Noderīgi padomi

Virtuālās realitātes briļļu modeļi

27 11 2018

Populārās 220.lv VR brilles

  1. Virtuālās realitātes brilles Remax RT-V01 3D. Šīs VR brilles, kas paredzētas mobilajam tālrunim, patiks tiem, kas daudz laika pavada spēlējot viedtālruņiem paredzētas spēles – ar tām jūs varēsiet pārcelt savu pieredzi pilnīgi jaunā līmenī. Tām ir ērts iebūvēts briļļu turētājs, kā arī pircējiem patiks šī komplekta labā cena.
  2.  Virtuālās realitātes brilles Modecom Volcano Blaze 3D (VR). Vēl viens variants jebkuram budžetam, kas lieliski derēs gan mūsdienu biznesam, gan arī relaksējošām izklaidēm. Šīs brilles turklāt ir aprīkotas ar speciālu aizsardzību telefonam, tāpēc jūs varēsiet maksimāli mesties jaunās sajūtās, pilnībā aizmirstot par visām sadzīves lietām.
  3. BOBOVR Z5Tiem, kas meklē ierīci, kura spēj maksimāli atklāt spēļu konsoles priekšrocības, noteikti patiks šīs brilles, kas sniedz iespēju izmēģināt daudzas dažādas spēles un tajās piedalīties. Neraugoties uz to, ka par tādām izklaidēm nāksies samaksāt nedaudz lielāku summu – tie, kas tās pamēģinājuši, apgalvo, ka tādās sajūtās patiešām ir vērts investēt!
  4. Komplekts HTC Vive Virtual Reality. VR brilles der gan stacionāram datoram, gan arī klēpjdatoram ar jaudīgu videokarti – tāda kombinācija pārsteigs visus ar unikālu attēlu, bet vienas no labākajām VR austiņām ļaus pilnībā mesties vēl vienā neizzinātā pasaulē. Tāpēc, ja jūs meklējat maksimālu kvalitāti un iespaidojošu pieredzi – tad ir vērts izskatīt šo variantu.
  5. Virtuālās realitātes brilles ACME VRB01. Vēl viens vienkāršāks VR briļļu modelis jūsu viedtālruņiem. Tas būs īpaši piemērots tādā gadījumā, ja jūs vēl piesardzīgi izturaties pret virtuālās realitātes izklaidēm un nevēlaties investēt tajās pārāk daudz. Šīs brilles sniegs pietiekami iespēju, lai uzmanīgi iepazītos ar virtuālās pasaules priekšrocībām. 

{$product_list}

Virtuālās realitātes briļļu klāsts ir pietiekami plašs, lai katrs varētu atrast gan vajadzību, gan iespēju ziņā piemērotus variantus. Īpaši paveicies tiem, kas meklē vislabākos variantus – mūsdienu iespējas pilnveidojas milzīgā ātrumā – tāpēc pat grūti iedomāties, kādas specifikācijas mēs apspriedīsim vēl pēc dažiem gadiem.

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?