Noderīgi padomi

Realme mobilie telefoni – jauni, droši, stilīgi un izsmalcināti

07 04 2020

Agrāk, izvēloties telefona zīmolu, mēs varējām izvēlēties tikai no dažiem uzticamiem un pazīstamiem ražotājiem, tomēr tagad ir vērts pievērst uzmanību arī jaunizveidotajiem uzņēmumiem. Lai gan tie nevar piedāvāt vairāku gadu pieredzi, šo uzņēmumu piedāvātie produkti perfekti atbilst mūsdienu patērētāju vajadzībām. Vieni no šādiem produktiem ir Realme mobilie telefoni, kas pārsteigs Jūs ar savu ārkārtīgi stilīgu dizainu un iespaidīgu sniegumu. Ko vēl ir vērts zināt par šo zīmolu?

Ko var piedāvāt Realme preču zīmols?

Realme preču zīmols tika izveidots 2018. gadā. Tas ir – Ķīnas uzņēmuma Oppo meitasuzņēmums, kas īpaši specializējas viedtālruņu ražošanā. Šis uzņēmums par savu mērķauditoriju uzskata jauniešus, tādēļ to sortimentā dominē moderni toņi un īpaši stilīga dizaina izstrādājumi. Pats uzņēmums saka, ka Realme ir stila un jaudas kombinācija, kas jauniešiem ļaus vēl labāk iepazīties ar jaunajām tehnoloģijām un to radīto skaistumu. Tikai dažu gadu laikā šie telefoni ir spējuši sasniegt daudzas pasaules valstis, un uzņēmums patiešām neplāno apstāties.

Populārākie Realme mobilie telefoni

Pašlaik tirgū var atrast vairākus modeļus ar šo preču zīmi – iepazīsimies ar populārākajiem.

Realme 5 un 5 Pro

Pirmkārt, šie telefoni ir ievērības cienīgi ekskluzīva kristāliskā dizaina dēļ . Hologrāfiskas krāsas ar griešanas tekstūru un spilgti apgaismotiem stūra atspulgiem pārliecina, ka šāda veida telefona stilam patiešām būs izņēmuma raksturs. Specifikāciju ziņā, kā arī varēja sagaidīt, Realme 5 ir nedaudz vienkāršāka šīs sērijas versija. Daudzi pievērš uzmanību pietiekami mazam izmēram, HD+ ekrāna izšķirtspējai, tomēr tā noteikti nav problēma – šis modelis neliks vilties ne par krāsu pārpilnību, ne arī to spilgtumu.

4GB RAM nodrošina pietiekami stabilu programmu izpildi – pat spēlējot spēles, telefons pārāk neuzkarst. Jūs to darīsiet patiešām ilgu laiku, jo Realme5 akumulators ir ar ietilpību līdz 5000mAh (ātra uzlāde netiek atbalstīta). Grūti nepamanīt arī 4 aizmugurējās kameras: 12MP, 8MP, 2MP un 2MP. Nepievils arī priekšējā, 13MP kamera, kas piedāvā elektronisku video ieraksta stabilizāciju. Telefonam ir 128 GB atmiņa, tomēr iegādājoties „microSD“ karti, atmiņu ir iespējams paplašināt līdz 256GB.

Iepriekš apskatītās budžeta telefona specifikācijas ir vairāk nekā labas, taču, ja vēlaties vairāk iespēju par nedaudz augstāku cenu, apsveriet Realme 5 Pro telefona iegādi. Ražotājs piedāvā šādus atjauninājumus:

 • Ātrāks „Snapdragon 712 AIE“ procesors var palielināt šī telefona veiktspēju pat par 35 procentiem.
 • Paaugstināta ekrāna izšķirtspēja – šajos telefonos varēs izbaudīt FHD+ kvalitātes video atveidi. Turklāt telefona melnās malas tika sašaurinātas, tāpēc attēlam vajadzētu būt vēl plašākam.
 • Ir parādījusies ātrās uzlādes funkcija, ļaujot telefonu uzlādēt apmēram 1,5 stundās. Tiesa, akumulatora ietilpība tika nedaudz samazināta – ta ir 4035mAh.
 • Atsevišķā uzmanība foto kvalitātei. Tika ievērojami uzlabotas kameras iespējas: aizmugurējās kameras tagad piedāvā 48MP, 8MP, 2MP un 2MP kvalitāti, bet priekšējā – 16MP. Atjaunoto lēcu dēļ, Jums būs iespēja fotografēt no dažādiem skatapunktiem, uzņemot vēl detalizētākus fotoattēlus pat pie ļoti vāja apgaismojuma.

Realme X2 un X2 Pro

Šīs sērijas Realme telefoni var pārliecinoši konkurēt ar labāko ražotāju piedāvātajiem flagmaņiem. Par samērā zemu cenu Jūs gaida stabils specifikāciju komplekts. Sāksim ar Realme X2, kas vispirms pārsteidz ar savu spilgtu, krāsainu un mirdzošo korpusu. FHD kvalitātes ekrānā ir arī pirkstu nospiedumu skeneris, kamēr pats stikls ir aizsargāts ar „Gorilla Glass 5“ aizsardzību pret skrāpējumiem. Jums būs pieejamas arī šīs iespējas:

 • No telefona korpusa augšpuses uznirst priekšējā kamera, kas jau ir kļuvusi par OPPO telefonu atšķirības pazīmi. Tā ļauj uzņemt kadrus ar kvalitāti līdz 32MP, savukārt četras aizmugurējās kameras attiecīgi piedāvās 64MP, 8MP, 2MP un 2MP kvalitāti. Spilgtas krāsas, izcila kadru kvalitāte tumšā apgaismojumā – tā ir tikai daļa no tā, ko Jūs varēsiet izmēģināt.
 • Atjaunināta atmiņas uzglabāšanas tehnoloģija nodrošina lielāku datu ierakstīšanas un lasīšanas ātrumu. Jūs varēsiet pārslēgt lietojumprogrammas vēl raitāk, neatkarīgi no tā, cik daudzas no tām darbosies fonā. Turklāt būs iespēja izvēlēties modeļus ar pat 8GB RAM atmiņu.
 • Vēl labāka spēļu pieredze, to garantēs „Hyper Boost 2.0“ tehnoloģija un ērta tastatūra.
 • 4000mAh ietilpības akumulators un ātras uzlādes funkcija.

Lai iegūtu vēl vairāk iespēju, izmēģiniet Real X2 Pro telefonus, kas šobrīd tiek uzskatīti par labākajiem modeļiem, kas atbilst labākām vērtībām. Tām ir vairāki iemesli:

 • Super AMOLED ekrāns ar ļoti atzinīgu 90Hz atsvaidzes intensitāti.
 • Atjauninātas un pilnveidotas četras aizmugurējās kameras: 64MP pamata, 13MP telefoto objektīva, 8MP plata leņķa objektīva kameras un 2MP portreta dziļuma iestatīšanas sensors. Priekšējā, uznirstošā kamera var tvert 16MP kvalitātes kadrus.
 • 4000mAh akumulators un īpaši ātra uzlāde, kas ļauj pilnībā uzlādēt telefonu nedaudz vairāk kā pusstundas laikā.
 • „Snapdragon 855 Plus“ procesors un 12GB RAM atmiņa – izcils sniegums jebkurai Jūsu darbībai.

Ja Jūs novērtējat lieliskas specifikācijas un labu cenu vairāk nekā plaši pazīstamu zīmolu, Jums noteikti būs no kā izvēlēties starp Realme telefoniem. Ir arī vērts zināt, ka šis ražotājs vēl neplāno apstāties – mēs varam tikai minēt, kāda veida jauninājumus mēs atradīsim šajos inovatīvajos modeļos!

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?