Noderīgi padomi

Radošumu attīstošas galda spēles dažādām vecuma grupām

5/5
10 12 2019

Galda spēles jau sen kļuvušas par neatņemamu sastāvdaļu jautrai laika pavadīšanai kopā ar ģimeni vai draugiem. Mūsdienās galda spēļu faniem iespējams izvēlēties spēles, kas atbilst tieši viņu gaumei. Ļoti interesantas ir tieši tās galda spēles, kas nodrošina ne tikai jautru laika pavadīšanu ģimenes vai draugu lokā, bet arī attīsta radošumu gan maziem, gan lieliem. Tāpēc esam sagatavojuši apskatu par galda spēlēm, kas veicina radošumu. 

Dixit

Dixit ir ļoti populāra attēlu paskaidrošanas galda spēle visai ģimenei, 2-6 spēlētājiem no 8 gadu vecuma. Spēles būtība ir izvēlēties vienu no 6 kārtīm, ko visprecīzāk paskaidrot pārējiem spēlētājiem. Paskaidrošanai var izvēlēties visradošākās pieejas - ar vārdiem, dziedot, zīmējot vai pat klusējot. Starp citu, šo spēli izmanto arī psiholoģijā - bildes tiek izmantotas savu dziļāko jūtu apzināšanai pieaugušo un bērnu vidū. Izvēloties bildi, kas uzrunā, iespējams izprast savas dziļākās emocijas.

Spy science- intruder alarm

Spēle radošam darbam, kas vienlaicīgi attīstīs arī inženiera iemaņas. Radošais komplekts paredzēts bērniem no 8 gadu vecuma. Šī galda spēle ļauj iepazīties ar zinātni, kas iemācīs uzbūvēt pašam savu signalizācijas ierīci, kuru var uzstādīt, piemēram, pie savas istabas durvīm.

Crystal growing

Līdzīgi kā Spy science- intruder alarm, arī šī spēle ļaus gan radoši darboties, gan arī vienkāršā veidā iepazīstinās ar zinātni. Crystal growing jeb kristāla audzēšana paredzēta krāsaina kristāla audzēšanai speciālā konteinerī. Kristāla audzēšana ir interesants un jautrs process, īsts ķimijas eksperiments, kas paredzēts berniem no 10 gadu vecuma, lielu prieku sagādājot arī pieaugušajiem. Ja meklējat skaistu un interesantu dāvanu Ziemassvētkiem, tad šī būs ļoti laba izvēle.

1 Zinātniskā spēle Izaudzē kristālu National Geographic Crystal Grow Blue, NGBCRYSTAL cena un informācija | Zinātniskā spēle Izaudzē kristālu National Geographic Crystal Grow Blue, NGBCRYSTAL | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 999 5/5 2d. 17st. Izņemiet rīt
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €
3 € ATLAIDE NO 30 €
3 € ATLAIDE NO 30 €
4 Zinātniskā spēle Izaudzē kristālu National Geographic Crystal Grow Red, NGRCRYSTAL cena un informācija | Zinātniskā spēle Izaudzē kristālu National Geographic Crystal Grow Red, NGRCRYSTAL | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 799 5/5 2d. 17st. Izņemiet rīt
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €

5 sekundes

5 sekundes ir viena no tām galda spēlēm, kas attīsta reakciju, iztēli un sadarbības prasmes. Spēle paredzēta 3-6 spēlētājiem, sākot no 8 gadu vecuma. Spēles būtība slēpjas tajā, ka 5 sekunžu laikā jānosauc 3 tēmai atbilstošas lietas. Pat ja liekas, ka tas varētu būt viegli, tā nebūt nav. Pateicoties tam, ka šī spēle rada neizmērojamu jautrību, tā kļuvusi par populāru viesību spēli.

Magic 100

Ļoti interesanta spēle visiem, kas vēlas iemācīties interesantus burvju trikus. Šī spēle ļauj apgūt gan kāršu, gan daudzus citus interesantus trikus, jo spēles komplektā iekļauti daudz un dažādi maģiski piederumi. Šī spēle ļauj apgūt vairāk nekā 100 trikus un paredzēta bērniem, sākot no 10 gadu vecuma.

1 Spēle Magic 100 LT/LV/EST cena un informācija | Spēle Magic 100 LT/LV/EST | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 3449 3.5/5 2d. 17st.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €

Rory's Story Cubes Actions

Šī radošā spēlē ļaus attīstīt Jūsu un Jūsu bērnu iztēli. Spēle piemērota, sākot no 6 gadu vecuma un tās gaitā, izmantojot 9 kauliņus, jāmēģina izveidot plūstošs stāsts. Katrs no spēlētājiem turpina un papildina stāstu.

Butterflies Djeco

Radošais komplekts, kas paredzēts bērniem no 6 gadu vecuma. Komplektā atrodamas 3 krāsojāmās lapas un dažādi piederumi dekorēšanai, lai būtu iespējams izpausties atbilstoši savai gaumes izjūtai.

Learn ABC

Piemērota mazuļiem, sākot no 3 gadu vecuma. Spēle palīdz apgūt burtus, vienlaikus ļaujot bērnam radoši izpausties, tos izskrāsojot visās varavīksnes krāsās.

1 Radošais komplekts AVENIR "Learn ABC" cena un informācija | Radošais komplekts AVENIR "Learn ABC" | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 1699 2d. 17st.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €

Zobrati Top Bright

Piemērota bērniem no 24 mēnešu vecuma. Šī ir aizraujoša, radoša spēle, kuras laikā zobrati jāpiestiprina tiem atbilstošā vietā, vadoties pēc to krāsas.

Galda spēles iespējams spēlēt jebkurā vecumā, vajag tikai izvēlēties sev interesantākās un gaumei atbilstošākās. Šīs un citas galda spēles iespējams iegādāties interneta veikalā 220.lv.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?