Noderīgi padomi

2020. gada labākie televizori

4.1/5
08 06 2020

Lai arī šķiet, ka TV ražotāji vairs nepārsteidz, jaunie televizori to uzskatu apstrīda - televizoru arvien paplašinātās specifikācijas palielina to darbības jomu un ļauj mājas apstākļos televizoros baudīt kino līdzīgus attēlus. Atjauninot šo ierīci, Jums būs rūpīgi jāpārdomā, kurš televizors ir vislabākais, taču, ja apskatīsiet populārākos 2020. gada modeļus, lēmumu būs daudz vieglāk pieņemt.

Samsung UE50RU7092UXXH

Tiem, kas meklē lielisku attēlu kvalitāti un ekskluzīvu specifikāciju sarakstu, šis būs labākais Samsung TV. Izmantojot šo iespēju, Jums patiks izcilā 4K UHD izšķirtspēja, ļaujot redzēt pat vissīkākās detaļas. Tikmēr “PurColor” tehnoloģija nodrošinās, ka visi attēli ir ārkārtīgi krāsaini un dabiski.

Samsung UE50RU7092UXXH

Jūs saņemat arī lielisku skaņas kvalitāti un zemu enerģijas patēriņu, jo šī televizora efektivitātes klase A +++ šobrīd tiek uzskatīta par vienu no labākajām tirgū. Vērts pievērst uzmanību arī iespaidīgai 50 collu diagonālei. Tiesa, Jums ir jābūt pārliecinātiem, ka šāda izmēra televizors būs piemērots Jūsu istabai. Mēs esam sagatavojuši dažus padomus, kā pareizi izvēlēties nepieciešamo televizora diagonāli.

Philips 32PFS5803/12

Šis būs labākais Philips televizors tiem, kuri meklē slaidu detaļu stilu un lieliskas specifikācijas. FHD kvalitāte patīkami pārsteigs, jo to optimizē speciāls modulis, kas garantē spilgtas krāsas, labu kontrastu un lielisku melnbalto atveidojumu - kas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc šis modelis ir tik populārs. SAPHI operētājsistēma garantēs ērtu televizora un tā SMART funkciju lietošanu, savukārt USB savienojums ļaus Jums vieglāk skatīties saturu citos datu nesējos.

LG 32LK510BPLD

Šis modelis ir pirmais TOP sarakstā, pateicoties savai atšķirīgai telpiskās skaņas sistēmai, kurai nav nepieciešami papildu skaļruņi. Protams, iespaidīgai skaņai ir nepieciešams tāds pats attēls - šajā gadījumā ir „Dynamic Color“ tehnoloģija, kas garantē īstas krāsas un dzīvīgumu.

LG 32LK510BPLD

Šis modelis ir stilīgs, funkcionāls un nedārgs - ja Jums ir svarīgi, cik maksās labākais televizors, tad to Jūs jau esiet atraduši!

Samsung UE43RU7092

Šajā televizorā ir viss nepieciešamais kvalitatīvai un relaksējošai pieredzei. Piedāvājot ārkārtas detaļas 4K attēlos, stabila izmēra ekrānu un SMART TV funkcijas - tās ir tikai dažas no lietām, kuras varēsiet izmēģināt par izdevīgu cenu. Turklāt šajā modelī atradīsiet daudz dažādu savienojumu, lai vajadzības gadījumā jebkurā laikā televizoram varētu pievienot citu aprīkojumu. Tas vēl vairāk paplašinās Jūsu iespējas.

Philips 32PFS4132

Pateicoties speciālai sistēmai, šis televizors ļauj skatīties ārkārtīgi reālistiskus attēlus neatkarīgi no izmantotā avota. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat USB savienojumu vai skatāties filmas televizorā, Jūs vienmēr variet sagaidīt optimalo kontrastu un krāsu spilgtumu.

Philips 32PFS4132

Ražotāji labi zina, ka, izvēloties televizoru, mēs ņemam vērā ne tikai TOP funkcijas, bet arī stilīgo dizainu. Tāpēc šis modelis ir izstrādāts ar stilīgām kājiņām, kas nenovērš uzmanību no ekrāna, vienlaikus nodrošinot šīs ierīces stabilitāti - tā ir vēl viena būtiska priekšrocība.

LG 43UM7450PLA

Šī televizora vienkāršais, bet elegantais dizains slēpj ļoti pamatīgas specifikācijas. Četrkodolu procesors nodrošinās vēl iespaidīgāku 4K kvalitātes attēlveidošanas pieredzi. Jūs varat ienirt tajos no jebkura leņķa, jo, pat skatoties uz ekrānu 60 grādu leņķī, tiek nodrošināta gandrīz 100% precizitāte. Jūs gaida arī iespaidīga skaņas kvalitāte, balss atpazīšana un citas viedās funkcijas, kas vakarus pie televizora padarīs vēl interesantākus un ērtākus.

Samsung UE43RU7172UXXH

Mazāki, vieglāki un tāpēc lētāki “Samsung” televizori arī ir pelnījuši atrasties šajā TOP sarakstā. Pārbaudot to specifikācijas, Jūs atradīsiet tādu pašu iespaidīgo UHD izšķirtspēju, un tā īpašā apgaismojuma vadības funkcija ekrānu sadalīs atbilstošās sadaļās, lai Jūs vienmēr varētu redzēt visas mazākās detaļas.

Izmantojot lietotni “SmartThings”, Jūs varat viegli likt šiem televizoriem darboties, un tad Jūs iepazīsieties ar to iespaidīgajām funkcijām, ļaujot ne tikai skatīties atlasītās filmas, bet arī spēlēt spēles vai kā citādi izmantot viedo funkciju priekšrocības.

Philips 32PFS5823/12

Šī modeļa īpaši plānais, stilīgais dizains, pirmkārt, piesaista daudzu uzmanību, taču varat būt pārliecināti - šim televizoram ir daudz vairāk priekšrocību. “Pixel Plus HD” modulis garantēs izcilu attēla kvalitāti, lai Jūs varētu redzēt katru detaļu, pat vismazāko.

Philips 32PFS5823/12

Un, ja Jūs nolemjat iegādāties tā paša uzņēmuma “Blu-Ray”, DVD atskaņotāju vai mājas kino sistēmu, varat kontrolēt visas savas ierīces, izmantojot “Philips EasyLink”. Tas patiesībā ir ļoti ērti!

LG 32LK6200PLA

Iespējams, ka tas nav iespaidīgākais un labākais LED televizors, bet ar Full HD izšķirtspēju pietiek augstas kvalitātes, detalizētiem un spilgtiem attēliem neatkarīgi no tā, ko skatāties. Jūs gaida izcila mājas izklaide, apskaužama virtuālā telpiskā skaņa un garantētas vēl jaudīgākas SMART TV funkcijas - šāds modelis patiks ikvienam, kurš meklē optimālu cenas un veiktspējas attiecību.

ForMe 32DL - T2001

Var būt nedaudz negaidīti redzēt šo zīmolu labāko sarakstā, taču lieliskā naudas vērtība ir palīdzējusi nopelnīt pircēju labvēlību un popularitāti. Šis televizors var piedāvāt 1366x768 HD izšķirtspēju, spilgtu ekrānu, “Dolby Digital” sistēmu ar augstas kvalitātes skaņu un daudziem USB un HDMI savienojumiem, kas ir ļoti noderīgi.

ForMe 32DL-T2001

Pietiekami kompakts izmērs ļaus to ievietot pat mazākā telpā - šāds televizors izskatās pietiekami elegants. Ja Jūs nevēlaties daudz ieguldīt šajā pirkumā, tā noteikti būs viena no labākajām izvēlēm!

Piezīme par televizora izvēli

Lai pieņemtu izvēli, kuram no šī TOP sarakstā minēto ierīču modelim (vai jebkuram citam) vajadzētu nonākt Jūsu mājās, Jums jāzina, kā izvēlēties televizoru. Jūs to varēsiet izdarīt, ņemot vērā šīs nianses:

  1. Mērķis. Izlēmiet, kur tiks novietots un kādas funkcijas pildīs televizors. Šī informācija palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko izmēru un funkcijas.
  2. Televizora diagonāle vai izmērs. Šis parametrs visbiežāk ir atkarīgs no tā, cik daudz vietas Jūs varat atvēlēt televizoram. Svarīgi ir atcerēties, ka liels televizors nenozīmē labāku attēla kvalitāti un ka to būs ērtāk skatīties. Viss ir atkarīgs no telpas, attālumam līdz televizoram un protams televizora izšķirtspējas.
  3. Tehnoloģijas un funkcijas – svarīgs aspekts tiem, kas plāno izmantot visas piedāvātās televizora funkcijas, bet ja Jūs vēlaties tikai vakarā skatīties ziņas un brīvdienās filmas, tad Jums nav vērts iegādāties 3D vai Smart TV.
  4. LCD, LED, QLED vai OLED. Tas nav tikai līdzīgas abreviatūras, bet arī viens no parametriem pēc kura var izvēlēties televizoru, tas ietekmē ierīces cenu un tās kvalitāti. LED un LCD derēs tiem, kuri nevēlas pārmaksāt un kuriem kvalitāte nav pats svarīgākais faktors. QLED vai OLED apmierinās pat visprasīgākos lietotājus.
  5. Cena. Nolēmiet cik daudz naudas Jūs esat gatavi atvēlēt jaunam pirkumam. Nav noslēpums, ka no cena ir atkarīga televizora funkcionalitāte, tehnoloģijas un izmērs.

Ņemot vērā visus šos aspektus, būs daudz vieglāk izlemt, kurš no labākajiem televizoriem vislabāk atbildīs Jūsu cerībām. Lieliskās iespējas, kuras piedāvā šie modeļi, noteikti ar tiem nebeidzas - atrodiet vēl vairāk televizorus interneta veikalā 220.lv!

Pircējiem patika šis ieraksts

4.1/5
16 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?