Noderīgi padomi

Vai Jūs zinājāt, kuri sieviešu apavi ir vispopulārākie?

20 04 2017

Sporta apavi, zābaciņi vai augstpapēžu apavi – tie ir vispopulārākie sieviešu apavi. Un tas nebūt nav nejauši: sporta apavi ir ērti un ļauj izveidot drosmīgu un nerātnu tēlu, zābaciņi ar īsiem stulmiem ir piemēroti jebkuram apģērbam, savukārt, augstpapēžu apavi – tas ir elegances un sievišķības simbols.

Kā zināms, sporta apavi jau sen ir pārstājuši pildīt tikai sporta apavu lomu. Daudzveidīgie spilgtie New Balance, Nike vai citu visiem zināmo zīmolu modeļi ļauj modes dāmām visā pasaulē radīt neprastus, taču patiesi atmiņā paliekošus tēlus. Mūsdienās sporta apavus nēsā kopā ar šaurām vai sašaurinātām džinsa auduma biksēm, īsām kokvilnas kleitām. Tostarp, tie saderas ar brīvi krītošām zīda vai džinsa auduma blūzēm. Sporta apavi īpaši saderas ar naģenēm, jakām ar rāvējslēdzējiem vai bez tiem, kā arī ar vīriešu piegriezuma mēteli. Nedaudz neparasti, taču ļoti moderni sporta apavi izskatās kombinācijā ar lietišķā stila kostīmu, kā bikses ir nedaudz sašaurinātas un atsedz potītes. Jebkurā gadījumā, sporta apavi vislabāk izskatīsies uz sportiskām kājām.

TOP piedāvājums: sieviešu sporta apavi, kedas

Savukārt, rudens zābaciņi, kā stulmi sniedzas līdz potītēm, ir ļoti universāli, salīdzinājumā ar tradicionālajiem zābakiem, ar stulmu līdz celim. Un tos valkāt ir daudz komfortablāk, nekā garstulma zābakus, tie ir lieliski piemēroti gan pilnīgām, gan arī tievām kājām. Vissvarīgākais, ka tie brīnišķīgi saderas gan ar kleitām, gan ar biksēm un džinsiem. Jebkurai sievietei būs pa spēkam izvēlēties savam vecumam, kaislībām vai dzīvesveidam atbilstošus zābaciņus. Piemēram, zābaciņi bez aizdares, uz zema, stabila papēža un ar brīviem stulmiem lieliski saderēsies ar jebkura veida apģērbu – gan ar striktām ofisa kleitām un svārkiem, gan ar brīva piegriezuma džinsa auduma tunikām. Zābaciņi tostarp saderēs ar gariem džinsiem, kā arī ar sašaurinātiem un saīsinātiem džinsiem. Tai skaitā, zābaciņi Jums izmaksas daudz mazāk, nekā garstulma zābaki.

TOP piedāvājums: sieviešu zābaki, puszābaki

Neapšaubāmi, ka augstpapēžu apavi vienmēr būs sieviešu apavu kolekcijas vissvarīgākā sastāvdaļa. Nekādi apavi nespēj tik spēcīgi mainīt sieviešu kājiņu formu, kā eleganti augstpapēžu apavi. Vienkārša piegriezuma taisna kleita vai visparastākie zilie džinsi, kas lieliski saderas ar augstpapēžu kurpēm, uzreiz kļūs par elegantu sievietes tērpu. Smilšu krāsas augstpapēžu apavi – visuniversālākie. Tie lieliski ir piemēroti svētku garderobei, kā arī ikdienas apģērbam. Tiem Jūs viegli varēsiet piemeklēt jebkuras krāsas apģērbu.

TOP piedāvājums: sieviešu kurpes, sandales

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?