Noderīgi padomi

Xiaomi telefoni līdz 200 eiro

4.5/5
24 04 2019

Xiaomi tālruņi, iespējams, ir visaugstāk novērtēti par to lielisko naudas vērtību - ja salīdzinām tos ar citu ražotāju viedtālruņiem, mēs vienmēr saņemsim daudz labākas specifikācijas par to pašu vērtību. Tātad, tas nebūs pārsteigums, ka tālruņa modeli ar spēcīgiem parametriem var iegādāties, neieguldot vairāk par 200 eiro - kādas iespējas ir vērts apsvērt?

Xiaomi Redmi 7

Vai jūs meklējat tālruni, kas ļauj ērti kontrolēt ekrāna saturu un kalpos ilgi un efektīvi? Tad šis Xiaomi tālrunis atbildīs jūsu vēlmēm! Ražotāji apgalvo, ka šis modelis ir piemērots gan spēlēm, gan jeb kuriem ikdienas uzdevumiem. Bet tas vēl nav viss - ar šo viedierīci jūs varat uzņemt augstas kvalitātes attēlus, un īpašie portreta režīmi garantēs, ka jūsu pašbildes izskatās perfekti.

 

Xiaomi Redmi 6

Šis tālrunis ir tik lēts, ka jūs varat iegādāties tās pašas firmas viedo rokassprādzi Xiaomi Mi Band, lai iekļautos jūsu izvēlētajā budžetā. Ir grūti noticēt, ka šī jaunā tehnoloģiju kombinācija var maksāt mazāk par 200 eiro, bet Redmi 6 ir arakstā ne tikai dēļ cenas. Pat ja vēlaties uzreiz izmantot vairākas lietojumprogrammas, telefona procesors vai  kameras kvalitāte neliks jums vilties - tas ir viss, kas nepieciešams pat visprasīgākajiem mobilo telefonu lietotājiem.

 

Xiaomi Mi A2

Daudzi eksperti piekrīt, ka šis Xiaomi tālrunis ir viens no labākajiem budžeta klases variantiem. Elegantajam dizainam, skaistajam displejam un augstas kvalitātes kameru trio ir labas tehniskās īpašības, kas var droši konkurēt ar augstāku cenu modeļiem. Tiesa, akumulatora ietilpība varētu būt nedaudz augstāka, taču tam noteikti ir pieejamas alternatīvas.

 

Xiaomi Redmi Note 5

Šis viedtālrunis ir lielisks apvienojums augstas ietilpības akumulatoram, efektīvai veiktspējai, ērtam ekrānam un zemām izmaksām, kas ir nodrošinājis, ka Xiaomi zīmols ir tik ātri iekarojis Eiropas tirgu. Tiesa, šī tālruņa kamera bieži tiek vērtēta tikai kā "pietiekama", bet vai tas ir milzīgs trūkums, ir atkarīgs tikai no jūsu personiskajām vēlmēm.

 

Xiaomi Redmi 5 Plus

Pienācīga kamera, diezgan spēcīga veiktspēja, lieliski skaļruņi, spilgts ekrāns - jūs, iespējams, piekrītat, ka ne katrs budžeta klases tālrunis var lepoties ar šādu specifikāciju sarakstu, tāpēc jūs šajā gadījumā nebūsiet vīlies. Kā priekšrocību ir iespējams izdalīt pietiekami lielu akumulatoru, bet bieži vien tiek apgalvots, ka, lai gan jauda nav maza, tālruņa enerģija tiek patērēta pietiekami ātri. Vai tas ir milzīgs trūkums, jums būs jālemj pašiem.

 

Xiaomi tālruņi, kurus jūs varat iegādāties par mazāk nekā 200 eiro, noteikti ir daudz vairāk, un, ja jūs nolemjat palielināt savu budžetu, jūs atradīsiet plašāku šo ierīču klāstu. Xiaomi Mi Mix 2, Mi 8 Pro, ir tikai dažas no iespējām, tāpēc droši var apgalvot, ka starp šiem zīmola modeļiem ikviens varēs atrast risinājumu, kas atbildīs visām vajadzībām.

Pircējiem patika šis ieraksts

4.5/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?