Noderīgi padomi

Vai Jūs zināt, kādi sieviešu apavi ir vispopulārākie?

17 03 2017

Sporta zābaki, zābaciņi vai apavi ar augstiem papēžiem – mūsdienās vispopulārākie sieviešu apavi, zābaki. Tas nebūt nav nejauši: sporta zābaki ir ērti un ļauj radīt drosmīgu un nerātnu tēlu, zābaciņi ar zemu stulmu ir piemēroti jebkura veida apģērbam, savukārt, apavi ar augstiem papēžiem – elegances un sievišķības simbols.

TOP piedāvājums: sieviešu zābaki, puszābaki

Kā zināms, sporta zābaki jau sen ir pārstājuši kalpot tikai sporta apavu lomu. New Balance, Nike un citu visiem zināmu zīmolu dažādie, spilgtie modeļi ļauj modelētājām visā pasaulē radīt neparastus, taču patiesi atmiņā paliekošus tēlus. Mūsdienās sporta zābakus valkā kopā ar šaurām vai saīsinātām džinsa auduma biksēm un īsām kokvilnas auduma kleitām. Tostarp, tie labi saderas ar zīda auduma vai džinsa auduma blūzēm. Sporta zābaki īpaši ir saderīgi ar „naģenēm”, jakām ar aizdari vai bez tās, kā arī ar vīriešu piegriezuma mēteļiem. Nedaudz neierasti, taču ļoti stilīgi sporta apavi izskatās kombinācijā ar lietišķo kostīmu, kā bikses ir nedaudz sašaurinātas un atsedz potītes. Jebkurā gadījumā, sporta apavi vislabāk izskatīsies uz to valkātāja sportiskām kājām.

TOP piedāvājums: sieviešu sporta apavi, kedas

Savukārt, rudens zābaciņi, kā stulmi sniedzas līdz potītēm, ir ļoti universāli, salīdzinājumā ar tradicionālajiem zābakiem līdz celim. Tos valkāt ir daudz komfortablāk, nekā garstulma zābakus, tie ir brīnišķīgi piemēroti gan pilnīgām, gan vājām kājām. Vissvarīgākais, ka tie lieliski ir kombinējami gan arī kleitām, gan biksēm, gan arī džinsiem. Jebkurai sievietei būs pa spēkam piemeklēt zābaciņus saskaņā ar savu vecumu, kaislībām vai dzīvesveidu. Piemēram, zābaki bez rāvējslēdzēja, ar zemu, stabilu papēdi un brīviem stulmiem būs brīnišķīgi piemēroti jebkuram apģērbam – gan striktiem biroja tērpiem vai kleitām, gan arī brīva piegriezuma džinsa tunikām. Zābaciņi labi saderēs arī ar gariem džinsiem, kā arī ar sašaurinātiem vai saīsinātiem džinsiem. Tostarp, šādi zābaki Jums izmaksās daudz mazāk, nekā garstulma zābaki.

TOP piedāvājums: sieviešu kurpes, sandales

Neapšaubāmi, ka augstpapēžu apavi vienmēr ieņems visnozīmīgāko vietu sievietes apavu kolekcijā. Neviens apavs nespēj tik izteikti mainīt sieviešu kājiņu formu, kā eleganti augstpapēžu apavi. Vienkārša piegriezuma taisna kleita vai arī visparastākie zilie džinsi, kas saderas ar augstpapēžu kurpēm, momentāni kļūst par elegantu sieviešu tērpu. Visuniversālākie ir smilšu krāsas augstpapēžu apavi. Tie ir lieliski piemēroti svētku garderobei, kā arī ikdienas apģērbam. Tiem Jūs viegli varēsiet piemeklēt jebkuras krāsas apģērbu.

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?