Noderīgi padomi

Trussardi jaunums: Trussardi Riflesso Blue Vibe smaržas vīriešiem

5/5
07 10 2019

Itāļu modes nams „Trussardi“, kas savu darbību sāka vairāk nekā pirms gadsimta, sākotnēji koncentrējās uz ādas cimdu tirgu, bet vēlāk aksesuāriem pievienojās smaržas, džinsi un cits apģērbs. Pārstāvot itāļu dzīvesveidu, šis veiksmīgais zīmols ir meistarības, dziļu tradīciju un mūsdienu elegances apvienojums, kas apbur ar savu unikalitāti un augsto kvalitāti, kas spēja patikt daudzām pasaules valstīm.

Ir viegli pārliecināties, ka zīmols nestāv uz vietas - šogad, 2019. gadā, tika izlaists jauns vīriešu aromāts Trussardi Riflesso Blue Vibe, kas aizrauj pasauli ar saviem saistošajiem austrumu koka aromātiem. Mēs aicinām Jūs iepazīt tos tuvāk!

Trussardi Riflesso Blu Vibe flakona dizains un galvenās notis

Arhitekta un dizainera Carlo Colombo projektētais flakons piesaista uzmanību ar tumši zilu matētu apdari un ir pārklāts ar simetriskām rievām. Tajā atradīsiet laima zaļas notis, kas ierāmētas taisnstūrī. Tiek apgalvots, ka šis ikoniskais taustes objekts ar īpašu ergonomisku vērtību patiesi atspoguļo vīrišķīgu vērtību pasauli.

1 Tualetes ūdens Trussardi Riflesso Blue Vibe EDT vīriešiem 50 ml cena un informācija | Tualetes ūdens Trussardi Riflesso Blue Vibe EDT vīriešiem 50 ml | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 3249 € 64980 / l 21st. 28min. Ir noliktavā
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €
2 Tualetes ūdens Trussardi Riflesso Blue Vibe EDT vīriešiem 100 ml cena un informācija | Tualetes ūdens Trussardi Riflesso Blue Vibe EDT vīriešiem 100 ml | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 3099 € 30990 / l 4.5/5 21st. 28min. Ir noliktavā
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €
3 Tualetes ūdens Trussardi Riflesso Blue Vibe EDT vīriešiem 30 ml cena un informācija | Tualetes ūdens Trussardi Riflesso Blue Vibe EDT vīriešiem 30 ml | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 2049 € 68300 / l 5/5 21st. 28min.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €

Vēl intriģējošāks ir parfimēra Veronique Nyberg radīta kompozīcija, kas pārsteidz ar negaidītiem kontrastiem: karsta un auksta, racionāla un emocionāla, eleganta un destruktīva, salda un rūgta... Ievada piezīmes sveiks Jūs ar rumu, artemzijas ēterisko eļļu un Juzu citrusaugļiem, bet galvenās notis atgādinās par „Trussardi“ mantojumu - Itālijas ādu, ambru un tabaku. To visu papildinās pelargonijas, vērmeles ēteriskās eļļas un lazdu rieksti, nodrošinot izcilus, taču ļoti saistošus kontrastus.

Kam patiks Trussardi Riflesso Blue Vibe smaržas?

Šīs „Trussardi“ smaržas ir paredzētas visiem moderniem, brīva gara vīriešiem. Šāda cilvēka galvenais ierocis ir radošums, kas kalpo kā drošs patvērums brīvai dvēselei, kura vēlas atbrīvoties no ikdienas dzīves nomācošajām ķēdēm un garlaicīgās disciplīnas. Aromāts tiek raksturots kā smaržīgs radošuma, dinamikas, enerģijas un ekspresijas koncentrāts.

Trussardi Riflesso Blue Vibe smaržas stāsta par cilvēku ar “dubultu” dvēseli, kad jauns, bet stingrs biznesa izpilddirektors vakaros kļūst par mākslinieku, veiksmīgi atklājot savus talantus. Ja šajā stāstā atpazīstat sevi vai savu draugu, variet būt pārliecināti - šī smarža noteikti neatstās Jūs vienaldzīgu.

Paralēli visam tam aromātu papildina šī zīmola itāļu stils, kas izteikts mūžīgā elegancē un pašpārliecinātībā. Smaržas naktī izstaros noslēpumu un jutekliskumu, bet tas pats aromāts dienā izšķiroši noteiks un piešķirs Jums vēl vairāk enerģijas - lai neviens mirklis nepaiet veltīgi.

Grūti nepiekrist, ka Trussardi Riflesso Blue Vibe vīriešu smaržas ir ļoti unikālas - ja jūs meklējat saistošu aromātu, kas atklāj abas jūsu personības puses, Jūs nebūsiet vīlušies šajā aromātā. Jūs variet iegādāties šīs un citas smaržas no šiem Itālijas modes namiem par izdevīgām cenām interneta veikalā 220.lv.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?