Noderīgi padomi

Telefonu lādētāju veidi: kādu izvēlēties?

5/5
22 02 2018

Pašlaik telefonu akumulatori strādā diezgan neilgi, tāpēc praktiski nav iespējams iztikt bez lādētāja. Dažiem lādētājs nepieciešams pat automašīnā vai atrodoties dabā. Patiesībā lādētāju veidu telefoniem ir tik daudz, ka var pat apjukt. Kāda veida telefona lādētājs vajadzīgs tieši Jums? Mēs, 220.lv eksperti, šajā rakstā īsi apspriedīsim katru lādētāju veidu un palīdzēsim Jums izvēlēties tieši tādu lādētāju, kāds Jums vajadzīgs.

Parastie, sadzīves lādētāji

Sadzīves lādētājs nepieciešams katram – tas ir parasts lādētājs, kuru Jūs varat ielikt jebkurā rozetē. Mēs iesakām izvēlēties Jūsu telefona ražotāja lādētāju – tādā gadījumā Jūs būsiet par simts procentiem pasargāts. Pretējā gadījumā mēs piedāvājam pārbaudīt lādētāja un telefona saderību pēc telefonam nepieciešamās jaudas un lādētāja uzlādes strāvas. Neskatoties uz to, ka jaudīgāki lādētāji parasti spēj regulēt uzlādes strāvu atbilstoši tam, kādu maksimālo strāvu atbalsta Jūsu telefons, labāk tomēr pārliecināties par savu drošību.

Tagad telefoni ir aprīkoti ar dažādām ātrās uzlādes tehnoloģijām, tāpēc mēs piedāvājam pārbaudīt, vai kāda no tādām tehnoloģijām ir lādētājā, kuru Jūs pērkat. To ir diezgan daudz – “QuickCharge”, “TurboCharge” utt.

  • Telefoni ar “Qualcomm Snapdragon” procesoru parasti atbalsta vienu no “QuickCharge” tehnoloģijām. Tiesa, daži telefoni, kas atbalsta citus procesorus, arī atbalsta šo tehnoloģiju. Parasti tāda informācija tiek izvietota ražotāja vietnē, kā arī šai jautājumā var palīdzēt atsauksmes.
  • Telefoni ar “MediaTek” procesoru atbalsta ātrās uzlādes tehnoloģiju “PumpExpress”. Tiesa, svešos lādētājos ir diezgan grūti to konstatēt.
  • Tehnoloģija “Motorola TurboCharge” tiek izmantota tikai “Motorola” telefonos un lādētājos.
  • Tehnoloģija “Huawei Super Charge” tiek izmantota “Huawei” jaunākajās vadošajās ierīcēs, tiesa, pagaidām veikalos nav viegli atrast šāda veida lādētājus.

Ņemiet vērā, ka pat gadījumā, ja ir iegādāts “QuickCharge” lādētājs, un ar to tiek izmantots, piemēram, telefons, kas atbalsta “PumpExpress”, rezultāts nebūs sliktāks, nekā izmantojot “PumpExpress” lādētāju – iespējams, Jūs sajutīsiet ļoti nelielu atšķirību. Tāpēc, ja lādētājs atbalsta vismaz vienu no iepriekšminētajām ātrās uzlādes tehnoloģijām, tad tas jau pats par sevi ir labs.

Auto lādētāji

Auto lādētājs Jums būs vajadzīgs tikai tādā gadījumā, ja Jūs diezgan daudz laika pavadāt ceļā un vienmēr mājās aizmirstat uzlādēt telefonu. Ņemiet vērā, ka auto lādētāji bieži ir lēnāki, salīdzinot ar parastajiem lādētājiem, bet ātrās uzlādes tehnoloģijas tajos tiek izmantotas daudz retāk. Turklāt parasti tiek izmantota ja nu vienīgi tehnoloģija “QuickCharge”, bet citas tehnoloģijas netiek atbalstītas. Neskatoties uz to, ka, kā jau mēs minējām, tehnoloģijas nosaukums nav tik svarīgs, tam ir jāpievērš uzmanība.

Ja Jūs bieži automašīnā braucat ne viens pats, tad piedāvājam izvēlēties lādētāju ar vairākām USB pieslēgvietām – tas palīdzēs nodrošināt vienmēr brīvas vietas pieejamību gan Jums, gan Jūsu partnerim. Vai arī, ja Jūs izmantojat vairākas ierīces, tad vietas pietiks abām. Var izskatīt arī hibrīdus – tirgū ir sadzīves lādētāji, kas spēj funkcionēt arī automobilī, pateicoties divām rozetēm, vai var iegādāties auto lādētāju, kurā var ielikt jebkuru sadzīves lādētāju. Pēdējais variants ir piemērots tiem, kam, ceļā esot, reizēm izlādējas ne tikai telefona akumulators, bet arī datora vai citas ierīces.

Bezvadu lādētāji

Daži jaunākie telefoni atbalsta bezvadu uzlādi, tāpēc tādā gadījumā var iegādāties bezvadu lādētāju. Vai Jums tas patiešām ir vajadzīgs? Vispār jau nē – pagaidām tirgū nav neviena telefona bez pieslēgvietas lādētājam. Viena no galvenajām bezvadu lādētāju priekšrocībām ir to vienkāršums. Vienkārši uzlieciet savu telefonu uz lādēšanas stacijas – un viss! Jūs nekad neaizmirsīsiet pieslēgt kabeli, nevajadzēs domāt par to, kur likt telefonu utt. Jā, bezvadu lādētāji strādā lēnāk, tomēr ar tādu lādētāju telefonu var uzlādēt jebkurā brīvā minūtē, jo tādēļ nav vajadzīgas papildus pūles.

Galda lādētāji

Galda lādētāji – tā ir it kā bezvadu un sadzīves lādētāju kombinācija. Ja ir tāds lādētājs, tad telefons ir tikai jāieliek lādēšanas stacijā. Jā, kabeļa pieslēgvieta aizvien tiek pieslēgta telefonam un ātrums paliek tāds pats. Jā, telefons aizvien atrodas speciālā lādēšanas stacijā. Vienkārši galda lādētāji nav pārāk ērti, salīdzinot ar bezvadu alternatīvām. Atšķirībā no bezvadu lādētāja, ir jātrāpa tieši pieslēgvietā, turklāt ar neuzmanīgu kustību Jūs varat sabojāt pieslēgvietu un sabojāt gan lādētāju, gan savu telefonu. Tāpēc mēs iesakām izmantot galda lādētājus tiem, kuri nekur nesteidzas un vēlas, lai galds izskatītos kārtīgi, jo galda lādētājs izskatīsies daudz kārtīgāk, nekā parastai, sadzīves lādētājs.

Ārējie akumulatori

Vai Jums patiešām vajadzīgs ārējais akumulators? Tas atkarīgs no tā, cik daudz Jūs lietojat savu telefonu, un cik bieži ceļojat. Ja daudz laika pavadāt vietās, kur elektrība nav tik viegli pieejama, tad ārējais akumulators Jums ir vienkārši nepieciešams. Jo vairāk laika Jūs pavadāt bez elektrības, jo apjomīgākai jābūt akumulatora ietilpībai.

No otras puses, ārējais akumulators noderēs absolūti visiem, pat, ja Jūs to lietosiet ļoti reti. Tā cena ir ļoti maza, to var pasūtīt internetā, tomēr labums no tā var būt vitāli svarīgs.

Neļaujieties zemas cenas kārdinājumam

Dažās tirdzniecības vietās var atrast neorģinālus telefonu lādētājus, kas var būt bīstami Jums un Jūsu mājai. Tāpēc mēs piedāvājam pirkt telefonu lādētājus (jebkāda veida) veikalā 220.lv. Pie mums var atrast tikai oriģinālas preces, turklāt cenas šeit vienmēr ir zemākas, jo mēs pastāvīgi rīkojam akcijas, izpārdošanas, tiek piemērotas atlaides, izmantojot īpašus promokodus.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
3 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?