Noderīgi padomi

Priekšnama mēbeļu izvēle

18 01 2017


Pavisam droši var apgalvot, ka priekšnams – tā ir mājas galvenā telpā, kas var sniegt vispatiesāko priekšstatu par tās saimniekiem. Jo daudzi ciemiņi, kas ierodas pie jums, vispirms pamana tieši šo mājas daļu, tādēļ arī pamatojoties uz šo redzējumu, izveidojas viedoklis par Jūsu personību, kā arī par visu māju kopumā. Priekšnama mēbeles (gluži tāpat, kā pārējo telpu priekšmeti un aksesuāri) tiek piemeklēti saskaņā ar noteiktiem kritērijiem, kas nodrošina to, ka izdosies atrast Jums vispiemērotāko lietu.


Šai telpai piemērotas mēbeles izvēle kļūs daudz vieglāka, ja Jūs aprakstīsiet precīzus kritērijus, kas Jums ir nepieciešams, lai veiksmīgi izveidotu stilu. Priekšnama mēbeles var izvēlēties, rīkojoties saskaņā ar šādiem kritērijiem:


1.Pirmkārt, ir jākonkretizē, kāda materiāla mēbele Jums ir vajadzīga. Latvijā tradicionāli priekšroka tiek dota koka mēbelēm, jo tām ir visnotaļ pievilcīgas cenas, šīs mēbeles izskatās stilīgi, un tai pat laikā, tās kalpo ļoti ilgi.


2.Ir jāizlemj, kādam stilam ir jādominē Jūsu priekšnamā. Gluži saprotams, ka tam obligātā kārtā ir jābūt saskaņotam ar mājā radīto kopējo stilu. Visbiežāk izvēlēti tiek klasiskais un modernais stils, tādēļ visu kārtīgi apdomājiet, un izvēlieties vispareizāko variantu no visiem.


3.Protams, ka priekšnama mēbeles tiek piemeklētas saskaņā ar to funkcionalitāti. Ja Jūsu koridora telpa ir ļoti liela, tad šādā gadījumā Jūs varat priecāties, jo šeit būs viegli novietot pat ļoti liela izmēra mēbeles, ar daudziem galdiņiem un skapīšiem.


4.Iepriekšēji nosakot naudas summu, ko Jūs esat ieplānojuši iztērēt par mēbelēm, Jums vispiemērotāko variantu būs iespējams piemeklēt daudz vieglāk un ātrāk. Pārmērīgi augsta cena ne vienmēr nozīmē augstu kvalitāti, taču patiesībā tas var būt viens no faktoriem.


5.Ja Jūs precīzi zināt sava priekšnama izmērus un iespējas, tad vienkārši izlemiet, kādas mēbeles Jums ir vajadzīgas. Jo vairāk vietas – jo vairāk mēbeles būs iespējams tur izvietot. Tomēr, nevajadzētu aizmirst, ka priekšnamu nevajadzētu pārmērīgi noslogot ar mēbelēm – jo tādējādi tas izskatīsies bezgaumīgi, un gluži vienkārši, šeit nebūs vietas, lai veiktu attiecīgas darbības.


Ja Jūs nezināt, cik daudz un kādas tieši mēbeles Jums ir vajadzīgas, tad ļoti noderēs konsultācija ar tirdzniecības menedžeri, tādējādi lielā mērā atvieglojot mājas labiekārtošanas darbu veikšanu. Pats galvenais – neaizmirstiet, ka priekšnams ir domāts Jums, tādēļ izveidojiet to tādu, lai Jums tas šķistu skaits, tostarp arī ērts izmantošanai.

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?