Noderīgi padomi

Labākie viedpulksteņi 2020. gadā

3.5/5
02 04 2020

Viedpulksteņi mūsdienās ir labākā izvēle tiem, kas meklē stilīgu aksesuāru, un tiem, kuri meklē iespaidīgus sporta rezultātus vai vienkārši vēlas sekot līdzi savai pašsajūtai. Pastiprināts pieprasījums rada arī lielāku piedāvājumu, tāpēc nav brīnums, ka jauna viedpulksteņa izvēle prasa daudz laika. Iepazīstinām ar šobrīd populārākajiem modeļiem - iespējams, atradīsiet sev vispiemērotāko!

Apple Watch S5

Tiem, kuriem ir iPhone, šis viedpulkstenis šobrīd būs labākā izvēle. Tas atšķiras no saviem priekšgājējiem ar to, ka tam vienmēr ir aktīvs ekrāns, kas nozīmē, ka jums nebūs nekas papildu jādara, lai redzētu lielāko daļu jaunākās informācijas. Nebūsiet arī vīlušies arī par tā funkcionalitāti: šeit jūs atradīsiet tādas pamatfunkcijas kā EKG monitoru, GPS izsekošanu, sirdsdarbības monitoringu un citas.

Samsung Galaxy Watch Active 2

Samsung ir pievienojis galvenās “Galaxy Watch” priekšrocības šim sportiskajam viedpulkstenim, kurš ir arī plānāks, vieglāks un, domājams, ērtāks. Šis TOP pulkstenis ir novērtēts ar spilgtu, kompaktu displeju un funkciju pārpilnību. Papildus sportam raksturīgajām funkcijām, tas piedāvā arī labsajūtas programmas, lai uzraudzītu miegu un sekotu stresa līmenim.

Fitbit Versa 2

Tiem, kas meklē nedaudz vienkāršāku un pieejamāku iespēju, šim populārajam Fitbit viedpulkstenim noteikti vajadzētu atstāt iespaidu. Kaut arī jūs tajā neatradīsiet GPS funkciju, tā vietā jūs varēsiet izbaudīt stabilu akumulatora darbības laiku, vienmēr ieslēgtu displeju un nedaudz samazinātu, bet tomēr ērtu korpusu. Piekrītam - šādam labumu sarakstam tiešām ir grūti pretoties!

Fossil Gen 5

Stilīgs nerūsējošā tērauda dizains, pietiekama (1 GB RAM) veiktspēja, dažādi akumulatora režīmi ir tikai dažas no funkcijām, kas šo viedpulksteni padara tik populāru. Lai gan dažos aspektos un funkcijās to vēl nevar salīdzināt ar Apple vai Samsung viedpulksteņiem, tiem, kas meklē nostrādātu dizainu un pamatfunkcijas, šī modeļa funkcijas noteikti būs piemērotas.

Apple Watch 3

Lai arī šīm pulkstenim nu jau ir pat divas jaunākas versijas, 2019. gada TOP sarakstos joprojām tiek minēts tieši šis Apple modelis. Cena ir vēl zemāka, taču tā iespējas nebūt nav zemākas. Šis viedpulkstenis ir ūdensizturīgs, tam ir GPS un virkne sporta izsekošanas lietotņu: ja nemeklējat viedtālruņa jaunāko versiju, iespējams, vēlēsieties apsvērt arī šo iespēju.

Samsung Galaxy Watch

Šis viedpulkstenis, iespējams, ir visaugstāk novērtētais pateicoties tā iespaidīgā akumulatora darbības laikam, kas daudzos gadījumos var ilgt pat līdz četrām dienām. Šis aksesuārs arī ir TOP sarakstā tā unikālā pagriežamā rāmja un īpaši lietotājam draudzīgās saskarnes dēļ. Tas izskatās kā daudzi klasiskie pulksteņi, taču neļaujiet sevi apmānīt - šis viedpulkstenis tā funkcionalitātes dēļ ir lieliski piemērots pat ļoti sportiskam sniegumam.

Huawei Watch GT2

Šis viedpulkstenis pārsteidz, pirmkārt, ar savu stilīgo izskatu, kur nozīmīgs ieguldījums ir arī fantastiskais OLED displejs. Arī akumulatora darbības laiks ir iespaidīgs: mazākiem modeļiem tas ilgst apmēram nedēļu, bet lielākiem - divreiz ilgāk. Galvenais uzsvars tiek likts uz ķermeņa apmācības uzraudzību. Šeit jūs atradīsiet integrētu GPS, jūs varēsiet izsekot jūsu sirdsdarbības ātrumam, miega kvalitātei un izmēģināt pat 15 dažādus sporta veidus, ieskaitot skriešanu, pastaigas, airēšanu, peldēšanu un daudz ko citu. Ja jūs plānojat izmantot pulksteni sporta vajadzībām, šis Huawei modelis jums neliks vilties.

Xiaomi Amazfit GTR

Labvēlīga cena, plašs krāsu diapazons un iespaidīgs AMOLED displejs - pārsteidzošākās priekšrocības, ko var piedāvāt “Xiaomi” viedpulksteņi, kuri ir nopelnījuši vietu šajā TOP sarakstā. Izmantojot vienu no tiem, jūs varat aizmirst par uzlādi - to nodrošinās akumulators, kas darbojas apmēram 24 dienas. Šis modelis tiek slavēts arī par lietotājam draudzīgu un ērti lietojamu lietotāja interfeisu un ūdens izturību. Par šo vērtību tas ir patiešām stabils priekšrocību saraksts, taču mēs pat nešaubāmies, ka jūs atradīsiet vēl vairāk!

Fitbit Ionic

Šis viedpulkstenis būs īpaši patīkams sporta entuziastiem - ar tā palīdzību jūs varēsiet izsekot dažādu treniņu rezultātiem neatkarīgi no tā, vai skrienat, ceļat svarus vai gatavojaties peldēšanai. Arī gaišajā ekrānā redzēsiet dažādus treniņus un citas fitnesa iespējas - ja jūs esat “Fitbit” fans tā visaugstākajam sniegumam, šis populārais pulkstenis jūs nepievils. 

Fitbit Versa Lite 

Šie, iespējams, ir labākie “Fitbit” viedpulksteņi, kas pieejami ikvienam, kurš vēlas sekot līdzi savām izmaiņām. Par zemāku cenu jūs iegūstat pietiekami stabilu funkciju paketi. Šeit ir lietotņu paziņojumi, atgādinājumi par kustību, automātiska sporta, miega kvalitātes, peldēšanas un sirdsdarbības pārraudzība. Ja jūs meklējat uzticamu viedpulksteni fitnesa vajadzībām, šādām iespējām jums noteikti vajadzētu būt pietiekamām. Kamēr jūs tajā neatradīsiet NFC maksājumus vai integrētu GPS, “Versa Lite” joprojām būs lielisks un lēts pirkums.

Apple Watch S4

Pat ar atjaunināto versiju šis viedpulkstenis joprojām ir viena no biežākajām izvēlēm, un viens no iemesliem tam ir arī cenu kritums. Tomēr ar nedaudz lielāku ekrānu jums būs arī iespēja izmēģināt daudzas kultūrisma funkcijas, ļoti precīzi sekot savas sirds ritmam un jūs noteikti nepārmaksāsiet par stilīgu un modernu viedpulksteni.

Šie ir labākie, bet noteikti ne vienīgie viedpulksteņi, kurus vērts iegādāties 2020.gadā. Labākie soļu skaitītāji ir aprīkoti ar vairākām noderīgām funkcijām. Ja neesat atradis piemērotāko modeli no šiem populārākajiem, aicinam Jūs iepazīties ar padomiem kā izvēlēties viedpulksteni un vēl plašāku piedāvājumu varēsiet atrast internetveikalā 220.lv!

Pircējiem patika šis ieraksts

3.5/5
8 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?