Noderīgi padomi

Samsung TV 2019 gada reitings

04 03 2019

Nekļūdīsimies sakot, ka Samsung televizori ir vieni no populārākajiem tirgū – šī preču zīme ir visiem lieliski pazīstama, arī paši ražotāji nestāv uz vietas un katru gadu cenšas pārsteigt ar jaunumiem. Viena no lielākajām priekšrocībām ir tā, ka starp Samsung televizoriem var atrast pircēju vajadzībām pielāgotus modeļus – kurus no tiem vērts izvēlēties 2019. gadā?

Samsung UE43NU7192

Ieraugot 4K izšķirtspēju, vispirms iedomājamies, ka nāksies plaši atvērt maku, taču šis TV modelis ir izņēmums, kas maina iestāvējušos mītu. Šie Samsung televizori pēc cenas neatšķiras no citiem, nedaudz funkcionālākiem variantiem, taču var Jums piedāvāt ļoti kvalitatīvu attēlu, stilīgu dizainu, SMART TV funkciju un ievērojamu izklaižu paketi.

Samsung UE55NU7372

Pēc savas funkcionalitātes iepriekšējam televizoram necik nepiekāpjoties, šim modelim ir vēl viena unikāla atšķirība – izliekts ekrāns. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc tas nonāca šajā sarakstā: apgalvo, ka šādi TV gandrīz novērš atspulgus, piedāvā labāku kontrastu un paplašina skata laukumu, tāpēc komforts ir daudz lielāks.

Samsung UE32M4002

Šis variants patiks tiem, kuri meklē optimālu cenas un kvalitātes attiecību. Lai gan specifikācijā neatradīsiet iespaidīgus ciparus un jaunākās funkcijas, ar piedāvātajām īpašībām pilnībā pietiks ērtai televizora skatīšanai ikdienā. "Clean View" funkcija nodrošinās skaidru attēlu, bet "Wide Colour Enhancer" tehnoloģija gādās par krāsu dzidrumu, tāpēc noteikti nebūsiet vīlušies!

Samsung LT24E310EW

Vēlaties vēl lētāk? Lūdzam – šie televizori Samsung šobrīd ir vieni no lētākajiem tirdzniecībā! Taču tas noteikti nezīmē, ka tamdēļ tie nav vērti Jūsu uzmanības. Tieši pretēji: šis televizors diezgan bieži izmantojams kā monitors, kurā ir iebūvēts digitālais televīzijas uztvērējs. Tas nozīmē, ka šo ierīci varēsiet pielāgot gan darbam, gan izklaidei: nedz vienā, nedz otrā gadījumā piedāvāto iespēju noteikti netrūks!

Samsung QE55Q7FNATXXH

Ja jautātu, kurš no Samsung produktiem šobrīd ir iespaidīgākais, šis variants neapšaubāmi kļūtu par galveno favorītu. Perfektā attēla QLED tehnoloģija ļaus baudīt unikālo video kvalitāti, savukārt gandrīz divus metrus pa diagonāli lielais ekrāns gādās par to, ka sajutīsieties kā kinozālē. Miljonu krāsu, ātra kustību pārraidīšana, daudzas papildfunkcijas... Šo priekšrocību sarakstu varētu turpināt bezgalīgi, bet fakts: ja meklējat pašu labāko, to jau atradāt!

 

Samsung UE75MU6120

Šis iespaidīgā izmēra televizors piedāvā arī unikālu pieredzi, baudot 4K kvalitātes attēlu, tāpēc to droši varētu saukts par lētāku iepriekš minētā modeļa alternatīvu. Galvenā to atšķirība ir tā, ka šī TV ekrāns atbalsta LCD tehnoloģiju, taču tai ir arī savas priekšrocības, piemēram, mazs svars un mazāks enerģijas patēriņš. Bet ja nevēlaties pārāk daudz tērēties, pameklējiet, kad tiek piedāvāti Samsung televizori ar akciju: izpārdošanas laikā pat iespaidīgākajiem modeļiem tiek piemērotas ievērojamas atlaides.

Samsung HE690

Lai gan pirmais, kam pievēršam uzmanību, ir lielais, 140 centimetrus TV izmērs pa diagonāli, tam ir vēl viena būtiska atšķirība. Tas ir viens no nedaudzajiem modeļiem, kas pieskaitāms A++ enerģijas patēriņa klasei: ja filmas un mīļākos raidījumus vēlaties baudīt bez sirdsapziņas pārmetumiem, tā būs viena no labākajām izvēlēm!

Visi šie Samsung televizori ir ļoti unikāli, tāpēc, iespējams, ka vismaz viens no tiem piesaistīs Jūsu uzmanību. Bet ja nē, rūpīgi izpētiet 220.lv interneta veikala sortimentu – šeit atradīsiet vairāk ar šo preču zīmi marķēto TV modeļu!

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?