Noderīgi padomi

Dārza mēbeļu tendences 2019. gada vasarai

5/5
17 04 2019

Tas ir laiks, kad mēs varam nomainīt atpūtu pie televizora pret mājīgu vakaru pagalmā vai terasē. Lai sagaidītu silto sezonu ne tikai ērti, bet arī stilīgi, ir lietderīgi iepazīties ar populārākajām tendencēm āra mēbeļu izvēlē. Ja jūs vēl tikai plānojat iegādāties jaunas āra mēbeles, dominējošās modes tendences palīdzēs jums pieņemt pareizos lēmumus!

Jaukti materiāli

Šogad mēs neizvairīsimies no populārākajām tendencēm. Tās ir ļoti vienkāršas: izturīgi, stabili materiāli (metāla, rotangpalmas u.c.) tiek apvienoti ar „mīkstāku” (gobelēni, ādas vai cita veida audumiem), lai nodrošinātu mēbeļu izturību un komfortu. Kombinācijas var būt daudzveidīgas - jo vairāk interesantu materiālu un detaļu jūs nolemsiet apvienot, jo īpašāka būs jūsu terase.

Drosmīgas krāsas

Lai arī gaumīgiem, neitrāliem toņiem vienmēr būs īpaša vieta mūsu sirdīs, šī gada tendence ir krāsaina un izteiksmīga terase, kas ir viena no iecienītākajām idejām, lai jūs varētu droši pārbaudīt košus toņus. Izmantojiet spilgtas krāsas spilvenus, veidojiet daudzveidīgas lapenes un meklējiet interesantākus āra mēbeļu toņus - izvēle šajā gadījumā ir ļoti plaša, tāpēc gala rezultāts būs atkarīgs tikai no tā, cik daudz jūs atļausieties eksperimentēt.

Vienkāršība un funkcionalitāte

Pretstatā iepriekš minētajām spilgtajām krāsām, šī gada populārāko āra mēbeļu komplektus raksturo praktiskums. Vienkārši pārnēsājamas, salokāmas āra mēbeles, pielāgojami, funkcionāli telpu risinājumi ir tieši tas, ko jums būtu vēlams izvēlēties šogad. Tendenču sarakstā tie nav bez iemesla: ja jūs nolemjat pārvietot mājīgo sēdekļa stūri ēnā vai vienkārši izlemjat ietaupīt, pērkot daudzfunkcionālas mēbeles, jūs ātri redzēsiet šo mēbeļu priekšrocības.

Mājīgums un komforts

Kad runa ir par āra mēbelēm, vienmēr tiek uzsvērts komforts - nereti saka, ka terases mēbeles vai iekārtojums nedrīkst atšķirties no tā komforta, ko cenšamies izveidot telpās. Šādas tendences turpinās kļūt populāras arī šogad: ja vēlaties tās pielāgot ārpusei, izvēlieties komfortu arī āra telpām, kas ļaus Jums atpūsties un baudīt maksimālu komforta sajūtu. Kājas var izstiept dārza gultā, dīvāni vai atzveltnes krēsli ar mīkstiem spilveniem, plašas dārza mēbeles ir tikai dažas no iespējām, kas palīdzēs izveidot vēlamo atmosfēru.

Ilgstoši risinājumi

Zemāka patēriņa veicināšana atspoguļojas arī āra mēbeļu tendencēs - tas ir viens no iemesliem, kāpēc ir ieteicams izvēlēties augstas kvalitātes un izturīgus produktus. Bieži tiek uzsvērts, ka laikmeta dizainam un uzticamiem dizaina elementiem jābūt galvenajiem kritērijiem, izvēloties āra mēbeles, bet tas nenozīmē, ka tiem būtu jāatsakās no savas stilistiskās idejas. Mūsdienās ir viegli apvienot gan stilu, gan kvalitāti - ja ieskatīsieties internetveikalā 220.lv, jūs ātri par to pārliecināsieties.

Īpaša uzmanība apgaismojumam

Šogad pagalmā vai terasē nekad nebūs pārāk daudz apgaismojuma - apgalvo praktiski visi āra dizaineri, kas piedāvā āra mēbeles un dārza apgaismojumu. Pakaramas gaismas virtenes, izvietojams āra apgaismojums, izgaismoti puķu podi vai visnegaidītākās terases - šādas idejas šogad būs īpaši modernas!

Āra mēbeļu tendences 2019. gadā būs diezgan dažādas, tāpēc ikviens atradīs sev piemērotu ideju, ko vēlēsieties realizēt savās mājās. Tomēr atcerieties, ka vissvarīgākais, izstrādājot terases vai pagalma iekārtojumu, ir jūsu personīgais komforts - pat ja jums nāksies pārkāpt dažus no jūsu izdomātajiem noteikumiem!

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?