Noderīgi padomi

​„New Balance” apavi visai ģimenei

5/5
23 05 2017

Ne pirmo gadu Latvijas un visas pasaules tirgū dominē populārie „New Balance” apavi, kas ir piemēroti kvalitatīvai skriešanai un lieliskai pašsajūtai. Šī zīmola apavi ir īpaši ātri atzīts atradums, kas veiksmīgi ir guvis popularitāti dažādās valstīs pašu dažādāko cilvēku vidū. Sākumā tāda tipa apavi tika piedāvāti kā alternatīvs risinājums skriešanas apaviem, kas ļauj kājām justies ērti un viegli kustēties, bet ar laiku šo apavus cilvēki sāka izmantot arī brīvā laika aktivitātēm un nesāt ikdienā.

„New Balance” apavu līnija tika radīta Amerikā 1906. gadā, kad Bostonā ieradies emigrants no Lielbritānijas nolēma, ka vajadzētu izmēģināt apavus ar trīs atbalsta punktiem. No kurienes tāda ideja? Izrādījās, ka „New Balance” zīmola pamatlicējs šo ideju aizguva no dabas. Viņš nejauši pamanīja, ka cāļi, kas staigā uz trīs pirkstiem, ir apbrīnojami stabili un ātri. Veicot dažādus eksperimentus, viņš šo principu piemēroja arī cilvēku apaviem. Tā arī radās pirmie trīs atbalsta punktu „New Balance” apavi, kas ātri mainīja apavu ražošanas pamatprincipus pasaulē. Šie apavi, kas mūsdienās plaši tiek ražoti un pārdoti dažādās valstīs, var būt noderīgi visiem ģimenes locekļiem.

Vīriešu apavi „New Balance”

Katram vīrietim apavi – komforts un drošība. Vīrieši nedzenas pakaļ modei, jo viņiem pats svarīgākais ir tas, lai kājas visu dienu justos labi un būtu ērti gan kustēties, gan sēdēt, tādēļ trīs atbalsta punktu jaunākās paaudzes apavi vīriešiem ir īpaši piemēroti. Daudzi sportisti no šiem apaviem nešķiras pat treniņu laikā. Šos apavus brīvajam laikam ir iecienījuši arī vīrieši, kuri aktīvi nenodarbojas ar sportu, un jaunieši.

TOP piedāvājums

Sieviešu apavi „New Balance”

Sievietēm piemērotie „New Balance” apavi ir lieliskas kvalitātes un skaistuma sintēze. Šie apavi aptver komfortu, skaistumu un kvalitāti, kas ir ļoti svarīgi gan jaunām sievietēm, gan gados cienījamām sievietēm. Lieliski ir tas, ka šī tipa apavus sievietes var piemērot dažādiem apģērbu stiliem, tādēļ „New Balance” sieviešu apavi ir paši populārākie dažādās pasaules valstīs. Izņēmums nav arī Latvija.

TOP piedāvājums

Bērnu apavi „New Balance”

Viens no labākajiem lēmumiem, kuru variet pieņemt bērna labsajūtas un veselības dēļ – labu un kvalitatīvu apavu iegāde. Tieši tādēļ „New Balance” apavi bērniem ir tik populāri un tiek pārdoti ļoti plaši. Bērnībā ir ļoti svarīga apavu kvalitāte, jo pēda vēl tikai veidojas, tādēļ to deformēt ir ļoti viegli. Turklāt, ar tāda tipa apaviem bērni var justies ļoti droši, jo apavi tiek ražoti no pilnīgi pārstrādāta papīra un no uz sojas bāzes izgatavotām krāsām.

TOP piedāvājums

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
2 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?