Noderīgi padomi

New Balance – apavi, kurus iecienījuši cilvēki visā pasaulē

5/5
18 05 2017

Lūk, jau vairāk nekā 100 gadus New Balance ražo savus populāros sporta apavus, ko ir iecienījušas slavenības. Sporta apavu piedāvājuma sortiments ir milzīgs, un katram modelim tiek piešķirts noteikts skaitļu kods. Vispopulārākie modeļi ir 547., 576., 991. un 1500. Uzmanību alkstošiem kolekcionāriem mēs paziņojam, ka ikvienu liela mēroga sporta pasākumu „New Balance” kompānija atzīmē ar sporta apavu sērijas izlaišanu ierobežotā daudzumā. 

TOP piedāvājums: vīriešu apavi „New Balance”

Kompānijas vēstures aizsākumi meklējami ortopēdisko apavu ražošanā. Šādu ērtu apavu ideju to radītāji tika aizņēmušies no dabas – viņi izmantoja vistas kājas principu, t.i., trīspunktu balsta sistēmu, tādējādi nodrošinot ražotajiem apaviem ārkārtīgu stabilitāti un drošu amortizāciju. Savas darbības gadu laikā kompānija ieviesa ne vienu vien novatorisku tehnoloģisko risinājumu, un tie visi veiksmīgi tiek izmantoti apavu ražošanā: amortizējošas un stabilizējošas tehnoloģijas, ārkārtīgi viegli materiāli apavu zolēm, ūdensnecaurlaidīga odere un saistzoles, kas nodrošina gaisa pieplūdi ādai, kā arī daudzi citi risinājumi. Līdz pat šim laikam kompānija ir nepārspējams novators sporta tehnoloģiju jomā, kas augstu vērtē ekskluzīvu kvalitāti, nevis kvantitāti.

TOP piedāvājums: sieviešu apavi „New Balance”

1938. gadā kompānija sāka sporta apavu izstrādi un ražošanu, sākumā tie bija domāti tikai skrējējiem, taču nedaudz vēlāk sāka ienākt pasūtījumi arī no citu sporta veidu pārstāvjiem. Sporta apavi kļuva par kompānijas galveno produkciju, tādēļ arī kompānijas oficiālais nosaukums ir New Balance Athletic Shoe, Inc. Neskatoties uz to, ka šo daudzo darbības gadu laikā vairākkārt ir mainījušies uzņēmuma īpašnieki, sporta apavu ražošanā arī tālākā gaitā tika izmantotas īpašas tehnoloģijas, pateicoties kam, pieprasījums pēc šī uzņēmuma produkcijas tikai palielinājās.

TOP piedāvājums: bērnu apavi „New Balance”

Ir jāatzīmē, ka visas savas darbības gadu laikā sabiedrība ir stingri pieturējusies pie ieviestajām tradīcijām, un visvairāk uzmanības ir pievērsusi kvalitātei – tādējādi kļūstot par vienu no visnozīmīgākajiem iemesliem, kādēļ šie sporta apavi ir guvuši tik iespaidīgu popularitāti visā pasaulē. Vajadzētu pievērst uzmanību tādam apstāklim, ka pēdējo gadu laikā (t.i., laikos, kad visas sporta kompānijas savu darbību ir pārcēlušas uz Āziju), savas produkcijas lielāko daļu New Balance ražotnes saražo ASV un Apvienotajā Karalistē. Apavu nenozīmīga daļa tiek ražota Vjetnamā, un tur saražotā kvalitāte tiek kontrolēta īpaši stingri.

Šo apavu kvalitāti jau izsenis ir augstu novērtējusi arī ASV armija – New Balance kompānija ir viens no lielākajiem apavu piegādātājiem tās vajadzībām. Lai nu kā, bet šī zīmola ražotie sporta apavi ir domāti ne tikai profesionāliem sportistiem vai militāristiem. Piemēram, New Balance 991. modeļa apavus pastāvīgi valkāja Stīvs Džobss un populārais doktors Hauss.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?