Noderīgi padomi

Labākās Tēva dienas dāvanas

5/5
24 08 2020

Tētis ir viens no mīļākajiem cilvēkiem mūsu dzīvē, tāpēc, tuvojoties svētkiem, mēs vēlamies pārsteigt tēti ar kaut ko īpašu. Šī ir lieliska iespēja izteikt savas jūtas pat tiem vīriešiem, kuri nemēdz dalīties savās emocijās. Tomēr viņi priecājas saņemt sirsnīgu apsveikumu Tēva dienā vai, vēl jo vairāk, pārdomātu dāvanu. Ir pieejamas jautras krūzes, t-krekli vai citi atribūti, ko pievienot tēva dāvanu kolekcijai, bet, ja jūs esat nolēmis šogad sagādāt patiešām noderīgu dāvanu, vispirms padomājiet par sava tēva hobijiem. Padomājiet par to, kurš no šiem aprakstiem vislabāk derētu jūsu tētim, tādā veidā jums izdosies daudz vieglāk atrast pareizo dāvanu.

Tehnoloģiju fanāts

virietis izmanto virtualas realitates brilles sezot uz divana

Vai jūsu tēvs aizraujas ar tehnoloģiskiem izgudrojumiem un visu laiku vēlas izmēģināt jaunumus? Tad viņam patiks kāda no šīm dāvanām:

 • Datortehnoloģijas. Tehniski gudrs tētis noteikti priecāsies par jaunu planšetdatoru vai pat ātrāku klēpjdatoru - dāvanu, kuru viņš atcerēsies ļoti ilgi.
 • Viedtālruņi. Ja jūsu tētim ir pienācis laiks iegādāties jaunu mobilo tālruni, jūs atradīsiet pārsteidzošu specifikāciju starp jaunākajiem modeļiem.
 • Viedā tehnika. Ne tikai droni vai virtuālās realitātes brilles var atstāt iespaidu uz tēti: ja jūs meklējat mazāku dāvanu, jūs varat viņam iegādāties 3D zīmuli, papildinātās realitātes spēles atribūtus, unikālu mikroskopu vai tamlīdzīgas lietas. 

Pavārs

virietis pievieno garsvielas edienam

Vai māja, kurā pastāvīgi smaržo pēc gaumīgākajiem un garšīgākajiem ēdieniem, ir tēta nopelns? Tad viņš priecāsies par vienu no šīm dāvanām:

 • Grila aprīkojums. Ja siltajā sezonā tētis tevi palutina ar iespaidīgi garšīgu steiku, kas tiek grilēts ārpus telpām, pārliecinieties, vai viņa izmantotais aprīkojums vēl nav novecojis. Moderni grili, bārbekjū un to piederumi ļaus viņam izmēģināt jaunas receptes, kuras jums noteikti būs iespēja nobaudīt.
 • Elektriskais grils. Šāda ierīce ir pievilcīga ar to, ka to visu gadu var izmantot bez ierobežojumiem - tētim vairs nebūs jāgaida jauks laiks, lai jūs iepriecinātu ar gardām smalkmaizītēm.
 • Žāvēta gaļa. Īpaši iespaidīgi izskatās lielais žāvētā šķiņķa griezums. Ja jūsu tētis ir gaļas cienītājs, šī opcija uz viņu atstās lielu iespaidu, un viņš varēs pielāgot šo produktu visdažādākajiem ēdieniem. Jūs varat izvēlēties komplektus ar statīvu un nazi - tad šādu griezumu būs daudz vieglāk griezt.
 • Nažu komplekts. Neatkarīgi no tā, vai sagriezt iepriekšminēto gaļu vai citus produktus, katram šefpavāram ir nepieciešams labs nazis. Uzdāviniet tētim jaunu komplektu - viņš zinās, kur un kad tos lietot.
 • Mērces un uzkodu komplekti. Neviens ēdiens nerodas bez gardām sastāvdaļām - pārliecinieties, ka jūsu tētim tās nekad nebeidzas. Jūs pats varat salikt uzkodu, garšvielu un mērču komplektus, iekļaujot ne tikai jūsu tēva iecienītos, bet arī vēl nenogaršotus produktus. Iespējams, tas viņu iedvesmos jauniem atklājumiem.

Automašīnu entuziasts

virietis gados brauc ar stiligu masinu

Ja jūs vienmēr varat atrast savu tēti garāžā, varat būt pārliecināts, ka Tēva dienā šīs dāvanas viņam būs piemērotas:

 • Jaunas elektroierīces. Palīdziet tētim vēl vairāk uzlabot savu automašīnu, padarot par Tēva dienas dāvanu, piemēram, FM modulatoru, stāvvietu sistēmu, video ierakstīšanas ierīci un citus mazākus, bet ne mazāk vērtīgus piederumus.
 • Auto piederumi un aksesuāri. Brīnaties, vai jūsu tēvs sapņo par sava mīļotā transportlīdzekļa ārējām izmaiņām? Tad roku balsti, riteņu pārsegi, stūres pārsegi un citi atribūti viņu noteikti pārsteigs!
 • Tīrīšanas piederumi. Automašīnu ķīmijas piederumu nekad nebūs par daudz, tāpēc jūs varat iegādāties gan efektīvus tīrīšanas līdzekļus, gan salonu atsvaidzinātājus - agrāk vai vēlāk tie noteikti tiks izmantoti.

Sporta fans

cilveks aktivi nodarbojas ar sportu briva daba vasara

Jūsu tētis joprojām nevar dzīvot bez sporta un aktīvās atpūtas? Tad, meklējot viņam dāvanu Tēvu dienā, meklējiet šādas idejas:

Stila eksperts

virietis apmekle frizetavu

Vienmēr stilīgs, izskatīgs un patīkami smaržīgs - vai tā jūs varētu raksturot savu tēti? Tad viņam patiks šādas dāvanu idejas Tēva dienai:

 • Ķermeņa kopšanas komplekti. Tā ir droša un praktiska dāvana katram vīrietim, kas par sevi rūpējas - ja nevēlaties uzņemties pārāk lielu risku, jūs jau zināt, ko dāvināt tētim.
 • Jaunas smaržas. Ja jūs zināt, kāds aromāts jūsu tēvam patīk vislabāk, jūs nekļūdīsieties izvēloties jaunu aromātu: katru reizi, kad viņš iesmaržosies, viņš vienmēr iedomāsies par jums.
 • Bārdas trimmeri. Ar vēl vairāk iespējām bārdas trimmeri ļaus tētim radīt nevainojami izskatīgu bārdu - par ko sapņo daudzi vīrieši!
 • Jauns pulkstenis. Šis ir viens no iecienītākajiem aksesuāriem, ar ko vīrieši papildina savu garderobi. Padomājiet par stilu, kas ir tuvs jūsu tētim: tad jūs būsiet pārliecināts, ka jaunais pulkstenis derēs un iepriecinās viņu.
 •  Citi vīriešu aksesuāri. Ja tētim jau ir pulkstenis, ir vērts padomāt arī par citām stila detaļām. Vīrietim, kuram vienmēr patīk izskatīties stilīgi, patiks arī jostas, rotas vai saulesbrilles, kas ir īpaši noderīgas siltajā sezonā.

Lai jebkuru izvēlēto dāvanu Tēva dienai padarītu vēl iespaidīgāku, pievienojiet tai sentimentālu sīkumu. Tas var būt jūsu attēls, sirsnīga vēstule vai jūsu pašu darināts rotājums - vissvarīgākais iesaiņojot dāvanu ir pievienot tai savu mīlestību un veltīt tētim pietiekami daudz laika un uzmanības šo īpašo svētku laikā.

Nopietns ceļotājs

cilveks gatavojas nejausam celojumam ar aizvertam acim

Vai jūs bieži pārvietojaties kopā ar savu tēvu tāpēc, ka viņš pastāvīgi ceļo, dodas pārgājienos vai uz kādu nometni? Tad viņu patiešām iespaidos kāda no šīm idejām:

 • Tūristu inventārs. Pat pieredzējušiem tūristiem agrāk vai vēlāk trūkst jaunu atribūtu. Uzziniet, varbūt tēva telts jau ir mazliet nolietojusies, vai varbūt viņam trūkst mīkstāka paklāja? Tūrisma piederumi, matrači vai ērtas ceļojumu mugursomas var būt arī lieliskas dāvanas.
 • Makšķerēšanas piederumi. Ja tētis ceļojumu laikā nekautrējas izmantot iespēju arī pamakšķerēt, pārliecinieties, ka viņam neiztrūkst būtisku atribūtu. Eholotes, pludiņi, ēsmas, āķi, makšķeres un to turētāji ir tikai maza daļa no tā, kas uz makšķerniekiem atstās lielu iespaidu.
 • Interesanta grāmata. Mums ir iespēja ceļojumu laikā vairāk laika veltīt sev, tāpēc daudziem patīk paņemt līdzi kādu interesantu grāmatu. Ja jūsu tētis rīkojas tāpat, atjauniniet bibliotēku ar visvairāk pārdotajām grāmatām par pašizglītību, daiļliteratūru, enciklopēdijām, vai citām iecienītākajām tēmām. Varam derēt, ka viņam patiešām patiks ceļojumu apraksti, kas iedvesmos jauniem pārgājieniem un piedzīvojumiem.

Melomāns

virietis gul uz divana majas

Jūsu tēvs nevar dzīvot bez mūzikas, un varbūt pat viņš nekautrējas uzdziedāt kādu jautru dziesmu? Izvēlieties vienu no šīm dāvanu idejām Tēva dienai:

 • Pārnēsājamie skaļruņi. Izmantojot šādu ierīci, tētis jebkurā laikā varēs klausīties mūziku - šāda ideja viņu patiešām iespaidos.
 • Kvalitatīvas austiņas. Ja jūs vai jūsu mamma joprojām vēlaties, lai mājās mūzika skanētu atturīgāk, uzdāviniet tētim austiņas ar labu skaņas izolāciju. Skaņas kvalitāte necietīs, bet citi mājinieki mieru varēs baudīt biežāk.
 • Gramofons. Ikviens mūzikas cienītājs sapņo par augstas kvalitātes un nostalģiskiem mūzikas ritmiem, kas rodas no platēm. Tēva diena ir viena no labākajām iespējām šo sapni piepildīt.
 •  Mūzikas instrumenti. Tētis kādu laiku sapņo iemācīties spēlēt ģitāru, sintezatoru vai citus mūzikas instrumentus? Pārsteidziet viņu un pierādiet, ka mācīties nekad nav par vēlu!

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?