Noderīgi padomi

Piemērotākais tualetes pods atbilstoši Jūsu mājokļa kanalizācijas izvada veidam

3.3/5
29 11 2019

Tualetes poda iegāde jaunajam mājoklim šķiet tāds nieks vien - atlien vien iegriezties tuvējā būvniecības veikalā, izvēlēties kādu, kam tieši šobrīd piemērota īpaši zema cena un darbs darīts. Tomēr tā nebūt nav! Pareizā poda izvēlē jāņem vērā vairāki priekšnosacījumi un krāsa vai cena nebūt nav noteicošākais izvēles faktors. 

Kam pievērst uzmanību izvēloties tualetes podu?

Lai tualetes pods kalpotu godam un neprasītu papildus pārbūvi, remontdarbus vai apkopi, tam jāatbilst arī mājokļa kanalizācijas izvadam. Par to, kā izvēlēties atbilstošāko tualetes podu savam mājoklim un kanalizācijas izvades sistēmai, arī pastāstīsim raksta turpinājumā.

  • Pie sienas ierīkojamiem podiem var būt dažādi ūdens pievadi, kam precīzi jāsaskan ar tiem, kādi ir Jūsu mājoklī. Kanalizācijas izvades sistēmas podiem var būt universālas, horizontāli vērstas sienā, vertikāli vērstas grīdā un saliektas 45 grādu leņķī. Tāpēc, dodoties uz būvniecības veikalu, noteikti ieteicams izvēlēties tādu tualetes podu, kura izvads atbilst mājokļa kanalizācijas izvadam.
  • Jāatceras, ka tualetes podi, kuru kanalizācijas izvads atrodas grīdā, būs grūtāk kopjami, jo ap tiem veidosies putekļi un krāsies netīrumi. Pie sienas stiprināmais tualetes pods ar izvadu sienā vai 45 grādu leņķī būs salīdzinoši vieglāk kopjams, jo tas nesaskarsies ar grīdu un zem tā būs vieglāk piekļūt ar tīrāmajiem līdzekļiem.
  • Lielākā daļa tualetes podu modeļu ir izgatavoti ar horizontālu ūdens izvades sistēmu, tomēr tas nebūt nenozīmē, ka tos iespējams pieslēgt tikai pie kanalizācijas izvada sienā. Ja lietošanas instrukcijā nav minēts savādāk, tad tualetes podus ar horizontālo izvades sistēmu iespējams piestiprināt arī pie vertikālās kanalizācijas pievada, kas atrodas grīdā.
  • Jāņem vērā, ka atšķirībā no tualetes poda ar horizontālo izvades sistēmu, kuru var pieslēgt divejādi, tualetes podu, kam ūdens izvade noris vertikāli, būs iespējams piestiprināt tikai pie kanalizācijas izvada, kas atrodas grīdā.
  • Liela nozīme tualetes poda izvēlē ir ūdens skalošanas mehānismam. Lai ietaupītu līdzekļus uz ūdens patēriņa rēķina, ieteicams izvēlēties tualetes podus, kuros ierīkots dubultās skalošanas mehānisms. Vairumam tualetes podu skalošanas tvertnes tilpums ir vismaz 6 litri, bet tualetes podiem, kas aprīkoti ar dubultās skalošanas mehānismu, skalošanu iespējams veikt 2 dažādos režīmos - ar 3 un ar 6 litriem ūdens. Šāds režīms palīdzēs ne tikai ekonomēt ūdeni, bet arī noregulēt ūdens temperatūru un neļaus veidoties kondensātam uz poda virsmas, tādēļ tas būs daudz vieglāk kopjams.
  • Tāpat, izvēloties tualetes podu savam mājoklim, jānovērtē, ar kādu spiedienu notiek ūdens izvade. Ja izvades laikā spiediens ir pārlieku liels, tas var radīt slodzi ne tikai kanalizācijas caurulēm, bet arī radīt lielu troksni, kas var būt apgrūtinošs ikdienā. Tāpēc pirms tualetes poda iegādes, ieteicams rūpīgi iepazīties ar visiem tehniskajā specifikācijā minētajiem datiem un parametriem.

WC komplekts Cersanit Morena: WC montāžas rāmis + pods+ vāks + tvertne + poga cena un informācija | WC komplekts Cersanit Morena: WC montāžas rāmis + pods+ vāks + tvertne + poga | 220.lv 9 € ATLAIDE NO 100 €
€ 14300 4.8/5 4d. 17st. Izņemiet rīt
Uz grozu
9 € ATLAIDE NO 100 €
Grohe tualetes pods Grohe Euro Ceramic Rimless 39462000 cena un informācija | Grohe tualetes pods Grohe Euro Ceramic Rimless 39462000 | 220.lv 15 € ATLAIDE NO 250 €
€ 32800 5/5 4d. 17st.
Uz grozu
15 € ATLAIDE NO 250 €
Tualetes pods Sapho Paco Rimless ar lēni nolaižāmu vāku cena un informācija | Tualetes pods Sapho Paco Rimless ar lēni nolaižāmu vāku | 220.lv 9 € ATLAIDE NO 100 €
€ 22700 4.9/5 4d. 17st. Izņemiet rīt
Uz grozu
9 € ATLAIDE NO 100 €
15 € ATLAIDE NO 250 €
Keramikinis klozetas cena un informācija | Keramikinis klozetas | 220.lv 0 €
€ 23999 4d. 17st.
Uz grozu
Tualetes pods Grohe Bau Rimless ar soft-close vāku, 39496000 cena un informācija | Tualetes pods Grohe Bau Rimless ar soft-close vāku, 39496000 | 220.lv 9 € ATLAIDE NO 100 €
€ 20100 5/5 4d. 17st. Izņemiet rīt
Uz grozu
9 € ATLAIDE NO 100 €
Tualetes pods ar vāku Villeroy & Boch O.Novo cena un informācija | Tualetes pods ar vāku Villeroy & Boch O.Novo | 220.lv 9 € ATLAIDE NO 100 €
€ 15500 4d. 17st.
Uz grozu
9 € ATLAIDE NO 100 €
9 € ATLAIDE NO 100 €
Tualetes pods Dneprokeramika Siena cena un informācija | Tualetes pods Dneprokeramika Siena | 220.lv 6 € ATLAIDE NO 60 €
€ 6599 4.7/5 4d. 17st. Izņemiet rīt
Uz grozu
6 € ATLAIDE NO 60 €
Parādīt vairāk

Ja vēlaties atrast savam mājoklim vispiemērotāko tualetes podu, kas atbildīs visām Jūsu prasībām un būs ne tikai prakstisks lietošanā, bet arī kalpos kā krāšņs papildinājums Jūsu vannas istabā, iesakām Jums ielūkoties interneta veikala 220.lv plašajā piedāvājumā.

Lai tualetes podu piedāvājumā būtu vieglāk orientēties, interneta veikals saviem apmeklētājiem piedāvā ērtus meklēšanas rīkus, lai atrast Jūs interesējošo preci būtu daudz vieglāk. Tā, piemēram, tualetes podus iespējams izmeklēt pēc to pievades veida, dziļuma, stiprinājuma tipa, ražotāja nosaukuma un izcelsmes valsts.

 Tāpat pie mums atradīsiet visus nepieciešamos tualetes podu aksesuārus, piemēram, dekoratīvus poda vākus un siltdītājus, kā arī rezerves daļas. 

Padariet savu vannas istabu neatkārtojamu par izdevīgākajām cenām kopā ar interneta veikalu 220.lv!

Pircējiem patika šis ieraksts

3.3/5
3 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?