Noderīgi padomi

Sēžammaiss – ne tikai mājās, bet arī darba vietā

23 01 2017


Gluži saprotama vēlēšanās izveidot tādu darba vietu, kurā ikdienas darba stundas ritētu priekpilni, nevis saspringti. Daudzi darbadevēji, labi saprotot, ka ikvienam cilvēkam ir atšķirīgs viedoklis par komfortu, dod darbiniekiem iespēju pašiem iegādāties mēbeles un izveidot tādu darba vidi, kas viņiem būtu visvairāk piemērota. Tādējādi, kamēr daudzi vairāk ir tendēti uz oficiālumu, citi apgalvo, ka tādi šķietami sīkumi, kā sēžammaisi, vietu padara daudz patīkamāku. Jo ir ļoti svarīgi, lai tuvākajā apkārtnē būtu īpašas, atpūtai paredzētas, vietas.


Sēžammaiss – vieta atpūtai

Psihologi apgalvo, ka katrā darba vietā, kā obligātam nosacījumam, vajadzētu būt iekārtotiem atpūtas stūrīšiem, kur cilvēks varētu atvilkt elpu. Ja viņš pārtraukuma laikā paliek sēžot pie datora, tad šādā gadījumā, viņš neatpūšas vispār, un nespēj produktīvi veikt savus darba pienākumus. Atpūta ir nepieciešama visiem, tādēļ sēžammaisi – vienreizēji lieliska izvēle. Protams, pateicoties to gabarītiem, būs nepieciešams atsevišķs kabinets, kur tos varēs novietot. Iepriecinošais apstāklis šajā sakarā ir tas, ka sēžammaisu izvēle ir tik plaša, ka ikviens varēs atrast sev vispiemērotāko sēžammaisu. Iespējams izvēlēties piepūšamus sēžammaisus, ko rekomendē izmantot tikai tad, kad Jūs vēlaties uz tiem vienkārši pasēdēt. Kā otrs iespējamais variants – iegādāties tādus, kas ir pildīti ar īpašu materiālu, tādējādi sekmējot konkrētas formas saglabāšanu, un visbiežāk, tie visu laiku atrodas vienā konkrētā vietā, jo, pateicoties to izmēriem, tos gluži vienkārši nav iespējams uzglabāt skapī.


Investēt sēžammaisā – ir vērts

Ir cilvēki, kuri vienmēr un visur cenšas ietaupīt, tādēļ, nav nekā dīvaina tajā, ka meklējot sev vispiemērotāko sēžammaisu, viņi arī bieži ekonomē. Diemžēl šāda ekonomija var norādīt uz to, ka pats iegādātais priekšmets ir apšūts ar sliktas kvalitātes materiālu vai arī tā pildījums ir ļoti nekvalitatīvs, tādējādi traucējot patīkami pavadīt laiku. Investīcijas veikt ir vērts, jo sēžammaisi kalpo desmit gadus, tādēļ ir gluži saprotama vēlēšanās, lai atrašanās tajos būtu kvalitatīva.

Internetā plašs sēžammaisu piedāvājuma spektrs. Tādā gadījumā, ja tas ir Jūsu pirmais sēžammaiss, un Jūs nezināt, kāds ir vispiemērotākais un atbilstošākais, tad mēs rekomendējam konsultēties ar profesionāļiem, kuri, ņemot vērā katra cilvēka vajadzības, piedāvās tieši katram visatbilstošāko un piemērotāko variantu.

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?