Noderīgi padomi

Viedtālruņi kā dāvana? Jā! Mēs pateiksim, kādus modeļus visvairāk gaida.

3/5
03 12 2019

Viedtālruņi arvien vēl pārsteidz ar savām bezgalīgajām iespējām, tāpēc tāda Ziemassvētku dāvana iepriecinātu katru, kuru fascinē augstās tehnoloģijas. Izvēlēties piemērotu tālruni citiem ir diezgan sarežģīti, tomēr, ja jūs uzticēsieties 2019. gada reitingiem un izvēlēsieties vienu no šogad novērtētākajiem modeļiem – tad trāpīsiet tieši desmitniekā. Tāpēc piedāvājam jums iepazīties ar pieciem populārākajiem šī gada jaunumiem.

1. Apple iPhone 11, Pro ir Pro Max

Papildu aizmugurējā kamera, spilgtas krāsas, vēl augstāka veiktspēja, jaunas kameras iespējas - šos jaunos “Apple” šedevrus var slavēt bez rūpīgas izpētes. Nav šaubu, ka jebkurš viedtālrunis šajā trio iepriecinās visus šīs slavenās kompānijas fanus.

Vismazāk prasīgais “iPhone 11” iepriecinās ar stabilu akumulatora darbības laiku un jaunu krāsu diapazonu, savukārt “iPhone 11 Pro” un “Pro Max” pārsteigs ar iespaidīgu veiktspēju, kontrastiem un ļoti dabiskām nokrāsām. Jāpatur prātā, ka arī “Pro Max” versija ir daudz lielāka: apsveriet, kura opcija būtu visērtākā nākamajam Ziemassvētku dāvanas saņēmējam.

2. Samsung S10 ir S10+

Stilīgs dizains, gandrīz pilns priekšējā ekrāna displejs, iespaidīgā veiktspēja un QHD+ izšķirtspēja ir galvenie, bet ne vienīgie šo “Samsung” viedtālruņu popularitātes iemesli.

Tiem, kam patīk fotografēt, ir daudz iespēju: abiem modeļiem ir līdz trim aizmugurējām kamerām un daudzām dažādām funkcijām un režīmiem. Tiem, kas meklē labāko, patiks “Samsung S10 +”, kas savu brāli pārspēj ar lielāku izmēru, lielāku akumulatora jaudu, papildu priekšējo kameru un nedaudz augstāku cenu. 

3. Huawei P30 Lite, P30 ir P30 Pro

Šis ir vēl viens trio, kas aizraus fotogrāfiju un augstas veiktspējas tālruņu fanus. Sarakstu vadošā pozīcija ir “Huawei P30 Pro”, kurai ir trīs galvenās kameras, vairāku līmeņu optiskā tālummaiņa, ātras uzlādes funkcija un lielas ietilpības akumulators. Turklāt ļoti tiek novērtēta arī vājā apgaismojumā uzņemto kadru kvalitāte.

Mazāka izmēra un mazāk iespaidīgas “Huawei P30” specifikācijas, kuras, salīdzinot ar iepriekšminēto modeli, var saukt tikai par “mazāk iespaidīgām”, pretējā gadījumā trūkst fotoattēlu iespēju un kvalitātes. Izmantojot ierobežoto Ziemassvētku dāvanu budžetu, jūs varat saviem mīļajiem uzdāvināt “Huawei P30 Lite” - lai arī tas tālu atpaliek no brāļiem, arī šis modelis ir cienīgs būt starp labākajiem.

4. Xiaomi Redmi Note 7

Meklējot tālruni Ziemassvētkiem, mēs vēlamies, lai tas būtu ne tikai kvalitatīvs, bet arī samērā lēts - tas ir veids, kā aprakstīt šo “Xiaomi” modeli, kas piedāvā daudzas priekšrocības par ļoti zemu cenu. Divas aizmugurējās kameras, integrēts mākslīgais intelekts, ilgs akumulatora darbības laiks, gluds dizains ir dažas no galvenajām priekšrocībām, kas aizrauj ikvienu, kurš nevēlas būt moderns, bet meklē labu tālruni.

5. Moto G7 Power

Tas ir vēl viens īpaši lēts un ne tik apspriests viedtālrunis, kas tiek uzskatīts par “Motorola” veiksmīgāko darbu. Ir ar ko lepoties: pat visiespaidīgākajiem modeļiem ir ievērojama akumulatora jauda, laba veiktspēja un kvalitatīva programmatūra - tas ir viss, kas nepieciešams pat ļoti prasīgam lietotājam. Ja jūs meklējat Ziemassvētku dāvanu šai konkrētajai personai, šis tālrunis jūs nepievils un jums nevajadzēs daudz tērēties.

Šķiet, ka izvēloties labāko Ziemassvētku dāvanu, vienmēr būs ko izvēlēties, bet ja jūs vēl šaubāties, kurš no šiem modeļiem visvairāk patiks jūsu tuviniekiem – iepazīstieties tuvāk ar to specifikācijām, - tad jūs vieglāk varēsiet izlemt, kādi viedtālruņi radīs uz viņiem vislielāko iespaidu.

Pircējiem patika šis ieraksts

3/5
2 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?