Noderīgi padomi

Mājas interjera preces: kā radīt jauku atmosfēru?

28 04 2018

Mēs visi vēlamies, lai mājās būtu jauki un patīkami, tajās vienmēr gribētos atgriezties, tur būtu viegli atpūsties un lieliski pavadīt brīvo laiku. Taču māja pati nevar kļūt mājīga. Tam, lai tajā labi atraisītos un varētu atpūsties, ir nepieciešams radīt atbilstošu atmosfēru. Visbiežāk mājīgu atmosfēru palīdz radīt noteikts mājas stils un mājas interjera preces. Varbūt tieši šobrīd esat nolēmis radīt mājās jauku atmosfēru vai mainīt interjeru? Lūk, daži vienkārši ieteikumi, kurus varat izmantot.

Apmeklējiet krāmu tirgu

Viena no tām vietām, kur var iegādāties jaukas detaļas mājai, ir krāmu tirgus. Šeit visbiežāk ierodas tirgotāji, kuri piedāvā dažādus sīkumus mājai. Nav būtiski, vai priekšmets, kuru izvēlaties savai mājai ir vecs vai ļoti sens, jebkurā gadījumā būsiet ieguvēji. Pirmkārt, ietaupīsiet naudu, bet, otrkārt, greznosiet savu māju ar unikāliem priekšmetiem. Piemēram, krāmu tirgū varat iegādāties senlaicīgu ekskluzīva dizaina svečturu, oriģinālu gleznas rāmi vai lielu senlaicīgu spoguli. Tādas mājas interjera preces atdzīvinās atmosfēru un piešķirs mājai jaunu izskatu.

Parūpējaties par apgaismojumu

Viena no svarīgākajām interjera detaļām ir apgaismojums. Neatkarīgi no tā, kādu mājas telpas interjeru radāt, apgaismojumam ir jābūt ļoti labi pārdomātam. Kaut arī esat pieradis, ka dažās telpās pietiek ar to, ka ir iekārts centrālais apgaismojums, mūsdienās, vēloties radīt jauku un patīkamu atmosfēru, ar to vien nepietiek. Interjera speciālisti iesaka, ka labāk ir tad, ja telpā ir vairāki  gaismas avoti. Tam lieliski kalpo mazās lampiņas, dažādi LED vai pat ar saules bateriju uzlādējami gaismas avoti. Jo telpā vairāk dažādu gaismas avotu, jo dažādāku atmosfēru varat tajā radīt. Apgaismojums ļoti atdzīvina māju un rada lielāku mājīgumu.

TOP piedāvājums apgaismojumām

LED dekoratīvais gaismeklis cena un informācija | LED dekoratīvais gaismeklis | 220.lv -10%
€ 536 € 596
Uz grozu
Lampa ROŽĖ cena un informācija | Lampa ROŽĖ | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 59 €
€ 6999 3st. 9min. Ir noliktavā
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 59 €
Parādīt vairāk

Oriģinālas dekorācijas

Sekojot mūsdienu interjera tendencēm, var pamanīt, ka mājas interjera preces un to pieprasījums ievērojami ir mainījies. Pēdējos gados dažādu sienas dekorāciju vietā, tādu kā gleznu vai spoguļu, daudzi izvēlas jaunu un mūsdienīgu risinājumu – sienu dekorus. Tā ir oriģināla ideja, vēloties radīt ekskluzīvu mājas interjeru. Jūs varat pasūtīt līmējamos sienu dekorus ar dažādām tematikām un dažādos izmēros. Turklāt, daži no ražotājiem dod iespēju radīt savus līmējamos sienu dekorus ar uzrunājošiem vārdiem, frāzēm vai ornamentiem.

TOP piedāvājums gleznām

Glezna "Puķes" cena un informācija | Glezna "Puķes" | 220.lv LABĀKA CENA
€ 5499 5/5
Uz grozu
LABĀKA CENA
Moduļu glezna, 3 daļas, XL izmērs cena un informācija | Moduļu glezna, 3 daļas, XL izmērs | 220.lv % 3 € ATLAIDE NO 59 €
€ 10900 3st. 9min.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 59 €
Reprodukcija, XL izmērs cena un informācija | Reprodukcija, XL izmērs | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 59 €
€ 8999 3st. 9min.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 59 €
Glezna - Starry Dandelions II cena un informācija | Glezna - Starry Dandelions II | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 59 €
€ 8999 3st. 9min.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 59 €
Glezna - Exotic butterflies cena un informācija | Glezna - Exotic butterflies | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 59 €
€ 8999 5/5 3st. 9min.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 59 €
Parādīt vairāk

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?