Noderīgi padomi

10 populārākās 2020. gada rotaļlietas

4.4/5
26 11 2020

Tuvojoties gada lielajām brīvdienām, arvien aktuālāks kļūst jautājums: ko dāvināt bērniem Ziemassvētkos? Dāvanu daudzums, lielums un veids ir atkarīgs no ģimenes tradīcijām un vērtībām, taču nav šaubu, ka rotaļlietas Ziemassvētkiem ir viena no labākajām izvēlēm. Šāda dāvana noteikti pārsteigs mazos, un mēs palīdzēsim Jums izvēlēties. Lai būtu vieglāk izlemt, šeit ir populārāko rotaļlietu TOP10.

Robots Balloon Puncher Silverlit Ycoo Robot Kombat

Cīņas ar baloniem ir ārkārtīgi jautra spēle, kas ļaus mazajiem piedalīties neparastā duelī. Kad baloni ir uzstādīti uz robotiem, tālvadības pults būs jāvada tā, lai pretinieka balons tiktu pārspridzināts pēc iespējas ātrāk. Tas ir daudz grūtāk, nekā varētu šķist! Ar šādu rotaļlietu ir īpaši jautri spēlēt kompānijā, bet, kad tā nav, pretinieku bērniem aizstās mākslīgais intelekts.

Radio vadāms transformējams transportlīdzeklis Terrasect YW858320

Pārveidojamam, ar radio vadāmam rāpulim vajadzētu iepriecināt katru azartisku zēnu - šāda dāvana noteikti nekrās putekļus plauktos. Šī rotaļlieta pēc izskata atgādina neparastu citplanētiešu transportlīdzekli, kas veic visnegaidītākās kustības. Piemēram, tas var ļoti ātri ielīst vai saspiesties un ripot. Ar šo rāpuli Jūsu bērni varēs veikt visādus trikus, tāpēc tas noteikti nebūs garlaicīgs.

Zīmēšana gaisā PICTIONARY AIR

Šī ir jauna interaktīva spēle, kas patiks ne tikai bērniem, bet arī pieaugušos mudinās iesaistīties jautrās cīņās. Kad spēlētājs uzzīmē gaisā mājienus, komandas biedri redzēs rezultātus ekrānā, un viņiem attiecīgi būs jāuzmin atbilstošais vārds. Māksliniekiem būs jāpieliek lielas pūles, lai pareizi saprastu savus zīmējumus, taču, ja tie neizdosies, spēle kļūs tikai vēl jautrāka. Pamatīga smieklu deva garantēta!

Cīņa ar interaktīvajiem robotiem Spinmaster Ninja Bots

interaktīvi roboti spinmaster ninja bots

Draudoša izskata roboti, kas cīnās ar āmuriem, raķetēm vai lāpstiņām, izklausās pietiekami interesanti, taču Jūs varat būt pārliecināti - šāda izklaide noteikti atstās iespaidu uz Jūsu bērniem. Vēl jo vairāk, jo cīņas gaita būs atkarīga tikai no bērnu centieniem: robots atpazīs viņu roku kustības un varēs iemācīties jaunas komandas. Turklāt tie integrē pat duci kaujas režīmu. Tomēr bērniem būs jāpieliek daudz pūļu, lai viņu robots dejotu uzvaras deju!

Mīksta rotaļlieta ar aksesuāriem Rainbocorns Sequin Surprise

Nav noslēpums, ka mīkstās rotaļlietas ir ārkārtīgi populāras meiteņu vidū, taču tas ir vēl interesantāk, ja nav skaidrs, kāds dzīvnieks slēpjas olā. Kopā ar to bērni saņems arī noderīgus piederumus, kurus viņi varēs pielāgot neaizmirstamām spēlēm. Ir pat 10 dažādi dzīvnieki - ja meitene nolems tos visus savākt, Jums ilgi nebūs jādomā, ko viņai varētu dāvināt. 

Lidojoša feja Spin Master Hatchimals Pixies Crystal Flyers

Pierādiet saviem mazajiem, ka lidojošās fejas patiešām pastāv - to Jums ļaus panākt šīs aizraujošās interaktīvās rotaļlietas. Jūsu bērni atradīs neticami skaistu pasaku - kad viņa būs uzlādēta, gaisā būs iespējams sagatavoties dejai. Ja mazie turēs plaukstā īpašu sensoru, feja sāks griezties ap to, un viņas iespaidīgi spīdīgie spārni sāks plivināties. Šāda rotaļlieta dos Jums iespēju izmēģināt dažādus trikus un ļaus mazajiem atkal ticēt brīnumiem.

1 Lidojoša feja Spin Master Hatchimals Pixies Crystal Flyers cena un informācija | Lidojoša feja Spin Master Hatchimals Pixies Crystal Flyers | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 4249 19st. 28min.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €

Lelles Barbijas komplekts Krāsu pārsteigums

Bārbijas neapšaubāmi ir viena no vismīļākajām lellēm, ar kuru mazie nekad nespēlē jaunas spēles, taču būs vēl interesantāk, ja viņu izskats kļūs par pārsteigumu bērniem. Tikai iemērcot šo rotaļlietu īpašā mēģenē, Barbijas acu, ādas, matu un pat drēbju krāsa kļūs skaidra. Tas būs atkarīgs arī no tā, vai izvēlaties siltu vai aukstu ūdeni. Turklāt bērni komplektā atradīs papildu piederumus, kas nodrošinās vēl interesantākas spēles.

Interaktīvā rotaļu flamingo Little Live Pets Gotta Go

rotallieta flamingo little live pets gotta go

Interaktīvās rotaļlietas pēdējā laikā ļoti bieži ir iekarojušas bērnu sirdis, taču šis flamingo sniegs daudz labu emociju. Tas varēs atkārtot vārdus, pakustināt kaklu, paēst un pēc tam doties uz tualeti. Pēc attiecīgās dziesmas atskaņošanas to vajadzēs pēc iespējas ātrāk ievietot tualetē, tāpēc aktivitāšu ar šādu rotaļlietu netrūks. Ja bērni sapņo par mājdzīvnieku, vispirms sāciet ar šo rotaļīgo flamingo.

1 Interaktīvs rotaļu flamingo Little Live Pets Gotta Go cena un informācija | Interaktīvs rotaļu flamingo Little Live Pets Gotta Go | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 4649 5/5 19st. 28min. Izņemiet rīt
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €

Interaktīvs rotaļu lācītis Cubby Fur Real Friends

interaktivs plisa lacis cubby fur real friends

Izvēloties šo rotaļlietu, Jūs savām atvasēm dāvāsiet īstu draugu, ar kuru viņi izklaidēsies. Šāds lācis izstaro dažādas skaņas, ēd, parāda savas emocijas, dievina spēles, bet tam ir arī miega režīms. Šajā rotaļlietā ir integrētas vairāk nekā 100 skaņas un kustības reakcijas, tāpēc tai noteikti nepietrūks reālisma. Jūs pat nepamanīsiet, kā vēlēsieties pats ar viņu sadraudzēties!

1 Interaktīvs lācītis Cubby Fur Real Friends cena un informācija | Interaktīvs lācītis Cubby Fur Real Friends | 220.lv 9 € ATLAIDE NO 100 €
€ 11800 5/5 19st. 28min.
Uz grozu
9 € ATLAIDE NO 100 €

Plastilīna saldējuma pagatavošanas komplekts Hasbro Play Doh

saldejuma pagatavosanas komplekts hasbro play doh

Maziem pavāriem un saldummīļiem šādai saldējuma mašīnai noteikti vajadzētu atstāt lielisku iespaidu. Ar tās palīdzību atvases varēs "pagatavot" dažādu garšu un krāsu saldējumu, kas izskatīsies ļoti reāli. It īpaši, ja tiek izmantota rotaļlietu šokolāde - šādiem šedevriem faktiski būs ļoti grūti pretoties, un viss process prasīs mazajiem daudz radošuma. Tas padarīs saldējuma gatavošanu tikai vēl aizraujošāku.

1 Plastilīna komplekts Play-Doh Kitchen Creations cena un informācija | Plastilīna komplekts Play-Doh Kitchen Creations | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 2599 5/5 19st. 28min. Izņemiet rīt
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €

Iepazīstoties ar šīm iekārojamākajām rotaļlietām bērniem, būs daudz vieglāk izlemt, kura Ziemassvētku dāvana būtu vispiemērotākā zēnam vai meitenei. Vēl vairāk ievērības cienīgu variantu atradīsiet internetveikalā 220.lv - šeit Jūs nopirksiet visas rotaļlietas par ļoti izdevīgām cenām!

Pircējiem patika šis ieraksts

4.4/5
9 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?