Noderīgi padomi

Kādas firmas ledusskapi pirkt? Populārākie ražotāji

4.5/5
20 05 2020

Apsverot, kā izvēlēties ledusskapi, mēs ņemam vērā vairākus izvēles kritērijus, no kuriem daudzi norāda ražotāju. Preču zīmolam patiešām ir nozīme - uzticami uzņēmumi, kas jau ir nopelnījuši savu vārdu tirgū, lieliski zina, kas klientiem vajadzīgs, tāpēc mēs varam sagaidīt visaugstāko kvalitāti un funkcionalitāti. Tomēr nav iespējams izdalīt vienu no labākajiem ražotājiem - mēs aicinām jūs izlasīt pilnu to sarakstu.

Samsung

Tiem, kas meklē ledusskapi, kas neatpaliek no jaunākajām tehnoloģijām, vispirms vajadzētu ieskatīties Samsung klāstā. Šis uzņēmums pastāvīgi pārsteigs ar jauninājumiem gan ledusskapja funkciju, gan dizaina risinājumu ziņā. Par to popularitāti liecina arī citu pircēju atsauksmes: Samsung ledusskapji tiek minēti kā uzticamas, ilgi kalpojošas ierīces. To plašā izvēle var attaisnot ikviena vēlmes.

Liebherr

Šis uzņēmums īpašu uzmanību pievērš ledusskapju praktiskumam, tāpēc starp piedāvātajiem modeļiem mēs varam pamanīt rūpīgi pārdomātu plauktu un atvilktņu izkārtojumu. Ērti kopjami materiāli un praktiskas atkausēšanas funkcijas ir dažas no citām ikdienas priekšrocībām, kas minētas Liebherr ledusskapja pārskatos. Nepieciešams pieminēt to mūžīgo dizainu, kas ilgus gadus rotās jūsu virtuvi.

Snaigė

Tas ir Lietuvas zīmols, kas drosmīgi var konkurēt ar pasaules milžiem. Vēl jo vairāk tāpēc, ka šī kompānija labāk nekā jebkurš cits zina mūsu cerības un pastāvīgi nodrošina risinājumus, kas tos pārsniedz. Pārskatos Snaige ledusskapji tiek slavēti par to stabilo ietilpību un ērto “No Frost” sistēmu, taču gandrīz visus visvairāk iespaido unikālie dizaina risinājumi. To klāstā atradīsiet gan klasiskā, gan retro stila ledusskapjus, un uz dažām virsmām jūs pat varēsiet rakstīt ar krītu - šāds risinājums neapšaubāmi kļūs par jebkuras telpas rotājumu.

Electrolux

Daudziem šī uzņēmuma ledusskapjiem ir unikāla uzglabāšanas sistēma, kuru var pielāgot jūsu vajadzībām, viegli pārvietojot ledusskapja nodalījumus. Tomēr tās noteikti nav vienīgās priekšrocības - ir arī vērts atzīmēt augstu energoefektivitāti, plašu izmēru un dizainu izvēli, kā arī izdevīgu cenu. Tomēr, ja izvēlaties Electrolux ledusskapi, mēs nešaubāmies, ka jūs atklāsiet vairāk šādu priekšrocību.

Beko

Beko izmanto jaunas tehnoloģijas un drosmīgi eksperimentē ar tām, lai ražotu gudri noformētus ledusskapjus. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams ledusskapis, kas uztur pārtiku svaigu līdz 30 dienām, vai arī jūs meklējat saldētavu, kas pat varētu darboties jūsu garāžā, šeit vienmēr būs ko izvēlēties. Daudzi dažādi stilistiski risinājumi, augstas kvalitātes materiāli un neapstrīdama funkcionalitāte atstās iespaidu uz ikvienu, kurš meklē labāko ledusskapi.

AEG

Kaut arī ledusskapja klasiskais dizains, kas viegli saplūst virtuves vidē, var palikt nepamanīts, AEG ir sagatavojis vairākus patīkamus pārsteigumus. Izturīgi stikla plaukti, izliekti stūri ērtai tīrīšanai, tehnoloģijas, kas vēl vairāk ļauj uzturēt optimālu saldēšanas temperatūru ... Šādas un līdzīgas priekšrocības varētu saukt bez apstājas, tāpēc nav šaubu, kāpēc šie ražotāji nonākuši šajā sarakstā.

Bosch

Tuvāk apskatot šī uzņēmuma ledusskapju klāstu, ir viegli pārliecināties, ka tas īpašu uzmanību pievērš kvalitātei. Ekonomisks LED apgaismojums, izturīgi materiāli, pārtikas svaiguma tehnoloģijas un citi līdzīgi risinājumi ļāva tiem nopelnīt klientu labvēlību. Tie, kuri meklē nestandarta risinājumus, arī varēs atrast sev piemērotu ledusskapi šajā klāstā - šeit atradīsiet arī divdurvju modeļus ar ledus mašīnām.

Gorenje

Šo ledusskapju ražotāji apgalvo, ka viņu zīmola produkti kļūst par akcentu virtuves interjerā - starp tiem jūs atradīsiet daudzus ekskluzīvu krāsu modeļus. Tomēr ražotāji labi zina, ka šis pirkums ir ilgstošs, tāpēc viņi cenšas nodrošināt, ka jums tiešām nebūs jādomā par pārmaiņām nākamajos gados. Viedās tehnoloģijas tiek izmantotas, lai nodrošinātu, ka produkti ir pēc iespējas svaigi un enerģijas patēriņš tiek samazināts līdz minimumam. Līdz šim šķiet, ka šāds plāns darbojas nevainojami.

LG

Jūs bieži redzēsiet šī uzņēmuma vārdu starp labākajiem - LG ledusskapji tiek novērtēti to energoefektivitātes, ērtās lietošanas, zemā trokšņa līmeņa dēļ un vispārējām ērtībām. Uzņēmums lielu uzmanību pievērš novatoriskiem risinājumiem, kas bieži atstāj uz klientiem spēcīgu iespaidu. Tiem, kas meklē stilīgu produktu, noteikti patiks “InstaView” unikālā tehnoloģija: divreiz pieskaroties tonētajam ledusskapja stiklam, uzzināsiet, kas tajā ir paslēpts.

Whirlpool

Šis uzņēmums tiek novērtēts ar klasiskajiem risinājumiem, augsto kvalitāti un uzticamību. Viņu piedāvātie ledusskapji ar zemākām saldētavām ir saņēmuši ļoti daudz komplimentu. Nedaudz platāki, bet zemāki modeļi ērti ļauj sasaldēt lielākus produktu daudzumus, un citiem ražotājiem joprojām ir smagi jācīnās par savu sniegumu. Tātad, ja jūs meklējat perfektu ledusskapja un saldētavas kombināciju, starp LG piedāvātajām ierīcēm jūs atradīsiet daudz ievērības cienīgu iespēju.

Nekļūdīsimies, sakot, ka šajā sarakstā ir minēti gandrīz visi labākie ledusskapju ražotāji. Tomēr jums nevajadzētu ierobežot sevi ar šiem zīmoliem - ja jūsu atrastais modelis atbilst visām ierīces specifikācijām, pat ne tik slaveni uzņēmumi var jūs ļoti patīkami pārsteigt.

Pircējiem patika šis ieraksts

4.5/5
2 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?