Grāmatas

Aizraujošā, intriģējošā, pamācošā, visu aptverošā literatūras pasaule gaida Jūs interneta veikalā 220.lv! Gramātu lasīšana ir ne tikai patīkams, bet arī noderīgs process. Tā Jūs paplašināt redzesloku, bagātināt vārdu krājumu, uzlabojat atmiņu, attīstāt loģisko domāšanu. Turklāt literatūrai ir maģisks spēks uz emocionālo stāvokli – tā spēj uzlabot garastāvokli un ļauj aizmirst par visām rūpēm.  Pie mums Jūs atradīsiet lasāmvielu jebkurai gaumei. Aizraujošu piedzīvojumu mīļotāji varēs iegrimt daiļliteratūras pasaulē, lasot iedvesmojošas ievērības cienīgu cilvēku biogrāfijas, romānus, prozu, dzeju utt. Ja esat praktisks cilvēks un vēlaties no lasīšanas gūt maksimāli daudz labuma, Jums patiks grāmatas par personīgo izaugsmi, dažādu nozaru profesionālā literatūra vai lasāmviela svešvalodās, kas palīdzēs arī pilnveidot valodas prasmes. Vaļaspriekiem veltītās grāmatas var kļūt par lielisku dāvanu pašam sev vai kādam tuvam cilvēkam. Bet 220.lv pieejamā literatūra dažāda vecuma bērniem ir īpašas ievērības cienīga. Grāmatas-puzles, pasakas ar krāšņu noformējumu, krāsojamās grāmatas, aizraujoši piedzīvojumi ieaudzinās lasītprieku jau no mazotnes! Izvēlieties grāmatas internetā un ietaupiet savu laiku un naudu! 

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 079 vērtējumi. Apskatīt visu

Grāmatas no 220.lv – Jūsu zināšanu bagātināšanai un dvēseles priekam

Grāmatu lasīšana – patīkams un lietderīgs process. Šādā veidā Jūs paplašināt redzesloku, iegūstat noderīgas zināšanas, attīstāt loģisko domāšanu, bagātināt vārdu krājumu utt. Emocionālā puse ir ne mazāk svarīga, jo lasīšana ļauj atslēgties no ikdienas rūpēm, noņem stresu, nomierina, uzlabo miegu. Savukārt grāmatu lasīšana bērniem ir neatsverams ieguldījums viņu gaišajā nākotnē. Mēs piedāvājam plašu literatūras izvēli maziem bērniem, skolēniem, studentiem, pieaugušajiem un konkrētu jomu speciālistiem. 220.lv Jūs atradīsiet:

  • daiļliteratūras darbus. Tie iegremdēs fantāziju un jūtu pasaulē, aizskars Jūsu dvēseles stīgas, palīdzēs labāk izprast dažādas dzīves situācijas. 220.lv pieejami kā klasiski, tā moderni Latvijas un ārzemju literātu darbi. Stāsti, noveles un romāni par dzīves līkločiem ar vielu pārdomām, ievērības cienīgu cilvēku biogrāfijas Jūsu iedvesmai, dzeja īpaši smeldzīgai noskaņai utt.
  • grāmatas par vaļaspriekiem. Iedvesmojošas un izzinošas grāmatas par hobijiem visdažādākajās jomās - pavārgrāmatas, ceļojumu apraksti un ceļveži, grāmatas par mākslu, literatūra ar praktiskiem padomiem dažādu kultūru audzēšanā, mājas interjera iekārtošanā, konstruēšanā utt.
  • grāmatas svešvalodās. Šī lasāmviela oriģinālvalodā ļaus pilnībā izjust un izbaudīt autora stilu un valodas nacionālo kolorītu. Tā arī būs īpaši noderīga valodas apguves procesā. Izvēlieties grāmatas Jūs interesējošajā jomā un bagātiniet svešvalodu zināšanas vispatīkamākajā veidā!
  • personīgās izaugsmes literatūru. Praktiski ieteikumi un pavisam konkrēti rīcības plāni, lai sasniegtu mērķus un vienkārši būtu laimīgam! Pašpalīdzības grāmatas, attiecību grāmatas, garīgā literatūrā un lasāmviela par veselīgu dzīvesveidu palīdzēs uzlabot emocionālo un fizisko veselību.
  • profesionālās attīstības grāmatas un uzziņu literatūru. Enciklopēdijas, vēsture un sociālās zinātnes, biznesa grāmatas ar praktiskiem ieteikumiem un cita izzinoša lasāmviela gan sniegs noderīgas zināšanas, gan ļaus tās pielietot praksē! Svešvalodu mācību materiāli būs neaizstājams palīgs valodas apguvē.

Jums nav obligāti jāiet uz grāmatnīcu sev patīkamas un noderīgas literatūras meklējumos. Pasūtiet Jūs interesējošo lasāmvielu 220.lv un saņemiet grāmatas pa pastu! Jūs varat izvēlieties arī citu no mūsu piedāvātajiem piegādes veidiem. Jebkurā gadījumā Jūs varēsiet novērtēt, ka pasūtīt grāmatas internetā ir gan ērti, gan izdevīgi! 

Kuras grāmatas ir jāizlasa katram?

Saraksts ar vērtīgām grāmatām, kuras ir vērts izlasīt "30 grāmatas, kas jāizlasa ikvienam"

Kāpēc jālasa grāmatas?

Iemesli, kāpēc ir vērts veltīt laiku lasīšanai "15 iemesli, kāpēc jālasa grāmatas"

Populāri latviešu autori un viņu labākie darbi

Saraksts ar populārākajiem latviešu autoriem "Populāri latviešu autori un viņu labākie darbi"