Noderīgi padomi

Xiaomi Mi Band 4: nākamās paaudzes viedā aproce

4.7/5
01 07 2019

Xiaomi ir viens no tiem uzņēmumiem, kas neaprobežojas tikai ar dažiem jauniem produktiem gadā - tas pastāvīgi ievieš jaunus, viedākus un funkcionālākus produktus. Tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka viņu jaunais darbs, Xiaomi Mi Band 4 viedā aproce, ir piesaistījusi īpašu interesi no patērētājiem un tikai dažu dienu laikā jau pārspēja pārdošanas apjomus un ir kļuvusi par vienu no pieprasītākajiem produktiem. Kāds ir šīs viedās aproces noslēpum

Xiaomi Mi Band 4 viedās aproces dizains un ekrāns

Šīs Xiaomi viedās aproces izskats nedaudz atšķiras no iepriekšējās Mi Band 3 versijas, bet, kamēr dizains un silikona siksna paliek līdzīgas, jūs varēsiet pamanīt vairākas izmaiņas ekrānā. Tas būs nedaudz lielāks (bet 0,95 collu diagonāle joprojām ir diezgan maza), kas ļaus jums redzēt lielāko daļu ziņu, kas jums parādīsies ekrānā. Pilna garuma ziņojumus, iespējams, neizdosies apskatīt, bet informācija būs daudz detalizētāka.

Xiaomi viedajai aprocei ir arī krāsains ekrāns - pirmais zīmola modelis, kas dos jums vēl vairāk iespēju. Displejā tiek izmantota AMOLED tehnoloģija (gaismas diodes), kas ļaus jums baudīt super dabisku izskatu. Šie ekrāni patērē mazāk enerģijas, tāpēc tie tiek uzskatīti par efektīvākiem. Jūs varēsiet to kontrolēt ar pieskārienu, un jums nebūs jāuztraucas par triecieniem - augstas kvalitātes 2.5D stikla aizsardzība nodrošinās, ka ekrānu nebūs viegli saplēst. 

Mi Band 4 viedās aproces akumulatora iespaidīgais kalpošanas laiks

Ja jūsu iepriekšējās viedās aproces bija vērstas uz aktīvo atpūtu, šajā modelī jūs atradīsiet atradīsiet vairāk funkciju veselībai un ikdienai (aplūkotas tālāk). Ir loģiski, ka lielāka funkcionalitāte prasīs arī lielāku akumulatoru, bet par to arī ir padomāts. Ražotāji apgalvo, ka Mi Band 4 viedā aproce darbosies pat 20 dienas pēc uzlādēšanas - par to vēl nav bijusi iespēja pārliecināties, bet pēc neilga laika šie Xiaomi pārskati sasniegs jūs. 

1 Xiaomi Mi band 4, Black cena un informācija | Xiaomi Mi band 4, Black | 220.lv SUPER PIEDĀVĀJUMS
€ 2200 4.6/5 8d. 1st. Ir noliktavā
Uz grozu
SUPER PIEDĀVĀJUMS

Citas specifikācijas, kas pārsteigs jaunajā Xiaomi aprocē

Jaunā Xiaomi smart aproce piedāvās plašu sporta un veselīga dzīvesveida funkciju klāstu: skaitiet pievarēto soļu skaitu, sekojiet līdzi pulsam un sekojiet līdzi tam, cik daudz kaloriju esat sadedzinājuši. Jums būs iespēja izmēģināt dažādus sporta veidus - skrienot ārā vai iekštelpās uz skrejceliņa, braucot ar velosipēdu, pastaigājoties vai sportojot trenažieru zālē.

Xiaomi Mi band 5, Black cena un informācija | Xiaomi Mi band 5, Black | 220.lv LABĀKA CENA
€ 2199 4.9/5 8d. 2st. Ir noliktavā
Uz grozu
LABĀKA CENA
Xiaomi Mi Smart Band 6, Black cena un informācija | Xiaomi Mi Smart Band 6, Black | 220.lv LABĀKA CENA
€ 3849 4.9/5 8d. 2st. Ir noliktavā
Uz grozu
LABĀKA CENA
Xiaomi Mi Smart Band 4C, Black cena un informācija | Xiaomi Mi Smart Band 4C, Black | 220.lv LABĀKA CENA
€ 1099 4.6/5 8d. 2st. Ir noliktavā
Uz grozu
LABĀKA CENA
Xiaomi Mi band 4, Black cena un informācija | Xiaomi Mi band 4, Black | 220.lv SUPER PIEDĀVĀJUMS
€ 2200 4.6/5 8d. 1st. Ir noliktavā
Uz grozu
SUPER PIEDĀVĀJUMS
Parādīt vairāk

Šo aksesuāru var izmantot arī baseinā - aproce ir ūdensnecaurlaidīga, tāpēc jūs varat nirt ar to pat piecdesmit metru dziļumā. Peldētāji šajā gadījumā var būt patiešām priecīgi, jo šī aproce ne tikai ļaus jums iestatīt īpašu peldēšanas režīmu, bet arī izvēlēties konkrētu stilu: tas sniegs precīzākus rezultātus. Ekrānā jūs varēsiet redzēt visu sociālo tīklu, e-pasta un citu aktuālo programmu ziņojumus un laika prognozes, tāpēc funkcionalitāte noteikti netiks zaudēta.

Šķiet, ka Xiaomi uzņēmums ir mēģinājis padarīt Mi Band 4 par labāko viedo aproci, ko šobrīd  var atrast tirgū. Pretēji tam, ko varētu iedomāties, Xiaomi Mi Band cena ir tālu no augstas - mēs varētu to attiecināt uz zemāko cenu kategoriju. Šo funkcionālo un ne dārgo piederumu varat iegādāties 220.lv interneta veikalā.

Pircējiem patika šis ieraksts

4.7/5
3 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?