpaši tiem, kuri vēlas maksimāli izmantot šīs ierīces vietu. Daudz vairāk nekā parasta atvilktne, izvelkams plaukts, padziļināts dzērienu plaukts - tie ir tikai daži jauni risinājumi, kurus jums būs iespēja izmēģināt. Ledusskapis piedāvās arī saldētavu ar pietiekamu ietilpību, un, ja nepieciešams, jūs varat mainīt tā durvju virzienu - tas ir viss, kas jums var būt nepieciešams.

Electrolux ENN2812COW

Šis ledusskapis ir TOP sarakstā tādu funkciju dēļ, kas atvieglo ikdienas dzīvi, piemēram, mazāka ledus uzkrāšanās, ātra sasaldēšana un ārkārtīgi vienkārša temperatūras kontrole. Turklāt, pateicoties īpašajai “Dynamic Air” funkcijai, visi produkti tiek aizsargāti no pārkaršanas, pat atverot durvis. Ņemiet vērā, ka šis sadzīves tehnikas modelis ir integrēts - to ir vēl vieglāk pielāgot jūsu virtuvē. 

Schlosser RBS450WP

Ja Jūs meklējat vairāk vietas pārtikai, šis divu durvju ledusskapis būs viena no labākajām izvēlēm. Izgatavots, lai veicinātu videi draudzīgas idejas, tas piedāvās tādas funkcijas kā mitruma kontrole, ātra dzesēšana un sasaldēšana un automātiska temperatūras kontrole. Jums patiks arī tā ārkārtīgi klusā darbība un jums būs iespēja izmēģināt īpaši ērto ledus gatavošanas aprīkojumu.

LG GMX936SBHV

Šis ledusskapis ir īpaši ietilpīgs ar četrām atsevišķām durvīm, kas jūsu virtuvē noteikti nepaliks nepamanīts. Papildus visām vairāk vai mazāk dzirdētām funkcijām jūs atradīsiet negaidītu sadzīves tehnikas dizaina risinājumu - “InstaView Door-in-Door” tehnoloģiju. Vienas no ledusskapja durvīm atgādina tonētu automašīnas stiklu, un divreiz pieskaroties tām, jūs uzreiz varat redzēt, kas atrodas iekšpusē. Pat pirms durvju atvēršanas jūs varēsiet izlemt, ko un kur vēlaties izņemt, tāpēc bez atdzesēšanas varat tās aizvērt vēl ātrāk.

Snaigė RF35SM-S1CB210

Šis uzņēmums bieži tiek minēts, apspriežot populārākos ledusskapju ražotājus. “Snaige” ledusskapji tiek slavēti gan par dizainu, gan piedāvātajām iespējām. Tāpēc nav pārsteigums, ka šis viņu piedāvātais modelis ir nonācis labāko sarakstā.Šis ir vēl viens ledusskapis, kas nopelnījis savu vietu populārāko sarakstā, kurš piedāvās vairākas noderīgas funkcijas, kas atvieglos ikdienas dzīvi. Antibakteriālas aizsardzības sistēma, regulējami plaukti, ātrās sasaldēšanas nodalījums saldētavā, daudz vietas augļiem un dārzeņiem, automātiskā atkausēšanas sistēma ir tikai daži no argumentiem, lai pārliecinātos, ka šis ledusskapis ir pelnījis būt starp labākajiem un populārākajiem.

Gorenje ONRK193CO

Šī ledusskapja ekskluzīvais dizains palīdzēs tam kļūt par virtuves rotājumu, un augstākā, A +++ efektivitātes klase garantēs ārkārtīgi mazu enerģijas patēriņu. Jūs atradīsiet vairāk priekšrocību: “Multi Flow 360°” sistēmu vienmērīgai gaisa sadalei, atvilktne, kas uztur 0° temperatūru, un “AdaptTech” sistēma, kas atpazīst jūsu ieradumus - te ir nosaukti tikai daži. Pēc šī ledusskapja izmēģināšanas ir viegli saprast, kāpēc tas atrodas top sarakstā.

BEKO CSA270K20XP

Šis ledusskapis ir TOP sarakstā eleganta izskata, īpaši izdevīgas cenas un stabilu specifikāciju dēļ. Iekšpusē atradīsiet visus nepieciešamos plauktus dažādiem ēdieniem un gandrīz vispatīkamāko LED apgaismojumu. Šāds sadzīves tehnikas risinājums ietaupa enerģiju, bet spīd daudz dabiskāk - Beko apgalvo, ka tas ir vēl viens solis ceļā uz šo ierīču zaļāku darbību.

VestFrost GN312V

Var patīkami pārsteigt arī mazāk apspriestie uzņēmumi - to lieliski atspoguļos TOP sarakstā savu vietu ieguvušais ledusskapja modelis, kas patiks tiem, kuri meklē vienkāršu, bet ar pienācīgām iespējām ierīci. Klusa darbība, energoefektīvi risinājumi un augsta kvalitāte - ir galvenās, bet ne vienīgās šī ledusskapja īpašības, kas daudzus gadus ļaus Jums baudīt svaigus un ilgstoši saglabājošus produktus.

Snaigė RF35SM-S1CB210

Šis ir pēdējais, bet nekādā gadījumā ne vissliktākais ledusskapis, kas piedāvā vairākas noderīgas funkcijas, kas atvieglo ikdienas dzīvi. Antibakteriāla drošības sistēma, regulējami plaukti, ātras sasaldēšanas nodalījums, daudz vietas augļu un dārzeņu uzglabāšanai, automātiska atkausēšanas sistēma - šie ir tikai daži argumenti, lai Jūs pārliecinātos, ka šis ledusskapis ir pelnījis būt starp labākajiem un populārākajiem.

Īss ceļvedis, kā izvēlēties ledusskapi

Lai Jums būtu vieglāk atrast no šīm TOP ierīcēm piemērotāko, Jums ir jāzina, kā izvēlēties ledusskapi - tas tiek darīts, ņemot vērā dažas vienkāršas nianses.

Izvēloties ledusskapi Jums Vajag:

  1. Izvēlēties dizaina tipu. Divdurvju, franču dizains, ar saldētavu augšā vai apakšā, varbūt mini ledusskapis? Katrs no tiem atbilst dažādām vēlmēm!
  2. Izvēlēties tilpumu un izmēru. Pat vienāda izmēra ledusskapji var piedāvāt dažādu tilpumu - padomājiet, kas ir nepieciešams Jūsu ģimenei.
  3. Padomājiet, kādas papildus funkcijas Jums būs nepieciešamas. Ledusskapja atsaldēšana ar  „No Frost“, atvaļinājuma režīms, zona 0, antibakteriāls pārklājums, ātra sasaldēšana - visvērtīgākās papildus funkcijas klientiem, bet vai tā visas būs Jums nepieciešamas?
  4. Pievērsiet uzmanību energoefektivitātes klasei. Klases D, C, B, A, A +, A ++, A +++ un citas enerģijas klases parāda cik izmaksās Jums ledusskapja uzturēšana - neaizmirstiet padomāt par to!
  5. Pievērsiet uzmanību kompresoru tipam un skaitam. Skrūvju, rotāciju, centrbēdzes un vizuļkompresori pilda ļoti svarīgus procesus - ja meklējat labāko modeli, pievērsiet uzmanību tipam un skaitam.
  6. Izvērtējiet papildus funkcijas. Ledusskapja vadība, trokšņu līmenis, stils un uzstādīšanas tips - nevajag aizmirst par šiem rādītājiem.
  7. Padomājiet, kur stāvēs ledusskapis. Pievērsiet uzmanību, lai tajā vietā varētu cirkulēt gaiss un Jums nerastos papildus rūpes.
  8. Rūpīgi pieskaņojiet atbilstošos plauktus produktiem. Pat vislabākais ledusskapis nestrādās tā, kā Jūs to sagaidat, ja nepareizi izvietosiet tajā produktus – izmantojiet dažus vienkāršus un noderīgus noteikumus, un pārtika ledusskapī ilgāk būs svaiga!

Pārdomājot visus šos aspektus, būs daudz vieglāk izlemt, kurš ledusskapis vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām. Ja pareizais modelis nav populārāko ledusskapju sarakstā, Jūs atradīsiet vēl vairāk variantu 220.lv interneta veikalā, kur ledusskapji ir piedāvāti par ļoti labām cenām.

Pircējiem patika šis ieraksts

3.4/5
9 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?