Noderīgi padomi

Top 5 stratēģijas galda spēles

5/5
10 12 2019

Decembris saistās ne tikai ar brīnišķīgo Ziemassvētku gaidīšanas laiku, bet arī ar tumšiem un gariem ziemas vakariem. Tieši tāpēc šis ir piemērotākais laiks tos aizpildīt ar interesantām nodarbēm, kur iesaistīties var visa ģimene. Kas var būt vēl labāks par galda spēlēm, kas sagādā gan prieku, gan daudz jautru brīžu visai ģimenei? Spēlējot spēles, iespējams ne tikai jautri pavadīt laiku, bet arī attīstīt loģisko domāšanu, trenēt atmiņu un veicināt stratēģisku lēmumu pieņemšanu.

 Protams, vienas no populārākajām stratēģiskajām galda spēlēm joprojām nemainīgi ir Katanas ieceļotāji (Catan), Sabotieris (Saboteur) un Carcassonne, kurām nu jau ir izveidoti arī papildinājumi, paplašinot iemīļoto spēļu apvāršņus. Tomēr katru gadu parādās arvien jaunas spēles, tāpēc šoreiz piedāvājam aplūkot Top 5 stratēģijas galda spēles, kas cilvēkiem kļuvušas tikpat iemīļotas, kā jau visiem sen zināmās spēles. 

Mysterium

Šī spēle tās dalībniekus ieved burvīgā noslēpumu pasaulē, kurā sastopas mistiskais ar reālo. Spēle paredzēta no 8 gadu vecuma, un to var spēlēt 2-7 cilvēki. Spēles būtība ļauj pavērt neredzamo plīvuru un vienam no spēlētājiem iejusties spoka ādā, kurš dzīvo senā, noslēpumainā mājā, savukārt pārējie spēlētāji kļūst par ekstrasensu komandu, kas atbraukuši, lai atminētu itin visus mājas noslēpumus. Ja Jums patīk spoku stāsti, šī būs Jums īstā spēle.

1 Galda spēle Mysterium LT, LV, EE cena un informācija | Galda spēle Mysterium LT, LV, EE | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 3449 5/5 2d. 12st. Izņemiet rīt
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €

Ticket to ride: Rails Sails

Pārdošanā nonākusi jaunā spēles versija, kas sagādās prieku gan spēles esošajiem faniem, gan piesaistīs jaunus. Spēle paplašinājusi savus apmērus, un spēles laukums apņem visu pasauli, tieši tāpēc dzelceļa sliedēm pievienojušās jaunas pārvietošanās iespējas - kuģošana. Spēle paredzēta bērniem no 10 gadu vecuma, 2-5 spēlētājiem. Spēles sākumā visi iegūst biļetes, kas savieno divas pilsētas, savukārt spēles gaitā jācenšas iegūt kontroli pār labākajiem sauszemes un ūdens ceļiem, lai veiksmīgāk savienotu abas pilsētas un iegūtu visvairāk punktu.

Asmodee Obscurio

Šī spēle noteikti patiks visiem Harija Potera un burvestību faniem, jo spēle sevī apvieno gan piedzīvojumus un azartu, gan leģendas un šausmu stāstus, pievienojot arī krietnu devu burvestību. Spēle paredzēta 2-8 spēlētājiem, sākot no 10 gadu vecuma. Spēles ietvaros spēlētājiem jāizkļūst no apburtas bibliotēkas, atrodot vienīgo izeju, un vienīgais palīgs šai ceļā ir sena burvestību grāmata. Spēlētājiem jāuzmanās gan no varenā burvja, kurš viņiem dzen pēdas, gan arī jāuzmanās no nodevēja savā draugu vai ģimenes lokā.

Ice Cool 2

Papildinājums iznācis arī Latvijā tapušajai spēlei Ice Cool, kas 2017.gadā tika atzīta par labāko spēli pasaulē. Spēle paredzēta 2-8 spēlētājiem no 6 gadu vecuma. Tās būtība ir noķert pingvīnus, kuri tajā pašā laikā cenšas noķert zivis. Šo papildinājumu var spēlēt gan vienu pašu, gan arī savienojot kopā ar iepriekšējo spēli. Tā būs lieliska spēle gan ģimenes, gan draugu lokā. 

Sheriff of Nottingham

Jautra un nebēdnīga spēle, kas sevī ietver ne tikai stratēģijas, bet arī mānīšanās un kukuļošanas elementus. Tā ir kontrabandas spēle 3-5 spēlētājiem no 14 gadu vecuma. Spēlē variet būt gan šerifs, kas lems par spēlētāju godīgumu, gan tirgotājs, kuram jāpārliecina šerifs pilsētā ielaist tieši viņu. Uzvar pats bagātākais tirgotājs.

Šīs galda spēles noderēs ne tikai saturīgai un interesantai laika pavadīšanai kopā ar visu ģimeni, bet var būt arī lieliska ideja dāvanai, ko Ziemassvētkos nolikt zem eglītes. Šīs un arī citas galda spēles atradīsiet interneta veikalā 220.lv.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?