Grāmatas angļu valodā

Grāmatas angļu valodā - daiļliteratūra, grāmatas par hobijiem, personīgo izaugsmi, biznesu un lasāmviela bērniem 220.lv interneta veikalā plašā klāstā. Iepazīstieties ar populārāko pasaules darbu autoriem - Jo Nesbo, William Shakespeare, J.K. Rowling u.c. Lasīšana joprojām nezaudē savu aktualitāti, kaut arī viedās tehnoloģijas strauji ienāca mūsu dzīvēs. Kas var būt labāks par nesteidzīgu atpūtu vakarā ar interesantu grāmatu rokās. Literatūra svešvalodās palīdzēs apgūt labāk valodu, nepazīstamus vārdus pārbaudiet vārdnīcās. Ja meklējat oriģinālu dāvanu tuvam cilvēkam, enciklopēdija vai jauns romāns kļūs par lielisku ideju. Pie mums Jūs vienmēr gaida izdevīgas cenas, kā arī mēs nodrošinām piegādi visā Latvijā. Veltiet laiku lasīšanai un Jūs noteikti to nenožēlosiet!

Grāmatas angļu valodā pieaugušajiem un bērniem

21.gadsimts ir kļuvis par tehnoloģiju laikmetu, kad viedie risinājumi arvien vairāk ienāk mūsu dzīvēs. Lasīšana nav kļuvusi par izņēmumu, tiešsaistē parādījās ļoti daudz resursu un iespēju izlasīt iemīļoto grāmatu, īpaši pieprasīti kļuvuši arī e-grāmatu lasītāji. Tomēr tehnika nevar pilnvērtīgi aizstāt klasiskās grāmatas un literatūra mīkstajos un cietajos vākos ieņem svarīgu vietu mūsu ikdienā. 220.lv interneta veikalā ir plaša izvēle bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem. Aicinām Jūs pievērst īpašu uzmanību grāmatām angļu valodā, pieejami gan populārāko pasaules autoru darbi, gan oriģinālie stāsti vai romāni. 

220.lv interneta veikala piedāvājums

Pie mums var iegādāties dažādu žanru literatūru angļu valodā: 

  • Biznesa, zinātniskā literatūra - enciklopēdijas, psiholoģija, socioloģija, politika, vārdnīcas. Izvēlieties aizraujošu lasāmvielu brīvajam laikam un papildiniet savu grāmatu plauktu ar grāmatām, kuras nekad nezaudēs savu aktualitāti. 
  • Daiļliteratūra - komiksi, romāni, biogrāfijas, piedzīvojumi, fantastika, klasika, atmiņas, dzeja, proza. Ja vēlaties izjust jaunas emocijas un spriedzi, noteikti ienirstiet jaunajos sižetos, kas liks pārdzīvot līdzi galvenajiem varoņiem. 
  • Personīgās izaugsmes grāmatas - reliģija, bērnu audzināšana, veselīgs dzīvesveids, uzturs, empcionālā intelekta attīstība, personīgā attīstība. Šī literatūra noteikti palīdzēs sasniegt Jums jaunas virsotnes un labāk saprast apkārtējos cilvēkus.
  • Bērnu grāmatas - pasakas, romāni, šūpuļdziemsas, dzejoļi, fantastika un romāni pusaudžiem. Mazuļi ļoti ātri uztver jaunas valodas, tāpēc speciālisti rekomendē nedaudz lasīt bērniem tieši angļu valodā. 
  • Literatūra par hobijiem - arhitektūra, rokdarbi, izklaide, glezniecība, lietišķā māksla, ceļojumu apraksti, ceļveži, dizains, mode, dārzkopība. Jaunas zināšanas nodrošinās iemīļotā hobija attīstību.

Jums var rasties jautājums - kāpēc, lai man jāizvēlas grāmatas tieši angļu valodā? Nevienam nav noslēpums, ka šī valoda ir viena no populārākajām pasaulē, tās zināšanas sniedz plašākas iespējas gan ceļojumos, gan darba meklējumos. Ļoti daudziem bestselleriem oriģinālā valoda ir tieši angļu, kaut arī ir pieejami kvalitatīvi tulkojumi, tomēr neviens iztulkotais variants nesniegs Jums tās pašas emocijas un sajūtas, kā oriģināls. Lasīšana svešvalodās uzlabo vārdu krājumu un palīdz labāk saprast dialogus. Ja esat iesācējs, no sākuma jāizvēlas viegli lasāmas grāmatas angļu valodā, kurus vienkāršak uztvert. 

Grāmatas angļu valodā internetā

220.lv interneta veikala piedāvājumā Jūs gaida plaša izvēle gan oriģinālajiem, gan tulkotajiem darbiem. Šeit atradīsiet populārākos darbus, kas guva atzinību visā pasaulē, kā arī ilgi gaidītus jaunumus. Jūs pārsteigs ne tikai plaša izvēle katrai gaumei, bet arī ļoti demokrātiskas cenas un īpašu kampaņu laikā Jums ir iespēja ietaupīt vēl vairāk. Pasūtījuma noformēšana neaizņems daudz laika, galvenai atrast kārotās grāmatas angļu valodā. Saņemt pasūtījumu var visos Omniva pakomātos, Latvijas Pasta nodaļās, Circle k degvielas uzpildes stacijās, DPD Pickup punktos, mūsu pasūtījumu izniegšanas punktos un ar kurjeru tieši pie savas mājas durvīm. Atklājiet sev literatūras pasauli un izbaudiet lasīšanu!