Noderīgi padomi

LEGO® Star Wars sērija

3/5
27 03 2018

Sāciet savu ceļojumu uz dažādām galaktikām ar konstruktora «LEGO Star Wars» palīdzību.  Šī ir neticama “LEGO” sērija kas, neapšaubāmi, iepatiksies “Star Wars” filmas faniem, gan vecāka gadagājuma, gan arī jaunākā vecuma cilvēkiem. Sanāk, ka viens un tas pats "LEGO" konstruktors spēj ieinteresēt gan Jūsu vīru, gan arī Jūsu bērnus! Tieši tajā ir ietverta “Star Wars” sērijas īpatnība – tā balstās dažādās epizodēs no leģendārajām filmām un seriāliem, un “LEGO” Jums sniegs iespēju brīvi reproducēt konkrētas epizodes vai arī radīt savus scenārijus.

Sagādājiet prieku bērniem un vēl sirdī jaunajiem pieaugušajiem – pasūtiet «LEGO Star Wars» internetā jau tieši tagad. Šī «LEGO» ļaus Jums pa jaunam iepazīties ar filmas „Star Wars” varoņiem un atrast jaunus. Rekomendējamais vecums «LEGO Star Wars» sākas no 6-9 gadiem, atkarībā no konkrētā komplekta. Taču mēs garantējam, ka katrs komplekts savā ziņā ir labs un tie viens otru lieliski papildina. «LEGO Star Wars» konstruktoros Jūs atradīsiet visus savus iemīļotos „Star Wars” varoņus: Finn, Kylo Renn, Darth Vader vai Jango Fett. Izmēģiniet visdažādākos papildinājumus un aksesuārus – vēlreiz izdzīvojiet atmiņā iespiedušos un visjautrākos „Star Wars” mirkļus, piepildiet savu bērnu dzīvi ar fantāziju.

Jūs varēsiet bez problēmām iegādāties komplektus ne tikai jaunākā vecuma bērniem, bet arī vecākiem bērniem. Mēs pat nešaubāmies par to, ka 9 gadus veci bērni un vecāki bērni ar prieku piedalīsies Kylo Ren privātās lidmašīnas konstruēšanā vai arī droīda K-2SO konstruēšanā.

TOP piedāvājumi: LEGO konstruktori

Un tomēr, 220.lv eksperti rekomendē sākt ar visvienkāršākajiem «LEGO Star Wars» komplektiem, tādiem kā Speeder – prēmiju mednieks vai arī First Order Snowspeed komplektiem, kas ir piemēroti arī sešgadīgiem bērniem. Mēs piedāvājam iegādāties vairākus «LEGO Star Wars» komplektus, lai Jūsu bērniem būtu vairāk iespēju, un protams, arī pašu figūriņu. Tādējādi, Jūs varēsiet būt droši, ka Jūsu bērns aizraujoši pavada sava brīvā laika lielāko daļu.

Pateicoties «LEGO Star Wars» konstruktoriem, viņi spēj reproducēt iztēlotās kaujas, varonīgas uzvaras un noteiktus «Star Wars» brīžus, ar reālistiskām, ļoti jautrām figūriņām, modeļiem un protams,  ietvariem.

Bet vecāka vecuma pusaudži vai arī jau pieaugušie spēs izbaudīt «LEGO Star Wars» vienkāršību, rūpību pret detaļām un komplektu, un dažādu figūriņu komplektēšanu. Veidojot «Star Wars» sēriju kompānija „LEGO” par nešaubījās par to, ka tai izdosies ieinteresēt pat visnopietnākos «Star Wars» fanus, kuri pārmērīgi rūpīgi attiecas pret ikvienu sīkumu figūriņās, ietvaros un komplektos. Tādēļ daži „LEGO” komplekti izskatās burtiski kā maza reāla, «Star Wars» noteiktu varoņu, vietu un lietu kopija.

Izbaudiet brīnišķo laika pavadīšanu, reproducējot visaizraujošākos „Star Wars” mirkļus ar jaunajiem «LEGO Star Wars» komplektiem. Pasūtīt savus pirmos komplektus internetā Jūs varat jau tūlīt. Cenas tiem nav pārāk augstas, tostarp, interneta veikalā 220.lv pastāvīgi tiek piedavāti dažādi "LEGO" komplekti, tādējādi Jūs varat iegādāties komplektus par vēl pievilcīgākām cenām, nekā jebkurā citā vietā.

Tātad, vai vēlaties uzsākt savu ceļojumu uz citām galaktikām? Jūs varat to sākt jau tieši šobrīd – sāciet ar vismazākajiem un vienkāršākajiem komplektiem, attīstieties, palieliniet savu kolekciju, un protams, attīstiet savos bērnos radošuma, «LEGO» un «Star Wars» mīlestību. Mums nav ne mazāko šaubu par to, ka vairums no Jums paši esat izauguši ar šīm lietām. Būtu taču lieliski, ja to kompānijā izaugtu arī Jūsu bērni, vai ne?

Pircējiem patika šis ieraksts

3/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?