Noderīgi padomi

2020. gada vasaras modes tendences

5/5
21 05 2020

Tiem, kas daudz uzmanības pievērš sava stila attīstīšanai, vasara ir viens no labākajiem periodiem - atsakoties no siltām virsdrēbēm, mēs varam drosmīgi eksperimentēt un izmēģināt ļoti negaidītas kombinācijas. Tomēr, lai neatpaliktu no mūsdienu modes, ir vērts sekot valdošajām tendencēm. Kādas jaunas kombinācijas varam sagaidīt 2020. gada siltajā sezonā?

Uzpūstas piedurknes

Jau pagājušajā gadā varēja redzēt šādu detaļu atdzimšanu, taču šovasar uzpūstās piedurknes noteikti sasniegs savas popularitātes augstumus.

uzpustas piedurknes - vasaras modes tendences 2020moderns vasaras apgerbs ar uzpustam piedurknem 2020

Neatkarīgi no tā, vai akcents ir vērsts uz pleciem vai smalki iet uz augšu, visi līdzīgi risinājumi šajā sezonā būs ārkārtīgi moderni. Viens šāds apģērba gabals ir obligāts jūsu skapī.

Neona toņi

Kad mostas daba, mēs daudz biežāk vēlamies pelēkās drēbes nomainīt pret košām - iespējams, tieši tāpēc neona krāsas jau otro silto sezonu paliek modes virsotnē.

neona apgerbs vasaras trendosneona detalas apgerba - vasaras mode 2020

Jūtieties brīvi izmēģināt dzeltenas, oranžas, zaļas vai rozā drēbes - absolūti visi neona toņi šajā sezonā būs ārkārtīgi moderni.

Masīvas kurpes kopā ar sieviešu kleitām

Tā ir ļoti kontrastējoša, bet ļoti stilīga kombinācija. Rakstainas, pasteļtoņu vai jebkuras citas nedaudz “meitenīgas” kleitas labi der ar tumšākiem, masīviem zābakiem.

masivu kurpju un kleitas moderns izskatsmasivu apavu un vasaras kleitu kombinacija

Izvēloties šo kombināciju, jūs izveidosiet spēcīgas, pārliecinātas, bet tajā pašā laikā ļoti jūtīgas sievietes tēlu. Gatavojieties komplimentu lavīnai!

Pasteļkrāsas cepures

Daudzas sievietes cepures izmanto aizsardzībai pret sauli - ja jūs esat viena no viņām, šovasar izvēlieties pasteļtoņus. Bēša, citrona, violeta un citi līdzīgi toņi piešķirs jūsu tēlam vieglu rotaļīgumu.

pitas pastelkrasu cepures vasarai 2020vieglas pastelkrasu cepures modernam izskatam 2020

Bet jūs varat būt pārliecināti - šos universālos aksesuārus varēsiet pielāgot arī citos gadalaikos.

Šortu un jakas kombinācija

Parastā kombinācija ar jaku un biksēm siltajā sezonā ir nedaudz jāuzlabo - tas ir iemesls, kāpēc modes dizaineri vasarā piedāvā mainīt bikses uz šortiem.

sorti ar zaketi vasaras trends 2020sorti ar zaketi stiligam telam 2020

Tas ne tikai liks izskatīties stilīgi, bet arī jūs jutīsieties ārkārtīgi ērti: jūs novērtēsiet šo priekšrocību karstākajās dienās. Kurus šortus izvēlēties, būs atkarīgs tikai no jums - šī kombinācija ir piemērota gan atpūtai, gan nozīmīgiem gadījumiem.

Baltas kleitas

Šajā sezonā būs modē jebkura modeļa baltas kleitas - garas, īsas, klasiskā vai modernā stilā, vai dekorētas ar mežģīnēm ...

stiligas baltas kleitas 2020 vasaraibaltas kleiitas vasaras trends 2020

Citiem vārdiem sakot, šo tendenci nebūs grūti ievērot. Pārliecinieties, vai jums jau tagad skapī ir šādas drēbes. Ja nē - ir pienācis laiks padomāt par tādas iegādi. 

Džinsa materiāls

Droši vien tā ir klasika, kas ilgs labu laiku un ļaus ikvienam izskatīties stilīgi bez lielām pūlēm. Tiesa, ja vēlaties izcelties no pūļa un vēl vairāk saskanēt ar šīs vasaras modi, domājiet par nestandarta variantiem.

dzinsu mode 2020moderni dzinsu teli 2020

Apvienojiet džinsa drēbes ar citām interesantām, košām drēbēm vai arī pats nedaudz uzlabojiet tās - šajā gadījumā tiek akceptētas jebkuras idejas.

Krāsaini ziedu raksti

Pat ja jūs parasti dodat priekšroku minimālismam, dizaineri šajā sezonā piedāvā vairāk spēlēt ar košām krāsām un dinamiskiem modeļiem.

spilgtas krasas vasarai 2020spilgtas kleitas 2020 vasara

Svītras, ģeometriskas formas, dzīvnieku vai ziedu raksti piešķirs jūsu tēlam vieglu haosu un padarīs to daudz rotaļīgāku. Kad paskatīsieties uz sevi spogulī, jūs vēlēsieties vēl vairāk izbaudīt siltāku laiku.

Punktotas detaļas

Šī tendence ir labākais pierādījums tam, ka mode nemitīgi griežas riņķī. Ļoti iespējams, ka vecāku radinieku skapjos atradīsiet drēbes, kas rotātas ar punktiem, taču vēl labāk ir tās iegādāties pašam.

stiligs tels ar punktotu kleitu vasarai 2020punktots apgerbs - vasaras modes trends 2020

Šādas drēbes neliks jums izskatīties vienmuļi, bet tajā pašā laikā tās būs ļoti daudzpusīgas - ar tām jūs varēsiet izmēģināt visdažādākās kombinācijas.

Burvīgi lietusmēteļi

Vasaras laika apstākļi mūsu valstī noteikti nav nemainīgi, tāpēc parasti neiztikt bez šīm drēbēm.

stiligi un originali lietusmeteli vasaras vakariem 2020spilgti moderni lietusmeteli vasarai 2020

Labi ir tas, ka lietusmēteļi modes augšgalā arī nevēlas padoties - 2020. gadā būs modē modeļi ar košākām krāsām, spīdīgiem materiāliem vai interesantiem modeļiem. Nebaidieties izmēģināt jaunas iespējas!

Iekļaujot savā drēbju skapī vismaz dažas šādas drēbes, jūs vasaras sezonā būsiet ļoti stilīgi. Tomēr ir svarīgi, lai jaunās drēbes patiešām atbilstu un iepriecinātu jūs - tas ir vienīgais veids, kā atklāt visu šo tendenču šarmu.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
3 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?