Noderīgi padomi

Ziemassvētku dāvana mammai: ko izvēlēties?

18 11 2019

Plānojot gada skaistākajiem svētkiem piemērotu dāvanu sarakstu, mēs vienmēr pievēršam vislielāko uzmanību pārsteigumu sagatavošanai mūsu tuvākajiem ģimenes locekļiem. Tomēr izlemt, kāda Ziemassvētku dāvana būtu vispiemērotākā Jūsu mammai, var būt diezgan grūti – bieži vien šķiet, ka mammai viss jau ir, un arī konkrētas viņas vēlmes bieži netiek sadzirdētas. Mēs steidzamies Jums palīdzēt: ja neesat pārliecināts, ko tieši uzdāvināt mammai Ziemassvētkos, izmēģiniet šīs idejas!

Skaistumkopšanas dāvanas mammai Ziemassvētkos

Katra sieviete vairāk vai mazāk rūpējas par savu ārējo izskatu, tāpēc šīm nolūkam vajadzīgo līdzekļu nepieciešamība ir ierasta lieta – varat izmantot šo ideju, lai atrastu vislabāko Ziemassvētku dāvanu savai mammai. Viņai patiešām vajadzētu patikt kāda no šīm idejām:

 • Maskas. Šie līdzekļi palīdz palutināt ādu un veikt relaksējošas procedūras mājās, tāpēc šī Ziemassvētku dāvana mammai būtu gan praktiska, gan ļoti noderīga. Neierobežojieties tikai ar sejas kopšanas līdzekļiem – ir vērts izmēģināt arī lūpu, pēdu, matu vai acu maskas!

 • Krēmi. Lai apturētu novecošanas procesu, ka arī, lai novērstu papildu problēmas, ādai ir nepieciešama pastāvīga kopšana – tieši šī iemesla dēļ krēmi ir katras sievietes ikdienas pavadoņi. Ja Jūs nolemsiet, ka šī ir ideāla Ziemassvētku dāvana Jūsu mammai, izvēloties krēmu, ņemiet vērā viņas vecumu: informāciju par dažādos periodos notiekošajiem procesiem un vispiemērotākus krēmus Jūs atradīsiet šeit.

 • Sejas kopšanas līdzekļi. Sejas ādas kopšana ar krēmiem un maskām, bieži vien, nav pietiekama: rūpējoties par sevi, sievietes, savā skaistumkopšanas rutīnā, iekļauj arī mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus, eļļas un serumus. Šajā gadījumā kā ideāla dāvana var kalpot sejas ādas kopšanas komplekti, kurā Jūsu mamma atradīs visu sev nepieciešamo!

 • Smaržas. Parasti smaržas ieteicams pielāgot gan gada laikam, gan diennakts laikam, tāpēc ikvienas sievietes kolekcijā ir jābūt vairāk nekā vienam smaržu flakonam. Pazīstot savas māmiņas, Jums būs viegli izvēlēties aromātu, kas būs piemērots tieši viņai – ja vēlaties uzzināt, kādas sieviešu smaržas šogad ir nokļuvušas populārāko smaržu saraksta augšgalā, nospiediet šeit.

 • Vitamīni. Lai izbaudītu nevainojamu izskatu, ir svarīgi rūpēties par sevi ne tikai no ārpuses, bet arī no iekšpuses – Ziemassvētki var būt lielisks iemesls, lai atgādinātu par to arī savām māmiņām. Atkarībā no viņas vajadzībām un sūdzībām, Jūs atklāsiet vairāk nekā tikai vitamīnus, kas rūpēsies ne tikai par ārējo izskatu, bet arī par veselību un labsajūtu!

Mājsaimniecības un virtuves piederumi

Nav noslēpums, ka visām mammām patīk rūpēties par savām mājām, un ļoti bieži viņas neizvairās no pārsteigumiem un dažādiem kulinārijas atklājumiem. Ja šis ir veids, ko Jūs apsvērat kā dāvanu savai mammai, tad vispirms koncentrējieties uz šīm idejām:

 • Viedie mājas dārzi. Klimata dēļ, mūsu valstī mums nav iespējas visu gadu baudīt svaigas garšvielas un dārzeņus, taču viedais mājas dārzs ir ievērojami uzlabojis šo situāciju. Ļaujiet mammai atklāt mūsdienīgu skatījumu uz dārzkopību – šāda dāvana noteikti atstās milzīgu iespaidu!

 • Mazā virtuves tehnika. Jaunas ierīces sniegs Jums vēl lielāku brīvību virtuvē – vismaz par vienu no viņām šobrīd sapņo Jūsu mamma. Ieklausieties viņā biežāk: varbūt virtuves kombains vai blenderis varētu būt noderīgs mammas ikdienas dzīvē, vai, varbūt, viņa jau sen ir sapņojusi par kvalitatīvu kafijas automātu vai multivarāmo katlu? Drīz Jums paliks skaidrs, ko dāvināt mammai Ziemassvētkos!

 • Trauki cepšanai. Ja mammas mājās virtuves piederumu netrūkst, šo piederumu vietā Jūs varat uzdāvināt viņai lieliskus traukus cepšanai. Pašlaik tirgū ir ļoti praktiski un oriģināli izstrādājumi, kas iedvesmos māmiņu atklāt jaunus kulinārijas horizontus!

 • Masažieri. Šī ir – ļoti vērtīga Ziemassvētku dāvana mammai, kura pastāvīgi dzīvo steigā un neatrod laiku parūpēties par sevi. Pēdu, muguras, kakla, plecu vai citu ķermeņa zonu masažieri veicinās biežāku relaksāciju, un pat, varbūt – glābs Jūsu māmiņu no nomācošām sāpēm.

 • Šujmašīnas. Ja Jūs varētu raksturot savu mammu kā cilvēku, kurš mīl šūt, veidot vai lāpīt, šāda dāvana pilnveidos viņas brīvo laiku un ikdienas gaitas. Iespējams, ka pēc kāda laika Jums tiks sagādats patīkams pārsteigums!

Atpūtas un sporta dāvanas

Dāvanas mammai Ziemassvētkos var būt saistītas arī ar viņas brīvo laiku – kādu no šīm idejām noteikti ir vērts izvēlēties:

 • Fitnesa preces. Parūpējieties par to, lai Jūsu mamma ir labā fiziskā formā pat neizejot no savām mājām. Šīm pasākumam lieliski būs piemēroti preses trenažieri, pretestības gumijas, lecamauklas, vingrošanas bumbas un citi noderīgi treniņu piederumi un aksesuāri.

 • Viedpulksteņi. Šie populārie aksesuāri ne tikai veiks savu pamata laika noteikšanas funkciju, bet arī palīdzēs mammām uzraudzīt savus sporta sasniegumus vai vienkārši sekot līdzi saviem veselības rādītājiem. Šāda dāvana mammai Ziemassvētkos noteikti atstās milzīgu iespaidu!

 • Viedās aproces. Ja Jūsu mamma nav pulksteņu cienītāja, bet bieži piemin sliktu miegu, lielu stresu, un pie tā visa – vēl joprojām intensīvi sporto, tad viņai vajadzētu patikt viedā aproce. Šīs ierīces ir mazākas, ērtākas un vieglāk saprotamas – šī izvēle derēs pat sievietēm, kuras ar tehnloģijām ir uz “Jūs”.

 • Planšetdatori un e-grāmatu lasītāji. E-grāmatu lasītāji mammai vēl vairāk atvieglos grāmatu lasīšanu neatkarīgi no tā, kur viņa atradīs kādas dažas minūtes šīm hobijam. Savukārt, planšetdators viegli aizstās nelielu datoru, kuru varēs izmantot ne tikai grāmatu lasīšanai, bet arī filmu, seriālu skatīšanai un citām izklaidēm. Padomājiet par to, kā Jūsu mamma parasti pavada savu brīvo laiku, un Jūs ātri izlemsiet, ko viņai dāvināt.

 • Mobilie telefoni. Mūsdienās šīs ierīces priecē ar savu funkciju daudzveidību – vienu modeli var pielāgot iespaidīgām fotosessijām, citi modeļi ir piemēroti augstas kvalitātes filmu skatīšanai, tāpēc tos ir viegli pielāgot ikviena cilvēka vajadzībām. Ja mamma nav pilnībā apmierināta ar savu pašreizējo telefonu, Ziemassvētki – lielisks laiks, lai atjaunotos visā būtībā!

Starp visām šīm idejām, ko dāvināt mammai, Jūs noteikti atradīsiet vismaz vienu, kas varētu noderēt tiešu Jums. Padomājiet par viņas vaļaspriekiem, uzmanīgi apskatiet viņas virtuvi, mājas un mēģiniet ieklausīties viņā nedaudz biežāk – tas viss ļaus vēl vieglāk saprast, ko viņa patiešām vēlas Ziemassvētkos!

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?