Noderīgi padomi

Stila rokasgrāmata - kā pareizi valkāt Converse apavus?

5/5
20 09 2017

Piekrītiet, Converse apavi - tā ir īsta brīvā laika stila klasika. Tomēr arī šo universālo apavu valkāšanā tiek pieļautas ļoti daudzas stila kļūdas. Izklausās neticami, vai ne? Lai palīdzētu no tām izvairīties, 220.lv speciālisti sniedz dažus padomus, kas ļaus izvairīties no biežāk sastopamajām stila kļūdām.

Pirmkārt, nepielāgojiet gaišas krāsas kurpes tādas pašas krāsas apģērbam. Converse zīmola apavi pāris desmitgadēs no basketbola laukuma ir pārcēlušies uz sarkanā paklāja. Mēs nekļūdīsimies, ja šos apavus nosauksim par īstu “zvaigzni”, tādēļ tos slēpt blāvās apģērba kombinācijās būtu īsts grēks.

Kā no tā izvairīties? Tas ir ļoti vienkārši – pasteļtoņu, pelēka vai melna apģērba kombinācijas atdzīviniet ar spilgtas krāsas Converse apaviem. Koši oranžs, debeszils vai asins sarkans - jebkura šāda kombinācija ne tikai pievērsīs apkārtējo uzmanību Jūsu kurpēm, bet arī ļaus Jums izskatīties un justies īpašam un stilīgam.

Valkājot vienkrāsainas, pasteļtoņu vai melna apģērba kombinācijas, ir ļoti svarīgi neaizmirst par aksesuāriem - tie neslēps, bet, gluži pretēji, Jūsu kurpes izcels. Aksesuārus variet izvēlēties dažādus - sievietēm ir lieliski piemēroti smalki lakati, auskari, kaklarotas vai saulesbrilles, vīriešiem - cepures, pulksteņi un aproces.

Tomēr, izvēloties aksesuārus, nereti rodas jautājums - kā tos pareizi saskaņot ar apģērbu? Vienkāršākais un universālākais padoms vislabākajam rezultātam – tos saskaņojiet ar apavu krāsu. Tomēr esiet uzmanīgi, Converse apavi, jo īpaši krāsainie vai raibie, dabiski piesaista daudz uzmanības, tādēļ, izvēloties aksesuārus, nevajadzētu pārcensties!

Un otrādi, ja  apģērba kombināciju veido ļoti spilgtas, krāsainas, ar ornamentiem rotātas, uzkrītošas drēbes, izvēloties apavus, būtu jāvadās pēc apgrieztā principa, proti, jāizvēlas gaiši, pasteļtoņu apavi. Jo izteiktāks kontrasts - jo labāks rezultāts!

Atraisījušās kurpju šņores vai kurpes bez šņorēm ir vēl viena lieta, no kuras būtu jāizvairās, valkājot Converse apavus, jo tas liecina par visai nevīžīgu stilu. No otras puses, ja vēlaties apavus kājās uzvilkt viegli, varat šņores nedaudz atsaitēt, tomēr šajā gadījumā to galiņi ir jāpaslēpj apavos.

No kā vēl būtu jāizvairās, izvēloties Converse apavus?

Tie nav piemēroti valkāšanai ar platu bikšu staru (kļoša) vai nedaudz nošļukušām džinsām (pie tādām biksēm vislabāk valkāt skaistas un stilīgas augstpapēžu kurpītes). Tāpat būtu  jāizvairās tos pielāgot “bridge” stila biksēm (tās vizuāli padara resnākas kājas), platām kleitām un svārkiem līdz ceļgaliem, garajām zeķēm un pat zeķbiksēm.

Tātad, kādam apģērbam ir piemēroti šie apavi?

Apvienojiet tos ar pieguļošiem, pagarinošiem vai stilīgajiem “līdz potītēm” džinsiem,  kleitām un svārkiem līdz zemei vai mini kleitām un svārkiem. Ir vērts atcerēties arī leģendāro Converse kombināciju - baltus Converse apavus saskaņojiet ar baltiem, pieguļošiem džinsiem.

TOP piedāvājums

Converse apavi ir īsta klasiska. Valkājiet tos pareizi un priecājieties par unikālo stilu!

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?