Noderīgi padomi

Labākie soļu skaitītāji un aplikācijas 2020. gadā

4.7/5
12 06 2020

Nekad nav par vēlu sākt pievērsties veselīga dzīvesveida piekopšanai un aktīvi nodoties kustību priekam. Ik gadu arvien vairāk cilvēku pievēršas tieši skriešanai, taču, ja neesat gatavs pakļauties tik krasām dzīvesveida izmaiņām, noteikti apsveriet citas nodarbes, piemēram, riteņbraukšanu, soļošanu vai nūjošanu. Arī došanās garākās pastaigās spēs sniegt ikdienā tik ļoti nepieciešamo fiziskās slodzes devu. 

Kā lielisks aksesuārs dažāda veida fiziskajām aktivitātēm, lieti noderēs soļu skaitītājs pulkstenis. Kas īsti ir šī ierīce? Soļu skaitītājs pulkstenis ir izcils palīgrīks ķermeņa aprišu uzturēšanā un vispārējā veselības stāvokļa monitorēšanā. Soļu skaitītājs pulkstenis kalpo kā lieliska motivācija ikdienā kustēties vairāk un pievērst uzmanību tādām lietām kā miega kvalitāte un vispārējās fiziskās slodzes intensitāte.

Svarīgi precizēt ierīces iegādes mērķus

Soļu skaitītāju pulksteņu piedāvājums mūsdienu tirgū ir ārkārtīgi plašs, tāpēc ir svarīgi izvērtēt visas to piedāvātās funkcijas un izvēlēties ierīci, kas atbilst tieši Jūsu vēlmēm un budžeta iespējām. 

Pirms došanās ideālā soļu skaitītāja pulksteņa meklējumos, jāatbild uz jautājumu, kāds ir šīs ierīces iegādāšanās mērķis, proti, vai soļu skaitītājs pulkstenis tiks izmantots kā moderns aksesuārs, noietā attāluma uzskaites palīglīdzeklis vai kas daudz vairāk.

Ja ikdienā neesat iecerējis nodarboties ar intensīviem un regulāriem treniņiem, taču vēlaties monitorēt noieto soļu un kilometru skaitu, kā arī iegūt informāciju par sava miega kvalitāti un ilgumu, Jums pilnīgi pietiks ar vienkāršāko soļu skaitītāju pulksteni, kas nav aprīkots ar dažādām ekstrām. Turklāt, ja sportam un aktīvam dzīvesveidam plānojat pievērsties nopietni, Jums būs nepieciešams soļu skaitītājs pulkstenis, kas spēs piedāvāt daudz vairāk, piemēram, patērēto kaloriju skaitītāju, sirdsdarbības sensoru, kustības ātruma mērītāju un daudzas citas papildfunkcijas.

cilveks izmanto pulksteni ar solu skaititaju

3 labākie soļu skaitītāji pulksteņi dažādās budžeta grupās

Balstoties uz konkrētajiem ierīces iegādes mērķiem, soļu skaitītāji pulksteņi ir iedalāmi vairākās budžeta kategorijās. Apskatīsim 3 labākos un patērētāju vidū pieprasītākos soļu skaitītājus pulksteņus dažādās budžeta klasēs.

Līdz 100 eiro – Garett Sport 26

Šis soļu skaitītājs pulkstenis nereti tiek dēvēts arī par sporta pulksteni jeb fitnesa aproci. Garett Sport 26 ir neliela un svarā viegla ierīce, kas spēs Jūs nodrošināt ar visām pamatvajadzībām. Šī aproce ir aprīkota ar skārienjūtīgu ekrānu un atbalsta gan Android, gan iOS operētājsistēmas. Garett Sport 26 soļu skaitītājs pulkstenis būs vispiemērotākā izvēle papildu motivācijai steidzīgajā ikdienas režīmā. 

Šī ierīce apvieno tādas funkcijas kā soļu skaitītājs un patērēto kaloriju mērītājs. Šo soļu skaitītāju pulksteni ir iespējams savienot ar Jūsu mobilo telefonu, izmantojot Bluetooth savienojamības funkciju. Savienojot ierīces, Garett Sport 26 soļu skaitītājs pulkstenis mijiedarbosies ar Garett Sport izstrādāto mobilo aplikāciju, kurā daudz uzskatāmāk varēsiet aplūkot savus rezultātus. 

Līdz 200 eiro – Polar M430 

Ja no soļu skaitītāja pulksteņa vēlaties saņemt daudz vairāk par vienkāršu soļu un kilometru uzskaiti, iepazīstieties ar Polar M430 S ierīces piedāvātajām iespējām. Šis soļu skaitītājs pulkstenis spēs uzlabot Jūsu ikdienas režīmu un piedāvāt visdažādākos risinājumus. Polar M430 S ir aprīkots ar Polar Flow sīkrīku, kas palīdzēs noteikt individuālus treniņu mērķus, kā arī sekot līdzi Jūsu sasniegtajiem rezultātiem un progresam.

Šis soļu skaitītājs pulkstenis būs izcila izvēle tiem, kas regulāri nodarbojas ar sportiskām aktivitātēm un vēlas uzlabot savus rādītājus. Polar M430 S galveno funkciju sarakstā ietilpst pulsometrs, sirds ritma sensors, soļu skaitītājs un treniņu rezultātu salīdzināšanas opcija. Par šī soļu skaitītāja pulksteņa darbības ilgumu nav vērts satraukties – tā baterijas ilgtspējība Jūs pārsteigs. Polar M430 S nodrošinās ātru un vienkāršu piekļuvi arī ziņojumiem un zvaniem, kas saņemti Jūsu mobilajā ierīcē. Daudzfunkcionāls un mūsdienīgs risinājums.

Līdz 300 eiro – FitBit Versa 2 

Kategorijā virs 200 eiro visai iecienīta izvēle ir soļu skaitītājs pulkstenis FitBit Versa 2. Lietotāji šo ierīci raksturo kā fantastisku fitnesa un vispārējā veselības stāvokļa monitorēšanas palīgrīku. FitBit Versa 2 ir ne tikai izcils soļu skaitītājs, bet arī lielisks viedpulkstenis.

FitBit Versa 2 soļu skaitītājs pulkstenis nodrošina arī bezkontakta maksājumu iespējas ( FitBit Pay). Šāds risinājums ir ne tikai ērts lietošanai ikdienā, bet arī drošs veselībai, jo palīdz izvairīties no saskarsmes ar naudu, kas šajā saspringtajā laikā ir visai noderīga opcija.

Šī soļu skaitītāja pulksteņa funkciju sarakstā ierindojas ne tikai soļu skaitīšana, bet arī nodedzināto kaloriju uzskaite, aktīvo minūšu skaits un sirdsdarbības ātrums. FitBit Versa 2 ir aktuāls tieši sieviešu vidū, jo piedāvā menstruālā cikla izsekošanu, proti, palīdz piefiskēt cikla periodā piedzīvotos simptomus , lai parādītu, kā tie ietekmē Jūsu ikdienas aktivitāšu līmeni.

Līdz 500 eiro – Garmin Fenix 5 S 

Trešā budžeta kategorija piedāvā visviedākos risinājumus un dažādus ikdienā noderīgus papildelementus. Soļu skaitītājs pulkstenis Garmin Fenix 5 S neapšaubāmi ir funkcijām bagātākā ierīce, kas piedāvā gan GPS, gan WiFi savienojamību. Šī ierīce ir kas vairāk par vienkāršu soļu skaitītāju pulksteni, tā ir pierādījusi savu funkcionalitāti arī kā kompass, žiroskops un barometrs. 

Garmin jaunākās paaudzes soļu skaitītājs pulkstenis piedāvā arī popularitātes maršrutēšanas iespējas, kas spēs asistēt labāko ceļu un maršrutu noteikšanā. Šis būs īstais viedpulkstenis pieredzējušiem sportistiem un īstiem piedzīvojumu meklētājiem. 

Garmin Fenix 5 S soļu skaitītājs pulkstenis piedāvā visai bagātīgas iespējas, to skaitā soļu skaitīšanas funkciju, personalizētu treniņu rekomendāciju, hronometru, sirds darbības mērītāju un sadedzināto kaloriju uzskaiti. Garmin smagnējais dizains ir papildināts ar augsta līmeņa mitrumziturību, lai ierīce būtu maksimāli droša un izmantojama pat ekstremālākajos apstākļos.

Plānojot soļu skaitītāja pulksteņa iegādi, noteikti jāpievērš uzmanība izvēlētās ierīces atbalstītajai operētājsistēmai, proti, iPhone viedtālruņa izmantotājiem noteikti nederēs ierīces, kas paredzētas savienošanai ar Android operētājsistēmu. 

solu skaititajs jusu mobilaja telefona

Soļu skaitītājs Jūsu mobilajā ierīcē

Ja soļu skaitītājs pulkstenis kā uz rokas nēsājams aksesuārs Jums nešķiet gana pievilcīgs vai liekas neērts un neparocīgs, varat dot priekšroku mobilajā telefonā lejupielādējamām aplikācijām. Mūsdienu modernās tehnoloģijas ir spējušas apvienot gandrīz visas soļu skaitītāja pulksteņa funkcijas arī Jūsu mobilajā ierīcē. 

Soļu skaitītājs, patērēto kaloriju skaits un daudzas citas iespējas viena rokas vilciena attālumā – Jūsu iPhone vai Android ierīcē. Ja neesat plānojis sportam pieiet pārāk nopietni un nevēlaties tērēt salīdzinoši prāvu naudas summu soļu skaitītāja pulksteņa iegādei, tad soļu skaitītājs telefonā ir tieši tas, kas Jums vajadzīgs.

Lai neapjuktu plašajā un daudzveidīgajā soļu skaitītāju aplikāciju piedāvājumā, aicinām iepazīties ar labākajām, populārākajām un funkcijām bagātākajām Android un iOS operētājsistēmu atbalstītajām aplikācijām, kuras ieguvušas augstāko patērētāju atzinību tieši 2020.gadā. 

Labākās soļu skaitītāju aplikācijas Jūsu iPhone ierīcei

Stepz

Viena no lieliskākajām soļu skaitīšanas aplikācijām iPhone cienītājiem, kas lieki netērēs Jūsu mobilā tālruņa akumulatora līmeni, ir Stepz lietotne. Šajā aplikācijā atradīsiet dažādas ikdienā noderīgas funkcijas, piemēram, soļu skaitīšanu, noieto distanci un dienas laikā patērētās kalorijas. 

Stepz pašrocīgi veiks arī Jūsu dienas aktīvā laika uzskaiti, proti, noteiks, cik stundas diennaktī esat pavadījis aktīvi kustoties. Šī aplikācija sevī ietver arī motivācijas programmu, kas palīdzēs Jums uzstādīt personīgos noietā attāluma un soļu skaita mērķus, kā arī uzskatāmi atspoguļos Jūsu sasniegtos rezultātus nedēļu, mēnešu un pat gadu kontekstā.

Accupedo

Ņemot vērā tieši lietotāju atsauksmes un augsto reitingu iTunes populārāko aplikāciju sarakstā, īpaši jāatzīmē soļu skaitīšanas aplikācija Accupedo. Arī šī aplikācija piedāvā visas pamatvajadzības to skaitā soļu skaitīšanu, patērēto kaloriju daudzumu un aktīvajā režīmā pavadīto laiku. Papildu šīm funkcijām Accupedo piedāvā arī tādas ekstras kā mūzikas atskaņotājs un rezultātu koplietošanas iespējas dažādās sociālajās platformās. Visai iespaidīgi, vai ne tā? Un tas vēl nav viss.

 Konkrētā soļu skaitīšanas aplikācija uz citu lietotņu fona izceļas tieši ar savu ikonas funkcionalitāti. Lai apskatītu savus rezultātu, Jums nav jātērē laiks, lai atvērtu aplikāciju. Dienas laikā veiktais soļu skaits tiek atspoguļots uz Accupedo lietotnes ikonas.

Pacer Pedometer and Step Tracker

Šī soļu skaitīšanas aplikācija sevi visai spilgti iezīmē ar vairākiem jauninājumiem, kuri nav pieejami citās soļu uzskaites lietotnēs un pat vairākos soļu skaitītājos pulksteņos. Pacer Pedometer and Step Tracker ir spējīgs aizvietot treniņu biedru vai pat pašu fitnesa treneri. Šī aplikācija piedāvā gan motivējošu atbalstu, gan personalizētus treniņa ceļvežus, lai Jūs pēc iespējas ātrāk sasniegtu sevis uzstādītos mērķus. 

Lietotnē ir iestrādāta arī GPS funkcija, kas attēlos Jūsu noieto vai ieplānoto distanci uz kartes. Šajā aplikācijā, protams, neizpaliek arī tādas pamata lietas kā soļu skaitīšana un dienas aktīvajā periodā nodedzināto kaloriju skaits. 

Populārākās un funkcijām bagātākās soļu skaitītāju aplikācijas Jūsu Android ierīcei

Google Fit

Ja esat izcila ceļveža meklējumos uz aktīvāku un veselīgāku dzīvi, noteikti atvēliet nedaudz laika, lai iepazītos ar Google Play piedāvāto lietotni Google Fit. 

Šīs mobilās aplikācijas izveidē savu roku pielikušas tādas organizācijas kā Pasaules Veselības Organizācija (World Health Organization) un Amerikas Sirds asociācija (American Heart Association). Šī lieliskā sadarbība ir vainagojusies ar efektīvas lietotnes izveidi, kuras galvenais uzdevums ir uzlabot lietotāju vispārējo veselības stāvokli un aicināt visai nopietni izsvērt mazkustīga dzīvesveida nodarītos kaitējumus Jūsu organismam. Tā nav tikai parasta soļu skaitīšanas lietotne, bet vesela ābece, kas lieti noderēs jebkuram interesentam.

MyFitnessPal

Svara zaudēšanai, dzīvesveida maiņai, treniņu plāniem vai pat jaunas diētas uzsākšanai – tik funkcionāla ir MyFitnessPal mobilā aplikācija. Šīs lietotnes soļu uzskaites funkcija piedāvā paplašinātāku redzējumu uz jau ierasto soļu skaitīšanu. 

Ar MyFitnessPal sniegto atbalstu Jūs varēsiet ne tikai uzstādīt individuālus mērķus, bet arī ielūkoties savā soļu uzskaites vēsturē un salīdzināt savus rezultātus ar draugiem un paziņām. Šī platforma piedāvā arī īpašus diskusiju forumus, kur smelties iedvesmu un dalīties ar sasniegtajiem rezultātiem un padomiem. Lieliska alternatīva soļu skaitītājam pulkstenim.

Pedometer by ITO

Šī soļu skaitīšanas aplikācija lieliski noderēs jebkuram aktīvā dzīvesveida piekritējam. Lai arī kādi būtu Jūsu uzstādītie mērķi, Pedometer by ITO ir lieliska un vienkārši lietojama aplikācija, kas palīdzēs uzskaitīt dienas laikā veikto distances garumu un soļu skaitu. Šis pedometrs ir unikāls ar to, ka pirms lietošanas uzsākšanas, tas piedāvā lietotājam ievadīt precīzus savas pēdas izmērus, lai apkopotie dati būtu pēc iespējas konkrētāki.

 Pedometer by ITO būs labs palīgrīks ne tikai soļu skaitīšanas procesā, bet arī zaudēto kaloriju un diennakts aktīvā laika uzskaitē.

Ar visām augstāk minētajām aplikācijām iespējams iepazīties tuvāk un tās lejupielādēt Google Play vai iTunes veikalā.

Lai arī cik aktīva vai tieši pretēji - kustību ziņā pasīva ir Jūsu ikdiena, soļu skaitītājs pulkstenis, sporta pulkstenis vai soļu skaitīšanas aplikācija telefonā kalpos kā noderīgs palīgrīks jebkurā no gadījumiem. 

Noteikti ielūkojieties arī mūsu, interneta veikala 220.lv soļu skaitītāju un viedo aproču piedāvājumā. Atcerieties, jo aktīvāk kustēsieties un vairāk sportosiet, jo labāka kļūs Jūsu dzīves kvalitāte. Izvēlieties sev atbilstošāko aktīvās atpūtas aksesuāru un ļaujieties kustību priekam. Jūsu ķermenis būs par to pateicīgs!

Pircējiem patika šis ieraksts

4.7/5
3 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?