Noderīgi padomi

Labākie veļas žāvētāji 2019. gadā

5/5
19 10 2019

Lai gan veļas žāvētāji pagaidām nevar konkurēt ar veļas mazgājamo mašīnu popularitāti, tie, kuriem mājās ir mazliet vairāk vietas, arvien biežāk izvēlas to izmantot tieši minētajai iekārtai. Tikmēr ražotāji ir nepielūdzami un pastāvīgi cenšas piedāvāt arvien funkcionālākas un sarežģītākas ierīces, kas var aizkavēt vislabākā žāvētāja atrašanu. Ja jūs šobrīd apsverat iespēju iegādāties jaunu veļas žāvētāju, iepazīstieties ar 2019. gada TOP sarakstu - iespējams, ka labākie veļas žāvētāji, kas tajā ir minēti pievērsīs jūsu uzmanību.

Candy CS C8DG-S

Ar ietilpīgo 8 kilogramu bungu un 14 dažādām programmām šīs nav vienīgās šī elektriskā veļas žāvētāja priekšrocības. Droši vien lielākais tās popularitātes veicinātājs ir “Smart Touch” funkcija un īpašā “Candy Simply Fi” programma - jūs varat to izmantot, lai apgūtu jaunus žāvēšanas trikus, optimizētu pašu procesu un pat pārbaudītu žāvētāja tehnisko stāvokli. Iepazīstieties ar apskatiem, samaziniet izmaksas un padariet savu ikdienas dzīvi vēl vieglāku!

AEG T8DBG48S

Lai gan katrs elektriskais veļas žāvētājs var efektīvi darboties ar siltumsūkni pat zemākā temperatūrā, šis modelis, pateicoties progresīvajai tehnoloģijai, pārspēj šos rādītājus. Tas nozīmē, ka jūs varēsiet izžāvēt savas drēbes vēl zemākā temperatūrā un tādējādi patērēt daudz mazāk enerģijas. Īpašā “AbsoluteCare” sistēma nodrošinās, ka jebkurš audums (pat vilna) tiek žāvēts pareizajos apstākļos - tas skaidri norāda, kāpēc šis žāvētājs iekļaujas TOP sarakstā.

Beko DPS 7405 GXB2

Var teikt, ka šis veļas žāvētājs ir populārs ar savu ekskluzīvo “FlexySense” sensoru, kas pielāgo audumu mitruma līmeni un temperatūru, lai nodrošinātu vienmērīgu jūsu drēbju žāvēšanu. Bungas divvirzienu rotācija arī ievērojami samazina iespēju, ka jūsu apģērba audums tiks sabojāts. Izmantojot šo veļas žāvētāju, jūs perfekti un droši izžāvēsiet gan biezākus džinsus, gan audumus, kuriem nepieciešama īpaša piesardzība - ar tiem paredzētām programmām, kuru pārpilnība noteikti neliks vilties.

Electrolux EW8H358S

Ja jūs nolemsiet, ka šī iekārta būs piemērotākais veļas žāvētājs jūsu mājām, jums nevajadzēs uztraukties par pašiem procesiem - par auduma kvalitāti parūpēsies jūsu vietā. “SmartSense” sistēma noteiks katras veļas mitrumu (lai tās visas nebūtu pārāk augstā temperatūrā), “DelicateCare” pielāgos bungas kustību, bet “GentleCare” garantēs, ka audumi tiks izžāvēti gandrīz divreiz zemākā temperatūrā. Šīs funkcijas nodrošinās nevainojamu veļas kopšanu ar īpaši zemu enerģijas patēriņu.

Hoover DX H10A2TCEX-S

Pēc šīs ierīces specifikāciju pārskatīšanas visievērojamākā, iespējams, ir īpaši ietilpīgā 10 kg bunga, taču, ja jūs nolemjat izvēlēties šo veļas žāvētāja modeli, jūs atklāsiet daudz papildu ieguvumus. Īpašās bungas kustības neļaus audumiem burzīties, ļaujot tos gludināt gandrīz divreiz ātrāk, palaišanas aizkavēšana ļaus efektīvāk plānot laiku, kā arī siltumsūknis, kas nodrošinās izcilu energoefektivitāti. Ja nepietiek ar iemesliem, kāpēc šis veļas žāvētājs ir iekļauts TOP sarakstā, jūs varat to savienot ar savu viedtālruni ar NFC un paplašināt tā iespējas!

Bosch WTW855R9SN

Šis veļas žāvētājs priecēs ar augsto energoefektivitātes klasi (A ++) un tādām ikdienas funkcijām kā automātiskais tīrīšanas kondensators vai elektroniska mitruma līmeņa noteikšana. Starp daudzajām programmām jūs atradīsiet programmas, kas ir īpaši paredzētas alerģiskiem cilvēkiem, kas ļaus noņemt alergēnus audos, kā arī vairākas tvaika programmas, kas palīdzēs uzturēt drēbes nevainojamā stāvoklī.

Gorenje D8565NR

Ja labākais 2019. gada veļas žāvētājs tiktu izvēlēts pēc izskata, šis modelis neapšaubāmi pretendētu uz TOP saraksta augšgalu. Tomēr papildu savam izsmalcinātajam izskatam šis veļas žāvētājs piedāvā arī daudz priekšrocību: “SmartSensor” sistēma automātiski izvēlas žāvēšanas parametrus, kas vislabāk atbilst jūsu audumam, savukārt “SensorCare” jonizators nodrošinās, ka jūsu drēbes ir patīkami aromātiskas un viegli gludināmas. Papildu tam ir augsta energoefektivitāte un viens no visefektīvākajiem filtriem tirgū - šīm visām tehniskajām specifikācijām ir patiešām grūti pretoties.

Samsung DV90M6200CW/LE

Izmantojot šo veļas žāvētāju, jūs varēsiet izmēģināt daudzas unikālas programmas. Piemēram, “AirWash” palīdzēs noņemt audumos absorbētās smakas un sniegs tiem atsvaidzinošu sajūtu, kā arī ietaupīs jūsu laiku, ja izmēģināsiet tūlītēju žāvēšanu, kas ilgst tikai 35 minūtes. Pat izmantojot citas lietojumprogrammas, viedie žāvēšanas sistēmas sensori pastāvīgi pārbaudīs žāvēšanas laiku, lai samazinātu enerģijas patēriņu, un pats galvenais - nesabojājot drēbes - tieši tāpēc šis modelis ir viens no populārākajiem.

Candy GVS4 H7A1TCEX-S

Šis žāvētājs ir īpaši populārs mazākās telpās, jo šis modelis šobrīd ir viens no šaurākajiem tirgū. Tomēr šī opcija ir piemērota arī plašākām mājām - ja jums pietiek ar 7 kg bungu, šis žāvētājs piedāvās daudzas noderīgas funkcijas. Enerģijas taupīšanas, laika taupīšanas un auduma kvalitātes viedās lietotnes, iespēja paplašināt žāvētāja funkcionalitāti, savienojot to ar viedtālruni, ir tikai dažas no funkcijām, ar kurām varēsiet iepazīties tuvāk. 

Beko DS8433RX

Šis žāvētājs nodrošinās, ka visi jūsu audumi pēc žāvēšanas būs visaugstākajā kvalitātē, un, pateicoties gan automātiskajai pretburzīšanās funkcijai, gan divvirzienu bungas rotācijai, gludināšanai būs jāpievērš daudz mazāk uzmanības. Turklāt ar īpašā “FlexySense” sensora palīdzību jums būs vieglāk iestatīt optimālo temperatūru, žāvēšanas līmeni un vienmērīgumu.

Galvenās atsauces, izvēloties veļas žāvētāju

Iepazīstoties ar visu šo TOP sarakstu, jums joprojām var rasties jautājums, kā izvēlēties atbilstošu veļas žāvētāju. Jums būs vieglāk atrast atbildi, ja ņemsiet vērā dažus galvenos punktus:

  1. Žāvētāja tips. Tas noteiks, kā ūdens tiek izvadīts: caur ventili, iztukšojot īpašu trauku vai caur iebūvētu sistēmu. Pašlaik īpaši populāri ir kondensatoru žāvētāji ar siltumsūkni, kas darbojas zemākā temperatūrā un rezultātā patērē ievērojami mazāk enerģijas.
  2. Montāžas metode. Brīvi stāvošs vai iebūvēts? Atkarībā no tā, kur un cik ilgi jūs gatavojaties uzglabāt žāvētāju, un kādu uzlādes metodi jūs izvēlēsieties.
  3. Ielādēs metode. No priekšas ielādējamie veļas žāvētāji ir ietilpīgāki un nodrošina papildu vietu uzglabāšanai, savukārt modeļi ar augšējo iekraušanu ir kompakti un droši bērniem.
  4. Izmēri. Izmēriet vietu, kur plānojat uzglabāt veļas žāvētāju, lai precīzi zinātu, kāds izmērs jums nepieciešams.
  5. Bungas ietilpība. Jo lielāka tā būs, jo vairāk drēbju varēsiet ižžāvēt vienā piegājienā - šajā gadījumā visvieglāk ir meklēt līdzīgas iespējas, kādas jau ir jūsu veļas mazgājamai mašīnai.
  6. Energoefektivitātes klase. Jo augstāka tā būs, jo mazāk enerģijas tiks patērēts un jo lētāka būs katra žāvēšana. 
  7. Funkcionalitāte. Dažādu programmu pārpilnība sniegs jums vēl lielāku komfortu un ļaus jums maksimāli izmantot veļas žāvētāju - padomājiet par funkcijām, kuras vēlaties visvairāk.

Ņemot vērā visas šīs nianses, jūs varat viegli izlemt, kurš veļas žāvētājs būs jums vispiemērotākais. Ja jūs to nevarat atrast šajā TOP sarakstā, internetveikalā 220.lv jūs varēsiet atrast vēl plašāku piedāvājuma klāstu. 

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?